reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Sharmota Szaj ogromne gratulacje!!! :))
Ja sie poddaje Dziewczyny moj klusek nie chce wyjsc, niby cos tam mi leci ale czy to sa wody to sama niewiem bo ilosc jest naprawde znikoma....no nic dzis ide znowu na ktg
Czuje ze zostane tu sama :) w dwupaku w wiecznosci
Zycze wszystkim milego dnia, trzymam kciukasy za dzisiejsze porody :)
 
Kuklaki nie renatka chyba tez nie.

Brzuch mnie boli, śluz z krwią leci ale nie czuje żeby to było to...raczej sadze że efekt uboczny masażu...mam nadzieję że albo urodze albo przejdzie bo męczyć się do wtorku nie chce :o
 
Kuklaki nie renatka chyba tez nie.

Brzuch mnie boli, śluz z krwią leci ale nie czuje żeby to było to...raczej sadze że efekt uboczny masażu...mam nadzieję że albo urodze albo przejdzie bo męczyć się do wtorku nie chce :o

Mam cos włochatego między nogami ale nie czuje żeby ro był to :D
 
Pat ja tez jade za godzinke :) zobaczymy co wyjdzie ale skurczy nie czuje zadnych
Przysiady robie od wczoraj śladami KinyM i ściśle wedlug Jej schematu :) ale jeszcze nie podzialalo, a od wczoraj chyba juz powinno
 
reklama
Do góry