reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Szaj no to mamy kocich specjalistów :-)

Ja mam dużą nadwagę , ale nigdy głupich tekstów nie słyszałam od lekarzy w ciąży ..
Do tej pory 4,4 na plusie, ale apetyt wilczy mi minoł wiec powinno spadać lub sie utrzymywać ...

Kuklaki tak :-)

Pat no drogie , na początku miało byc 700-800, ale pozniej doszła długa rekonwalescencja ... , leki , kroplówki itd. Moj syn :-) nie było ze boli lol

Kajka , Aylin ... I Szaj po porodzie zabieramy sie za odchudzanie :-)

Natasza Dobrej nocy :-)
I dzieki ...
 
Witam sie nocnie, od 2 próbuje zasnac i dupa...

Głodnym mamusiom polecam jedzenie kilku mniejszych posiłków w krótkim odstępie czasowym, pół godziny przed jedzeniem wypicie szklanki wody. Jedzenie rzeczy, ktore odżywiają a nie zapychają czy dają puste kalorie ( i dodatkowe kg). Ważne jest dokładne gryzienie i żucie a nie łykanie całych kęsów, odkładanie sztućców czy kanapki, zeby pogryźć i miec chwile przerwy, takie świadome jedzenie, nie przed tv tylko przy stole, skupianie sie na jedzeniu. I oczywiście czytanie etykiet! Żadnego oleju palmowego, cukru pod tysiącem postaci (slody, syropy i inne cuda) zagęstników, polepszaczy i innych smakołyków.

Tak będąc w temacie to wlasnie wciągnęłam dwie kanapki bo myslalam, ze zwymiotuje z głodu :-D:-D

Ja jeszcze nie kupuje słodyczy do domu ;-) zazwyczaj wieczorem mnie łapie faza na słodkie i wtedy jestem zła, ze byłam w sklepie i nie kupiłam :-D i ratuje sie herbata z miodem albo jogurtem z dżemem (kupuje tylko naturalne jogurty ;-))
 
Lei mi sie wydaje ze każda z nas sama wie co jest właściwe do jedzenia ... Tylko brakuje nam silnej woli ... I każda z nas sobie inaczej radzi z problemami ... A większość osób z nadwagą ucieka do jedzenia .. . Będąc szczupłym nigdy sie tego nie zrozumie ...
 
Hello
Mój wstał do pracy a ja się obudziłam l w brzuchu mi burczało głodna jak wilk więc stwierdziłam że z głodu to już nie zasnę, mój mi zrobił rumianek i obżeram się babką o 6 rano. Pięknie
 
reklama
Amisia znam to z telefonem :-(
Tak sie zastanawiałam zeby to kupić , dla własnego spokoju ..., Emily sie prawie wogule nie ruszała ... I dlatego tez nie wiedziałam ze cos moze byc nie tak ...
Chciałabym miec poprostu pewność ze dzidzia ma dobre bicie serduszka ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Dzieki Amisia :-)
 
Do góry