reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

doberek

Nocka koszmarna... M. rzeczywiście idą 5 bo nawet temperatury dostał, a darł się niemiłosiernie... spasowałam...to nie jest dobry moment na odsmoczkowanie... tym bardziej że mąż o 2 w nocy wrócił z Legnicy i musiał się wyspać bo rano ok 8 znowu jechał....a dzieciarnia o 6:45 zarządziła pobudkę :no:
ale dziurawy smok został więc będę próbowac dalej ale nic na siłę... J. zresztą do 3 r.ż. spał ze smokiem i potem sam zdecydował że to ten czas :tak: także nie spinam się że musi M. już pozbyć się smoczka

Teraz ogarniam chatę, teściowa na obiadek zaprasza więc mam potem luz :-):-D
a właśnie co do teściowej...już wiem czemu ostatnimi czasy była taka denerwująca...znaczy ostatnie 6 miesięcy to taka huśtawka jej nastrojów że głowa mała...no ale w końcu ją menopauza dopada i jej hormony wariują... teraz jak już wiem co jest grane to na pewno będę jeszcze bardziej zlewać jej humory bo wiem że z tym sobie człowiek nie daje rady sam a do lekarza nie pójdzie bo po co...

Zielona cieszę się że zarobki będa godziwe a jeszcze bardziej z tego pakietu socjalnego się ciesze :tak: no i to że będziesz mogła podjąć prace....

a propos pracy... laski która ma wprawę w pisaniu listu motywacyjnego...chcę złożyć dokumenty w sprawie pracy i potrzebuję fajny list motywacyjny... mogę podać namiary na ofertę żeby było łatwiej ;-) na przyjęcie jakoś nie licze bo nie spełniam jednego warunku ale co tam...a nóż widelec...może się jednak uda?

dobra spadam...
 
reklama
Witam K w pracy , Natalia z dziadkami w parku a ją po obiadku lerze brzuchem do góry i się bycze :-D
Elvie zaparz herbatę i gazikiem przemywaj oczka dla Maćka dla Weroniki to pomogło może i wam pomorze
Zielona ale wspaniałe wieści Gratulacje :-)
Agnieszka wytrwalosci zycze oby 5 szybko wyszly

Ide chyba sie zdrzemnac skorzystam ze nikt mi nie przeszkodzi
 
Bry...
Pola spi, stary bigos robi.... Leze na sofie i delektuje sie cisza.
Jednak wyszlo na to, ze na komunie jutrzejsza mialam nie jechac. Polka od wtorku chora tzn niby nic jej nie jest, a temp stale ponad 39 stopni
Wiec nawet gdybym kupila bilety i tak bym nie poleciala...

U nas dzis deszcz... normalne. Jutro maja byc przejasnienia a od poniedzialku caly tydzien sloneczny z temperatura kolo 20 stopni. Mam nadzieje, bo juz dawno pogoda nie dala mi tak w kosc jak tej wiosny gdzie od conajmniej 2 miesiecy non stop pada leje i wieje...
 
Mloda spi, polozylam sie obok niej z nadzieja, ze zasne, i co? Jasne, ze nie zasnelam...


Wlasnie sprawdzilam maila, a tam list, ktory otrzymal z klubu z oferta pracy. Mile pieniadze i 4 tygodnie urlopu - urlopu, ktorego nigdy w Meksyku nie mial...

Monia. w liscie z oferta napisane jest, ze ma podjac prace 22. sierpnia.
 
Ostatnia edycja:
Zielona ogromne gratulacje!!!!! Niech Wam się wszystko ładnie poukłada i obyscie szybko byli razem
Agnieszka współczuję akcji ząbkowych. U nas wszystkie wyszły bez wielkiego halo i nie jest mi znany taki ząbkowy koszmar. nawet przeoczyłam piątki :-) Oby Mareczkowi szybko się wybiły, by biedactwo się więcej nie męczył
mamusia nie grzesz tym spaniem :-) Ļiękna pogoda to się na słoneczko wystaw i relaksuj
katik dziwo, że deprecha Cię jeszcze nie dopadła. Mi brak słońca kompletnie nie służy
magda a wypoczywaj ile wlezie. Zdjęcia majowej opalenizny chętnie obejrzę :-)
aniez no to bawcie się dobrze. Fajnie zaplanowana sobota
elvie wiem, że to wydatek, ale są też wózki takie dla dwojga. Z przodu spacerówka, z tyłu mała gondolka. Sama rozmyślam nad czymś takim, choć to kolejny wydatek i może okazać się zbędny, jak Adaśkowi nie przypadnie do gustu
Wogole Adas jest tak duzy, ze juz w spacerowce, a mam tez x-landera, wygląda komicznie. ostatnio nawet 4 latek mówił do mamy - zobacz takie duże dziecko i jeszcze w wózku!:sorry2:
sonia kompot rabarbarowy to ja kocham. Sama bym skorzystała z zaproszenia

Piękna pogoda, mały śpi, więc ja również urywam się sprzed kompa. Niebawem czasu na relaks zabraknie, więc muszę brać co mam. Mocno i ciepło Was pozdrawiam!
 
Elvie, Salamandra / az nie moge uwierzyc, ze wasze starszaki jeszcze daja sie w wozek wsadzic. Moja swoj miesiace temu oprotestowala...
Mowicie o "dwupokoleniowym" hahaha wozku, ktory jak salamandra zauwazyla moze byc zbednym i wcale niemalym wydatkiem. Nie przyszlo Wam na mysl, zeby baczki male w chuste wsadzic?
 
My po pierwszym podwójnym spacerku, Lenka na nogach a Maciuś w wózku. Byłam z M. więc daliśmy radę;-)

Zielona - w chuście to jak trochę podrośnie:tak:
 
Elvie, w chuscie najlepsze jest to, ze mozna dzieciaczki od pierwszych dni nosic. Maluch nie musi byc w chuscie jak w nosidelku. Tak sie wiaze chuste, ze przypomina ona hamak.
 
reklama
Ja tam w podwojne wozki juz bym nie inwestowala. W przypadku dzieciakow z mniejsza roznica wieku- owszem. Ale nasze maluchy i tak lada moment wyskocza z wozkow.
Dokupila bym tylko taka podkladke, co chyba Gosienka o niej wspominala, i z glowy
Podnóżek dla drugiego dziecka MUTSY Step Up: sklep Baby Fant

Pozatym - Salamandra, wlasnie wczoraj myslalam, ze musze spojrzec na Twoj suwaczek jak daleko jeszcze. I - mila niespodzianka- juz 36 tydzien. Nooo Kochana, jeszcze tylko troszenke i Helenka bedzie z Wami, rewelacja!!!!!!
 
Do góry