reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

My byłyśmy w szpitalu. Opieka super, meza mi tam rozpieszczają! :-D

Jestem padnięta znowu. Chce troszkę ogarnąć tylko muszę chwile odpocząć. Oglądam tajemniczy ogród, mam jakis ogromny sentyment do tego filmu :tak:
 
reklama
hej

byłam dziś na zakupach, kupiłam spodnie, bluzke, koszulke do spania bo gatki cisną :-D i stanik :-Dtylko nie mam owagi metek odciać bo boje sie, że coś nie tak :p poczekam do wtorku do wizyty:sorry2::sorry2:

Karina zdrówka dla Emily!! :*

Lei cudne uczucie!!!!!! az zazdroszczę!!! :D

pozdrawiam resztę!
 
Nie bylo mnie caly dzien myslalam ze bede miala duzo do nadrobienia a tu nie...

Lei wiesz ale ile mozna leciec na zupkach i kaszce... znow biore czopki bo innego wyjscia nie ma....:-( widze ze ty tez nie mozesz do konca jesc to co bys chciala.... ech.... na wieczor zjadlam 2 kasztanki, taka mialam ochote...;-) ciesze sie ze maz czuje sie juz lepiej...

Karina
super ze Emily zdrowa jest... ;-)
 
Olusia no niestety.. Teraz tez zjadlam ok 20 tosty z pasta jajeczna z bazylia, pyszne i co... Teraz mnie mdli i nie wiem czy to z bólu głowy (niestety znow..choc wczoraj było gorzej) czy dalej jestem głodna :confused: Chyba sie położę spać.

Polozylam młoda o 19 i chyba tak ja bede kładła, wtedy bede miała wiecej czasu wieczorem :-D

Na poprawę humoru maluszek mnie cudnie okopuje :-D

Ide spać bo inaczej kolacja pójdzie w kanał...
 
reklama
Do góry