reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

No to ja już po :-). Zdjęcia dam później bo na razie żadnego nie zrobiłam. Igor waży 2900 g i ma 53 cm. Pojechał na noworodki a ja spróbuję się zdrzemnąć albo chociaż odpocząć. Acha, urodził się o 5.29 sn, bez nacinania i bez pękniecia.


Joanna gratulacje szybkiej akcji, waga super. Zdrowka dla was. Super ♥♥♥♥♥♥♥♥


Właśnie to mnie pociesza, że w razie czego jest już ok;-) co prawda u mnie jeszcze tydzień muszę zaczekać, ale już tak czy siak bez strachu.;-) Ja się cały czas bałam po tej operacji, że się zacznie wszystko wcześniej, ale od niej minęły już 3 tyg. Więc też jest już dobrze.


Asiaiatipl wszystko bedzie ok.



Joanna gratulacje!!!!!!!! :*****

Oszalalyscie z tym rodzeniem :D

Doli no tez tak mowie, miala byc przerwa na weekend a te szaleja.
 
reklama
Nie no, jesteście nie do nadrobienia :/

Joanna,Milia gratulacje laski! Już się nie mogę doczekać zdjęć maluszków :)

A ja siedzę jak na szpilkach i czekam na wiadomość od siostry, bo dziś ma usg polowkowe i jesteśmy ciekawi kto siedzi w brzuchu. Ma już 2 chłopaków więc teraz by się pipka przydała :)
 
Tabasia to duzo :( , ale drugie juz dobre [emoji106]

Milia83 no to kciuki za cipencje [emoji12][emoji110][emoji110][emoji110]
 
I woda mi żółta leci :( Tyle ograniczeń.. piwa nie, ciężkostrawnego nie, ibumprom zatoki nie.. i jeszcze teraz niemożność wzięcia prysznica.. Do tego na meble czekam już od prawie miesiąca, a miałam je mieć do 2 tygodni. Wózka nie mam. Wszystko mnie boli. No i jak tu się nie denerwować... Jedyne, co zaplanowałam i mi wyszło, to ciąża :D
 
reklama
Do góry