reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dygotka, ale po co usg ma dłużej trwać? lekarz sprawdza czy są punkty kostnienia i tyle, a jak wyszło w ogóle badanie?

AsiaWro, mi pielęgniarka mówiła, ze lepszy od altacetu jest usarin, bo to altacet + arnika i coś jeszcze, zapomniałam ;)

Pat, Wojtuś się spieszy do jakiejś kariery sportowej :d

Małgosia też już głośno się śmieje, słodka jest :)

Kifsi, super, że wyjazd sie udał!
 
Milia wiem ze to krótkie badanie ale żeby aż tak tym bardziej ze prawe biodro mamy kiepskie wiec trochę więcej uwagi mógł facet poświęcić
Choć według niego wszystko jest ok
 
Asiatipl myśmy już wrocili

Mały waży 5950gr
Wszystko jest ok, siatki cebtylowe są przestarzałe i żeby na to nie patrzeć a na siatki z who

Ma 62cm a myślałam że więcej hehe

Dieta rozszerzona Po 4mc, nie wcześniej

Nacias Ty go sadzasz???

My miałyśmy szczepienie o 14, ale nie było naszej pani dr tylko jakaś inna w zastępstwie i nas tylko zważyła no i muszę się pochwalić, że mała ma już 6050gr od urodzenia do dziś 13,5 tyg 3270gr super nie tylko podwoiła wage urodzeniową, ale i ponad troszkę. Niestety to jedyny wymiar jaki mamy, bo pani dr nic więcej nie zmierzyła, no i skierowanko na badanie bioderek, ale pewno w przyszłym tyg pójdziemy. :-)

mój też się w głos śmieje :-)

a najlepiej to noszenie w pionie 24/7 i jeszcze w ruchu albo na boim brzuchu przodem do świata na pół leżąco.. łomatko.. ;-)
Moja ma to samo, niestety nic innego ją nie jest w stanie zadowolić na dłużej niż 5-10min. :-(
 
Moja też nogi najpierw poznała i bardzo często trzyma je w górze, ale łapie na razie tylko za kolana. Niestety główka jej opada przy ciągnięciu za rączki przez lekarza. To mnie chyba najbardziej martwi. Wierzę, że przez rehabilitację uda się szybko to wszystko skorygować.
 
reklama
Do góry