reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Wow mówiłam że 16.03 będzie nasz :))
Amisia gratulacje !! Śliczny malutki Cud !!

Anulka jak tam z ciśnieniem? Obserwujesz czy pojechałaś do szpitala?

A ja dziś przegiełam.. :-/ wyszłam z domu przed 11 a wróciłam o 18... Od 12 do 18 chodziłam po parku !! A teraz umieram bo mi coś w biodro weszło i chodzić nie mogę. .ehh..
 
Muminek, no Moj akurat robi cale dnie ale co drugi dzien ma wolne, ale wtedy zazwyczaj odpoczywa, albo ostatnio to go wtedy wykorzystuje i albo idziemy jakies zakupy zrobic, albo cos dla dziecka trzeba zrobic, ale reszte dnia to ma na odpoczynek i jakos sam z siebie sie za porzadki nie bierze ;) zreszta ja chyba nawet wole to sama zrobic :biggrin2:

Musze sprobowac po porodzie cos z tych wypiekow ktore polecacie

Ja cisnienie na szczescie cala ciaze niskie.
Mojemu choroba na szczescie juz przechodzi, nie bede sie bala ze mnie zarazi czyms ;-)

Anulka spory ekwipunek :)

Gratulacje Amisia :-):-)
No to sie teraz zacznie :-)
 
Amisia Gratulacje!!! I wcale nie taki maly!!!

No to sie teraz zacznie ;-)

U mnie ma byc trzecia kobieta. Ja nie wiem co za dzien dzis, jak mala w brzuchu zakonczyla wreszcie swoje harce to te dwie na zewnatrz zachowuja sie jakby cos gorszego od diabla w nie wstapilo. Cyrk na kolkach dzisiaj...
 
Amisia :szok:tak z zaskoczenia nas wzielas :) Serdeczne gratulacje !!! NIech maluszek zdrowo sie chowa
nie na darmo jestes pierwsza na liscie choc mnie troche to zaczelo przerazac bo twoj termin to tylko 2 dni przede mna :szok:
no i teraz pewnie sie zacznie ;) wow ktora nastepna ? ktora obstawiamy ? tabasia?

no to ktora liste urodzonych maluszkow bedzie prowadzic ?? :-D
 
Amisia, gratulacje :-) wracaj szybciutko do formy &&&
Ja też myślałam, ze to jutro...

Natasza, bez przerwy na wizyty w toalecie tak chodziłaś??
 
reklama
Do góry