reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Oj Tabasia, teraz u Ciebie? Trzymaj się!

Dziś dzień leniwca, został mi obiad od wczoraj, więc nic nie muszę gotować :laugh2:

Idę się zapisać do fryzjera, ciekawe jak szybko uda jej się mnie wcisnąć...
A i w planach mam kwiatki posadzić przed domem, może jakiś skurcze przepowiadające chociaż się pojawią...
 
Doli kurde gdzie Ci się to całe zarelko mieści co? to jest jawna niesprawiedliwość! baby tyja od samego patrzenia na jedzenie a Ty cały czas coś gryziesz i nic! :D
 
Pat ja też nie widzę hehe takze spoko :D ale ciemniej jest

Tabasia Oooooo a co to porobilas?? :/

Kina zazdroszczę!!! Mój fryzjer za ok 1.5 mc... Odrosty mam jak nie wiem :/
 
A dzis fajny dzień - można dzidzi powiedziec ze sue urodził w dzień zaćmienia słońca :)
Aylin no właśnie miałam pisać że dziś zaćmienie. A ja przed chwilą wyglądałam przez okno bo u mnie słońce przykryte w 90% więc zrobiło się prawie ciemno. No ale niestety moja mała nie ma zamiaru nigdzie się ruszać.

A ja w szpitalu z cisnieniem :/ na razie spadlo ale czekam na lekarza.
Tabasia kciuki żeby było ok. Daj znac jak już coś będziesz wiedzieć.

Muminek zapalenie pęcherza - współczuję.
 
M mnie zdenerwowal :))
Zartuje. No od kilku tyg mam takie jazdy. Ale juz spadlo. Czekam na lekarza i mam nadzieje ze do domu tzn.do pracy :p
 
reklama
Do góry