reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Myla wiem ze nie ktore kobiety maja dolki po porodzie,. no ale jakos sie ulozy to...pozbieram sie!

Milia no mama dzis miala kolejne badania i czeka na wyniki....mama sie martwi o mnie a ja o nia...za godzine mam spotkanie z psychologiem

Doli moj jak ma 37 stopni to tez juz umiera... ja kiedys bylam udana bo mialam 39 stopni i poszlam do chlopaka do domu,chcialam sobie udowodnic ze dam rade... jaki czlowiek byl glupi, teraz bym miala wielki problem zeby z lozka wstac a tym bardziej zeby wyjsc gdzies samej - zdrowka zycze!

Oltoma dzieki... noby sie mowi ze kobiety sa silniejsze ale maja tez dni takie ze niestety nie... i maja chwile zwatpienia...mezczyzna inaczej to wszystko przezywa niz kobieta..

Pat zdrowka zycze!

Tabasia mam to samo, maluchy chca jesc, ja mam malo pokarmu, sa dokarmiane, przystawiam do piersi, kangurujemy sie itp ale maluchy sie denerwuja, placza, do tego ja nie wyspana, zmeczona

eewel kciuki zacisniete !

Anulka super ze do domu, a czemu masz nie miec pokarmu? na pewno sie rozwinie laktacja!


U nas wczoraj, deszcz, snieg z deszczem, snieg i silny wiatr.... jak jak nie cierpie takiej pogody!!

Dzis mielismy ciezka noc...
 
Ja już po wizycie. Wrrrrr:'( Nie nawidze lekarzy, NFZ i tego wszystkiego, lekarz to co zwykle ciśnienie waga i szybkie usg(serducho bije miarowo, łożysko sie nie odkleja, dzidzia główką ułożona prawidłowo), GBS dodatni :'( , i widzimy się za 2 tygodnie :-\
Czy on zwariował? Jeszcze mi mówi, że musimy zacząć się częściej widywać to nie co 3 tylko co 2 tyg?
Ja myślę, że do tych 2 tyg dzidzię będę miała przy sobie, a on chce mnie jeszcze spotkać?Zwariuje :'(
 
Asia ale masakra!! Może idź do innego?? Dla spokoju... I czemu te wizyty co 2 tg.. Może on nie wie kiedy termin??? Współczuję... A wagę znasz czy nic??


Anulka daj sobie szansę! :)

Olusia a Wy kiedy wychodzicie? Wiadomo coś?

Ewel szybko idzie :D
 
Asia ale masakra!! Może idź do innego?? Dla spokoju... I czemu te wizyty co 2 tg.. Może on nie wie kiedy termin??? Współczuję... A wagę znasz czy nic??
Ach, nie on poprostu chyba ma mnie gdzieś.
Na początku sam powiedział, że rodzimy za 3 tyg, więc date zna porodu:-( a czemu co 2 tyg, może liczy, że już będzie po:-(
Nie znam ani wagi,- ostatnio, ważyli mi w szpitalu to był początek 33tyg, ani co z szyjką, ani rozwarcie czy jest jakieś, ja od 3 dni praktycznie czuję skurcze, ale kto by się tym przejmował :-( , pewno gdyby działo się coś złego to bym powiedziała o tym lekarzowi, to po co on ma cokolwiek badać, mierzyć :-[
Jeju mam nadzieje, że już do niego nie pójde.
Zresztą on na dowidzenia powiedział, że do zobaczenia za 2 tyg, ale powiedział to z lekkim uśmiechem, jakby sam w to nie wierzył.

Ewela trzymam kciuki, żeby to było już. Szybko, sprawnie i jak najmniej boleśnie.:-D

Anulka gratuluję wyjścia do domku. I wierze, że laktacja się jeszcze rozwinie, zwłaszcza, że chcesz tego.:-D

Olusia obyście szybciutko wyszli do domku i cieszyli sie sobą.:-D
 
Ostatnia edycja:
Moje dziecko postanowiło że na te święta się nie urodzi, szybciej na wigilię. Skurcze jakieś delikatne, główka bardzo nisko dlatego boli itp ale nic poza tym. Będzie mnie lobuz męczył nie wiem ile...

Eewel powodzenia !!:):)
 
Jeszcze te pare dni, tak sobie myślę do pn i zacznę małą wyganiać. Wiesiołek już biorę doustnie, od pn bede dowcipnie, i pomęcze mojego smoka i sutki i przysiady, co prawda okna to jeszcze w tym tyg, a właściwie chyba zaraz się za nie wezmę. I w przyszłym tyg niech sie dzieje co chce ja musze urodzić :p
 
Ach, nie on poprostu chyba ma mnie gdzieś.
Na początku sam powiedział, że rodzimy za 3 tyg, więc date zna porodu:-( a czemu co 2 tyg, może liczy, że już będzie po:-(
Nie znam ani wagi,- ostatnio, ważyli mi w szpitalu to był początek 33tyg, ani co z szyjką, ani rozwarcie czy jest jakieś, ja od 3 dni praktycznie czuję skurcze, ale kto by się tym przejmował :-( , pewno gdyby działo się coś złego to bym powiedziała o tym lekarzowi, to po co on ma cokolwiek badać, mierzyć :-[
Jeju mam nadzieje, że już do niego nie pójde.
Zresztą on na dowidzenia powiedział, że do zobaczenia za 2 tyg, ale powiedział to z lekkim uśmiechem, jakby sam w to nie wierzył.

Ewela trzymam kciuki, żeby to było już. Szybko, sprawnie i jak najmniej boleśnie.:-D

Anulka gratuluję wyjścia do domku. I wierze, że laktacja się jeszcze rozwinie, zwłaszcza, że chcesz tego.:-D

Olusia obyście szybciutko wyszli do domku i cieszyli sie sobą.:-D

asiatipl mój mi na ostatniej wizycie tez nic nie powiedział- dal mi tylko skierowanie do szpitala na 20.04 - a termin mam na 15. I tyle:/
 
Oltoma pewnie jeszcze poboli kilka tygodni. Ale co tam i tak sie lepiej czuje niz po cc :)

Asia jaki lekarz porypany :(

Ja nadawalam na irlandzka sluzbe zdrowia ale oni mimo tego ze ingeruja minimalnie przejmuja sie bardzo. Podczas porodu 4 razy tylko sprawdzaly rozwarcie zeby ograniczyc grzebanie i zeby infekcji nie bylo. Lataly,nadskakiwaly i to wszystko ZA DARMO!!

Zaraz przychodzi pielegniarka srodowiskowa. W sumie to nie wiem po co bo polozne mnie juz wypisaly.
Chcialam sie przespac to na nia czekam.

Pokarmu nadal nie mam. Wczoraj zaczelo sie rozkrecac,przystawialam,odciagalam,rano wstalam i znowu nic. Identyko jak przy pierwszym.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry