reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Asia szpitalu wody nie mieli?! :szok:

W kranie pewno była, ale taka do picia już nie.;-)
Teraz zresztą jak byłam, też w ten pierwszy dzień, a właściwie noc, pielęgniarka pytała mnie czy mam coś do picia, bo póki podejrzewali nerki kazała dużo pić, a ze nie miałam, bo dopiero rano P. Mi dostarczył, to pielęgniarka mi sól fizj. podłączyła, a ja kiedy usychałam piłam wode z kranu, choć łyczek, żeby usta zmoczyć.
 
Kobiety ale naprodukowalyscie!

A ja dzis mam dzien leniwca, leze w wyrku, objadalm sie slodkosciami i nic nie robie :-)
Wczoraj wyprawilismy imieninki naszej Izki wiec dzis laba na calego. A co, nalezy mi sie :p
Tylko jakies lekkie skurczyki mnie lapia ale w sumie nawet sie z tego ciesze bo po tej luteinie calkiem przeszly mi przepowiadajace...

Na jutro mam w planach wreszcie odwiedzic sklep medyczny i laboratorium, zostalo mi POC do zrobienia, to juz chyba ostatnie badanie... we wtorek wizytazyta u ginekolozki, postanowilam ze jak mala bedzie nadal tylkiem w dol to zkusze ja do wystawienia jakiegos papierku ze musi byc cesarka! A w srode po nowe autko dla mnie, juz sie nie moge.doczekac :-D
 
reklama
Do góry