reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Pat, ja nie słyszałam o tym czuwaniu, ale nie miałabym nic przeciwko, bo moja szaleje wieczorem i rano tak od 6 (teraz właśnie daje czadu), ale w nocy mam spokój :) przynajmniej na razie...Czy ten piernik z jabłkami wychodzi za pierwszym razem? nie zamierzałam nic piec, ale teściowa przychodzi, to może spróbuję...
 
reklama
Asiatipl mam nadzieje ze coreczka szybko wyzdrowieje.
Powodzenia na wizycie.


Amisia gratki ale duzy juz twoj dzidziol wow.


Marela super te bombki ale chyba nie latwo sie robi, bo trzeba skladac te kokardki sie slizgaja, takie male wszystko. Duzo z tym roboty tak mi sie wydaje.


Szaj dobrze ze cisnienie w pozadku:tak:
Mam nadzieje ze promotor sie pojawi, ale lepiej zadzwon sie dowiedziec.


Babydast cieszy mnie ze juz sie lepiej czujesz oby szybko przeszlo calkowicie:tak:


Doli moze dasz na kulinaria przepis na twoje pierniczki, mialam nie robic bo te co robilam w zeszlym roku to strasznie duzo miodu mi zeszlo ale jak twoje dobre i latwy przepis to poprosze.
Aha a zadlo to cale czarne chyba jest:sorry:


Karinka super te buty, ale te buty to kupilas i je tylko zdobilas czy je tez robilas?
 
Karina super prezent:-) nie badz taka skromna mega talent i pomysłowośc:-)
Marela cudne są te babki:-) ja nawet nie wiem jak bym miała się za nie zabrać...

Doli dobrze ze masz wixytę z głowy..ale teść beszczelny!! Kurde ja nie cierpie jak mi ktoś tak krzyczy nad uchem:-/
Też dla mnie najgorsze stać w kolejkach..to jakaś masakra, nawet mała powoduje że mi słabo..kieyś kolejki jakoś zbytnio mi nie przeszkadzały

Mój maly w nocy śpi, ale przed moim zasnięciem (ok23-24) buszuje czasem jak się w nocy obudzę to da znać ze nie spi i rano jak M wraca ok 6 to mały urzeduje:-)

Szaj kijowo z tym promotorem :-/ miejmy nadzieję że dzis Cie nie wystawi.. dobrze że ciśnienie ok tylko się nie denerwuj bo Ci podskoczy..

Amisia Gratuluje udanej wizyty:-) duuzy synek:-)

Asia kciuki za wizytę:-) &&&&

Babydust dobrze ze już lepiej..a bylaś u lekarza??

Ja jadę zaraz do diabetologa...
 
reklama
Do góry