reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Myla przysiady porobione, na tyle na ile rwa pozwoliła. chyba dokonam ataku na meza, chociaż podobno to dziala na skracanie i rozwieranie szyjki, a ja szyjki od dawna podobno nie mam i rozwarcie juz od miesiąca. ehh i bądź tu człowieku mądry:/ no nic, zaraz się zbiorę na spacer, będę wyganiać dzidziola:)
 
Sorry ze o sobie tylko

Teraz wyszła żółtaczka! Czekamy jeszcze na powtórkę badan ale raczej lampy :( Mała bardo spadła z wagi taka była na pompowana wazy 3580g ale nie mówili ze zle.
Noc miałam koszmarna. Cala noc ryków. Od 22.45-3.15 bez przerwy! Potem kimalam ma. 15 min i ryk. Wygladam jak zombi!!!! Chce do domu

Ech Myla u nas też :( Już normalnie nie wyrabiam. Wyć mi sie chce...
 
Juz siedze i rycze. Polowa oddziały dzis do domku idzie,naprawdę dużo dzieci a my zostajemy :(
Jeszcze była położna i.mówi cy mamy juz wypis a ja mowie ze czekamy na wyniki bo nie wiemy czy wyvhodzimy a ona ze wszystkie dzieci maja dobre wyniki,oprócz tylko jakiegoś jednego dziecka. Ja mowie nazwisko a ona przerażona mina oj to chyba jednak my :(( ale poczekać pani na lekarza...
 
Myla tylko spokojnie, zoltaczka u maluchów jest normalna, ale lepiej ze dmuchaja na zimne. Marcelki to twarde dziewczyny, byle bilirubinie się nie dadzą:)
 
Dokładnie Myla, nie przejmuj się. Żółtaczka fizjologiczna dotyka wiele dzieci - jest to całkiem normalne i nie rozumiem przerażenia u położnej ;). Jeśli jesteś przemęczona, to poproś pielęgniarki/położne, żeby dały Ci odetchnąć jedną noc i zaopiekowały się małą.
 
No to ja już kurczaczka mam pod lampą a dokładniej nad lampą. Dobrze, że jest przy mnie.
 

Załączniki

  • 1428840205329.jpg
    1428840205329.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Do góry