reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dolories, Majowa Mamusiawitajcie :-)

Dolories bardzo ładna kreseczka :-) Zanim zrobiłam sobie betę, żeby mieć pewność na 100%, to najpierw zrobiłam 5 :szok: zwykłych testów. Nie mogłam po prostu uwierzyć w to, co widzę :happy2:. I też miałam takie kreseczki.

U mnie dalej bez mdłości, mam jednak bolesne wzdęcia i baardzo bolą mnie piersi :-(. Najgorzej jest wieczorem i rano, kiedy nie mam stanika, bo niestety mam co dźwigać - 85H :zawstydzona/y:. Zresztą nawet jak ważyłam kiedyś 50 kg to miałam miseczkę D...
 
Ide dzis na 15-ta do ginka. Troszke sie stresuje ale jestem mega pozytywnie nastawiona. Bo przeciez musi byc dobrze :):)
Biore synka i m na usg. Od poczatku chcemy Mlodego w ta ciaze wkrecic jak najbardziej. On nie chce niestety rodzenstwa :))

Doliores witaj :) piekny tescik!!

Majowa Mamusia gratuluje :)

Aneczka witaj w klubie "porannych" mdlosci. Mi juz sie tak nasilily ze towarzysza mi 24 na dobe. W nocy mnie budza. Wczoraj myslalam ze oszaleje. Lodowke otwieram i mam ochote pawia puscic :))
W pierwszej ciazy tez mnie mulilo ale nie az tak!!!!

Ramailuja madra masz core :) chociaz boli jak dorosli tak dziecku mozg piora :/ bezmyslni totalnie!!
Co do bety ja nie robilam. Mam tak jak Ty po prostu wiem ze to ciaza. Nie potrzebowalam zadnego innego potwierdzenia oprocz testu.

Nakupilam wczoraj owocow bo jedynie one nie powoduja we mnie odruchu wymiotnego. Ale glodna chodzr caly czas... m sie ciagle pyta co ugotowac a ja na nic nie mam ochoty :(

Amisia i Anulka ja tez mam bole jajnikow. Troszke zaczelam sie martwic i wkrecac ze to po cesarce ale widze ze to jednak normalne. Ufffff.

Lei super wiesci :) choc ciaza faktycznie mlodziutka. Ja dzis licze ze serducho zobacze. Minal juz miesiac od zaplodnienia ;)

Milaw ja z cwiczeniami nie pomoge bo jestem leser ;) m mi kupil orbitreka cwiczylam 3tyg i sie kurzy. Ale po ciazy sie zmobilizuje ;)

Nadzieja dbaj o Was :)

Mamuska :(

Na razie tyle. Do zgadanka pozniej.
Pewnie po wizycie sie odezwe :)
Milego dzionka!
 
Ostatnia edycja:
Majowa Mamusia, Doliores witajcie!

xmamuska, bardzo mi przykro. trzymam kciuki a nastepny cykl!

nadzieja05, moja siostra tez miala krwawienie na poczatku ciazy i potem jeszcze jakos w polowie miala plamienia i wszystko bylo dobrze. oczywiscie na zwolnieniu siedziala caly czas, ale normalnie chodzila itd. wiadomo ze czlowiek sie denerwuje, ale na pewno wszystko bedzie ok. tym bardziej ze w pierwszej ciazy tez tak mialas i wszystko dobrze sie skonczylo.

aneczka1984, ja mam identyko z mdlosciami. w pierwszej ciazy to samo. i tak do 20 tc :/ ale co damy rade. i tak nie mamy innego wyjscia ;)

Ramailuja, ale hardcore z twoim bylym. dobrze ze masz super kontakt corka i radzicie sobie z sytuacja. a ile twoje dziewczynki maja lat?

Amisia, a Ty lez jak najwiecej i sie oczszedzaj. tak jak mowisz, lepiej dmuchac na zimne.

A ja mam teraz luzik, bo jest u mnie tesciowa i sporo zajmuje sie Laurka, wychodzi z nia na spacerki, a ja mam spokoj :) a wczoraj corcia zrobila mi niespodzianke i pospala w dzien 3h a ja razem z nia. tak odpoczelam ze nie wiem. mdlosci mam straszne. najgorzej jest rano, jak wstaje do pracy slabo mi sie robi. musze siadac co chwila. nie wiem, ile jeszcze dam rade. jak dalej bedzie tak kiepsko, to ide po zwolnienie.

dziewczyny, macie jakies przeczucia/preferencje co do plci? mi w pierwszej ciazy wydawalo sie ze bedzie chlopak, no i sie nie sprawdzilo. a teraz mam przeczucie, ze druga dziewczynka. ale tak naprawde jest mi to zupelnie obojetne.

Tabasia, powodzenia na wizycie!
 
Ostatnia edycja:
Mila83 my za pierwszym razem chcielismy "ustrzeluc" chlopaczka i sie udalo :) teraz tez chcemy drugiego. Ale troche cykl mialam inny i owu wczesniej wiec nie wiem ;)
 
Tabasia powodzonka na wizycie :) i dawaj oczywiscie znaka czy uslyszalas juz serduszko tez sie wybieram za tydzien na wizyte i rowniez licze na serduszko :)

 
reklama
Córy mają 7 i 4 latka.
Młodsza ma się dobrze, jednak strasza wszystko przeżywa bardzo.

Przeczucie w pierwszej ciąży miałam na chłopczyka, a w sumie nie wiem czy przeczucie czy po prostu najpierw chciałam mieć syna ;)
Lekarz powiedział jednak, że będzie dziewczynka i się sprawdziło.

W drugiej ciąży czułam, że będzie dziewczynka, wymyśliłam imię i się totalnie nakręciłam... A tu nagle lekarz mówi, że na 100% będzie chłopczyk...
Niespodziankę miałam przy porodzie i jakże się cieszyłam, że intuicja mnie nie zawiodła ;)

Teraz czuję i wiem, że będzie chłopczyk :)
 
Do góry