reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Drogie mamusie :)
Jestem ogromnie wdzięczna każdej z Was, która znajduje na to chwilę na wypełnienie ankiety (dostępna w działce ankiet). Jestem położną całym sercem i u kresu studiów psychologicznych, bez waszej pomocy nie udało by się ich pozytywnie ukończyć.

Gorące dzięki wszystkim mamom, które już wypełniły ! Każda ankieta jest na wagę złota! <3
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marela super te bombki ale chyba nie latwo sie robi, bo trzeba skladac te kokardki sie slizgaja, takie male wszystko. Duzo z tym roboty tak mi sie wydaje.

Marela cudne są te babki:-) ja nawet nie wiem jak bym miała się za nie zabrać...
Jakby co służe pomoca ;) nie robi sie trudno i to wcale nie takie małe -tasiemki o szerokości 25mm to juz dosc duza.
 
Dzień Dobry :-)

karina , marela - piękne te wasze dzieła :tak:

amisia - spory synuś :tak: gratuluje wizyty

babydust super ,że już lepiej

olusia dobrze ,że z maluchami wsi ok :tak:

dygotkaa zazdroszczę samopoczucia , we mnie wstąpił jakiś mega leń i nie chce przejśc , czasem tylko dostaje nagłego przypływu energii :tak:

aylin , kuklaki - super pierniczki :tak:

asiatipl- zdrówka dla córy i &&&&& za poznanie płci :tak:

natasza - oj chciałabym tyle przytyć :-) ja pewnie jutro dostane po uszach u gina bo w 3 tygodnie 2,5 kg chyba mi przybyło :-:)zawstydzona/y:
 
Hejka :)

Doli no to współczuje takiej wizyty :(

Babydust super ze Tobie lepiej :) :tak:

Kuklaki buty kupiłam .., no az tak nie oszalałam zeby w szefca sie bawić :p

Jutro do notara idziemy .... Dom kupic :) nerwa mam nie wiem czemu :p
 
reklama
Do góry