reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Marela skąd ja to znam :) kupa w świeżą pieluchę!;) a już dwa razy mu się zdażyła kupa na moją ręke w momencie podkładania świeżej pielychy :D

Mój bardzo lubi kokony,rożki owijanie kocykiem :) oby ciepło było:)
 
reklama
Dziewczyny ciężko mi ogarnąć co się tu dzieje bo mała absorbujaca bardzo. Ale przyjmijscie moje gratulacje za wszystkie porody, jesteście heroski!!
Ja leżę z okladami na cyckach w szpitalu jeszcze. Mam nawał :-o nie spalam ani minuty tej nocy.
Cierpliwości dla rozpakowanych!
 
Karmienie zaliczone, drugi cycek mi zaraz pęknie ale nie mam siły na odciaganie... Pomimo że Hubi śpi ja jestem niedospana... Ciągle mi zimno :/

Myla mam nadzieję że wszystko się samo pozamyka...

Pat to prawie rodzisz :D smok ujarzmiony??? :p

Milia będzie dobrze :**

Kina trzymam kciuki!!!!!

Szaj gratulacje!!!!!! :) Express Ci to poszło!!

Shamrota gratulacje!!! Cichaczem to zrobiłaś :D jaka długa,!!!!!!:)

Natasza my mówimy na Huberta cieplolub :D musi mieć koc i kołdrę bo inaczej mi się z zimna trzesie :D starszy leżał rozwalony jak żaba, zero kocow a ten im więcej tym lepiej :D
 
Szaj, Sharmota gratulacje !:):*

Doli nieeeee...wczoraj padlam zanim smok zdążył do sypialni przyjść...zresztą nawet nie wiem czy bym dala rade bo brzuch bolal :o teraz tez boli i plamienia mam ale to normalne po masażu..chociaż nie wiem kto nazwał TO masazem !!!!!:o
Obudzilam się godzinę temu i spać już nie mogę a o 7 muszę wstać :( w brzuchu burczalo wiec banany zaliczone ale spać dalej nie mogę :(

Jutro M ma jechać po samochód i ciekawa jestem czy mały na złość nie postanowi się urodzić :D ale mam nadzieję że jak cos to urodzi się przed wyjazdem po samochód a nie jak M juz w trasie będzie: D

A nierozpakowanych malo...nawet nie chce liczyć ile :D
 
Hej. Ale pojechalyscie wczoraj :D
Muminek, sharmota,szaj ,dobra dziewczyna gratuluje!

A ja jestem juz tak nastawiona na dziś na wyjście ze jak nas nie puszcza ti chyba do wieczora będę wyc

Pat weź juz urodz w końcu!

Kto jeszcze oprócz Pat został? Asia i ?
 
reklama
Do góry