reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Olusia, daj sobie czas, musisz wrócić do siebie, odzyskać siły. Obyś jak najszybciej miała też Mikołaja przy sobie. Dużo zdrowia dla Was wszystkich.
 
reklama
Olusia juz masz to za sobą! teraz najważniejsze żeby Mikołajek szybko doszedł do siebie i żebyście mogli razem wszyscy wrócić do domu. nie zadręczaj się gdybaniem co potencjalnie mogło się stać - nie stało się a Ty masz dwa śliczne dzieciaczki! :D:D
 
Puk puk, i dzien dobry.
Korzystałam z bezdeszczowego dnia. Bylismy na wycieczce w parku w łancucie w poszukiwaniu wiosny. Młoda biegała po parku i wołała pszczoły :) potem lody, na obiad zgodnie z zyczeniem córy - pippa (tj pizza) potem plac zabaw i powrót do domu. Dziecko zasneło na mnie kopane od dolu przez siostre. Padła po 19... ale dziś dzien bez drzemki był

Olusia gratuluje pareczki. I czekam z niecierpliwościa na zdjecia.

Jej co za dzień.. Wstałam po 12 i do teraz kwitnę.. Nic mi się nie chce. Mała wczoraj dawała do wiwatu i zasnęłam dopiero po północy. Mam wrażenie, że nie przepada za pomidorówką, bo zawsze się tak po niej tłucze.. :| Nie wiem, po kim ona tak ma, bo zarówno ja jak i mój Mężczyzna lubimy tę zupę. W sumie ona się tak po każdej tłucze.. Wybredna. Też taka kiedyś byłam.. :D

a to moze nie ze nie lubi tylko oznaka uwielbienia?? I sygnał matka dawaj jeszcze bo to dobre??

Olusia najwazniejsze ze dobrze sie wszystko sie skonczylo. Tez nie widze fotek ale pitem wlacze laptopa.

AsiaWro- mi gin do karty ciazy wsadzila grupe krwi,hbs anrygen, Vdrl, tsh,i gbs. Ogilnych z krwi i moczu nie kazala.

a u mnie w jednym szpitalu trzeba gbs, grupe krwi i ta cała reszte co wymieniłas. A w drugim nie bp ufają ginekologom i ich wpisom do karty ciązy. Jedyne co to grupa krwi jest wymagana i to kniecznie z nr pesel
 
Hej :)
Wyobrazcie sobie ze myslalam ze sie zaczyna....bylam wczoraj z mezem na zakupach i gdy stalam przy bagazniku poczulam ze chyba mi wody odeszly....jezuu jak sie przestraszylam, takie dziwne uczucie przy kostkach bo tam akurat mialam gole nogi (adidasy i legginsy bez skarpet)
Po chwili skupienia okazalo sie ze to powietrze z rury od auta dalo takie uczucie na moich golych nogach hahahah ja myslalam ze umre ze smiechu sama ze swojej glupoty
Tak wiec nadal czekam na upragniony porod :)
 
Oltoma no ja wzielam w piątek w nocy jak wrocilam z IP tylko ze wzgledu na to ze wymiotowalam i mialam pusty żołądek potem w sobotę rano.i niedziele. I cały tydzień spokój a Cole to chleje literami :D wczoraj w nocy znowu mnie trochę popieklo to wzielam dziś rano (tylko pamiętaj na czczo!) i juz dziś spokój( znowu pilam Cole i jadlam wszystko)
 
mi to wszystko jedno trzeciego nie będzie :D

Ja też tak mówie. Już tą ciąże przeżyje, poród też, po ostatniej dobie bólu w szpitalu-przed operacją to i dobe porodu przeżyje, ale na trzecie się nie zdecyduje, został mi jeden jajnik, drugi też mogą wyciąć, albo pójde na jakieś podwiazanie. ;-)
 
oltoma,
jakie badania to wiem. Jeszcze tylko na wynik gbs czekam. Zastanawiam się tylko, czy któreś (prócz morfologii i moczu) tracą ważność i trzeba powtórzyć przed porodem,

Aylin.
no jak zjem dwa talerze zupy, to chyba wystarczy? :D Oby to z powodu uwielbienia... ;)

Olusia,
Dziewczyny mają rację - nie roztrząsaj tego... To zły moment. Dopiero urodziłaś, Mikołaj jeszcze w inkubatorze. Daj sobie trochę czasu. Jeśli będzie faktycznie kiepsko, to dobrze byłoby skorzystać z pomocy terapeuty. Jednak na razie odpoczywaj i nie myśl o tym, co było.
 
reklama
ja sie nie rzucam na smoka i tak mam znowu brzuch twardy jak kamien. jutro na to ktg zobacze co tam slychac.
A wzielam sie za porzadki w zdjeciach na kompie i lapku bo potrzebowalismy jednego i nie dalo rady znaleźć ;/
 
Do góry