reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Ramajlu dobrze dziewczyny Ci radza, jedz na IP, nikt Cie sila tam nie zatrzyma a przynajmniej zrobia od reki USG, tak bylo ze mna. W piatek zaczelam plamic, pojechalam na IP, zrobili USG, ciaza zywa, krwiak, pytanie-zostaje w szpitalu czy do domu, powiedzialam ze do domu, dostalam recepte i siedze w domu. Przestalam plamic, mam nadzieje ze wszystko juz sie unormuje. Takze jedz na IP.
 
To już nie jest plamienie, tylko jak pierwsze dni okresu, czyli dość mocno leci i boli w podbrzuszu.
Przed spaniem przekładałam starszą córkę z mojego łóżka do jej łóżka. Nie podniosłam jej zupełnie do góry, tylko tak trochę i potem jakby ciągnęłam do łóżka, ale czy to mogło zaszkodzić? Boję się, że sama sobie to zrobiłam i jakiegoś krwiaka mam. Może jeszcze dzidzia żyje...

Dziś już nie pojadę, nie mam takiej możliwości, ale...
Jutro mam sprawy do załatwiania na mieście i może podjechałabym do szpitala?
Ale ile to może zająć? Bo już właśnie pytałam rodziców i oczywiście jest problem dla mojego taty, jak zwykle :/
Oni wiedzą, że muszę papiery wysłać do Sądu i, że muszę je wydrukować, a część po-kserować...
Z tym, że to nie zajmuje aż tak dużo czasu i nie wiem co jeszcze mogę wymyślić...

Ale czy w szpitalu bez założonej karty ciąży mnie przyjmą?
Tak po prostu z dowodem osobistym?
 
Tabasia :O szok zbyt czysta... nieźle :/

Rama będzie dobrze-musi! staraj się myślec pozytywnie, wiem że to trudne, ale zajmij czymś innym myśli, a pomysł Asiulki jest bardzo sensowny do 3.9 jest masa czasu.. a nie przejdzie tekst, że musisz iśc na wizyte u gina bo masz problem i tyle???:O albo że na usg idziesz bo termin nagli? nie zostana wtedy ?? możesz powiedzieć, że usg piersi i tyle. w szpitalu przyjmą Cię od ręki
 
Ok, jutro pójdę.
Tylko co oni w szpitalu powiedzą na to, że nie przyszłam wcześniej...
Chyba im nie powiem, że poprzedniej nocy się zaczęło, tylko, że dzisiejszej dopiero...
Bo inaczej mnie zjedzą, a mi już dość nerwów ostatnio życie serwuje i bez tego...
Jutro koło 10:00 wyjdę z domu i najpierw załatwię te papiery, a potem szybko pojadę do szpitala.
Chyba najlepiej jechać do tego, w którym wcześniej rodziłam moje dzieciaczki?
Czy to bez znaczenia gdzie pojadę?
Chociaż w sumie chyba lepiej będę się czuła w znanym mi miejscu.
 
reklama
Iza super :) ja w zeszlym roku zwiedzalam okolice Dordogne. Jak bylam w liceum jezdzilismy do Orleanu i tez duzo zwiedzalismy. Pozniej pomieszkiwalam w Paryzu... w st jean de luz i ile de noirmoutier.... echhh super czasy :) mowilam biegle po francusku a teraz juz wiele zapomnialam :( ale na stare lata jak juz zamieszkamy z powrotem we Francji to sobie przypomne :))

Doliores no niestety :(

Nadzieja cos o migdalach kiedys slyszalam...

Ramailuja powiedz ze dopiero sie zaczelo. Przeciez nie udowodnia.
 
Do góry