reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

no to i ja dolacze :) termin 2-4 kwietnia :) w zaleznosci od kalkulatora ;)
Tabasie juz znam :)

Mam nadzieeje ze wszystko bedzie dobrze u nas wszystkich
ja tez jestem po przejsciach moze nie takich jak Matilk
mam corke 9 lat z ktorą musialam lezec plackiem przez 2 miesiace bo mialam krwiaka potem problemu zdrowotne porod wywolywany , rok pozniej poronienie 6 tydz a potem syn teraz ma 7 lat i ciaza tez z problemami
a teraz na "starosc " zachcialo sie nam jeszcze sprobowac - nie powiem schizy juz mi sie wlaczyly ale walcze z nimi ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Babydust wiec bardzo mi miło Cię poznać :)

Ja jestem na luzie już generalnie
Co bedzie to bedzie ...
Biorę progesteron 200 mg, staram sie dbać o siebie tzn nie przemęczać się
I nic więcej nie zrobię
Ale jak na razie jest ok :)
 
Babydust super ze dolaczylas :)
Wiecie co musze ustalic dokladnie ten termin bo jezeli owu byla pare dni wczesniej to i data porodu powinna byc wczesniej .
 
hejjjj :-) widzę, że dziewczyny już tu są babydust i ​tabasia :-) super :-) bardzo Wam gratuluję :-) też bardzo chciałabym dołączyć, ale jakoś nic nie idzie póki co po mojej myśli. czas pokaże :-) pozdrawiam
 
reklama
W pierwszej ciazy robilam tylko test a w 7tc poszlam do ginka zobaczyc czy serduszko bije. Teraz tez tak zamierzam :) Kreska na tescie ciemnieje wiec jest ok :)
 
Do góry