reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Hej ho! Wycieczka do ZOO byla rewelacyjna, nawet mimo zamknietej czesci, bo buduja safari :)

Aniam, Elvie 25 zeta jest od 1,5 roku, jak Barteq mial jakies 3 miechy to bylo po 18. Za nasza 4 zabulilismy 65 zeta i musze chyba karnety kupic, bo pojdziemy z torbami. Bartkowi zwierzaki szalenie sie podobaja, jedynie osla sie bal, bo jakas dziewczynke ugryzl ;) a tabliczka jak byk wisi, ze zwierzeta moga gryzc :) takze Elvie na dziecincu uwaga na cudnej urody osla :)))
 
reklama
Aniam - to jakiegoś innego kasjera chyba miałaś, bo Aga pisała, że płaciła tylko za siebie i męża po 25 a dzieci do 3 lat gratis. Jakby co to powiem, że Lena 1,5roku ma. Ona drobna to uwierzą;-)
 
Elvie kasjer byl w porzadku, tylko zapomnialas, ze Quba ma 5 lat i za niego tez juz placimy ulgowy...nikt by mi nie uwierzyl, ze on ma mniej, tym bardziej, ze daja mu co najmniej 6 ;)
 
hejka

Właśnie wróciliśmy ze spacerku, wykończona jestem bo mega gorąco, pies ciągle piszczał a hela na końcu odstawiła taka pokazówkę że :szok: Ja spokojnie to przeczekałam ale wzrok jednej babci mówił wszystko;-) Zdecydowanie wolę siedzieć na wsi:tak:
ksiądz oczywiście nic ciekawego nie powiedział ale w sumie w taki upał to chodzenie po górach tez nie jest przyjemne w dodatku nie ma żadnej chmurki więc nie żałuję już tak bardzo.

Elvie miłego oglądania zwierzaków

Aniez fajnie że wycieczka udana ale fakt ceny kosmiczne gdyby ktoś chciał częściej chodzić. U nas to samo Mateuszowi nikt nie daje 7 lat;-)

Zielona faktycznie róznica w cenach jest, to znaczy że teraz mamy wszystko zaciskać abyś jakąś fajną ofertę na bilety znalazła;-);-);-)

Kittek udanej wycieczki do Darłówka.Helenka pewnie by z Mają też na golasa śmigała na plaży:-D nasi chłopcy wczoraj na wsi w krótkich rękawkach i spodenkach biegali a ich kolega w grubych spodniach i bluzie polarowej bo niby dzień wcześniej był chory tylko po dziesięciu minutach gry w piłkę był mokry tak że :szok: czasami nie rozumiem innych rodziców ale ja to tak jak Aniam w wielu sprawach dziwakiem jestem;-)

Maonka super że majówka udana i brawo dla małża za takie obfite łowy :tak: O ile dobrze pamiętam to skierowanie ważne 30 dni ale na 100% nie jestem pewna.

Dobra lecę na kawkę bo synuś mi zrobił :-)
 
Aniez fajnie że wycieczka udana ale fakt ceny kosmiczne gdyby ktoś chciał częściej chodzić.
A ja po przeczytaniu posta aniezki pomyslalam, ze to tanio. Mam tak wyryte w pamieci ceny z Meksyku. Pamietam jak mala miala z poltora roku i pojechalismy do ogrodu ala zoologicznego. Bylo tam sporo ptakow, jakies malpki, dwa czy trzy lwy i tyle samo tygrysow plu 2 zolwie i jakies swinie. Cena dla doroslego to 90 pesos = 22pln, a dla dzieci powyzej 2 roku zycia, 80 pesos= 20 pln. Potrzeba jakiejs godziny zeby caly parczek przejsc. Jest w Puebla tez fantastyczne safari, wcale niewiele drozsze, ale warte zaliczenia. Nie wiem ile kosztuje ZOO w stolicy, ale pewnie duzo wiecej niz to wroclawskie.
 
Zielona fakt jak porównać wielkość Wrocławskiego zoo z tym w Meksyku to rzeczywiście wychodzi tanio:tak:
Tylko jak ja sobie policzę że za naszą rodzinkę 100 zł za wejście plus żarełko na miejscu to tez pewnie koło 100 by się rozleciało ( oby starczyło bo o ile pamiętam to ceny są też ciekawe;-)) plus paliwo no to się uzbiera :szok: No ale raz w roku można jechać:tak:
 
Hej witam wszystkie babeczki.
Ja ostatnio mam taki sajgon ze szok.Nie mam kompletnie czasu na nic.Wzielam sie od paru dni za generalne porzadki bo za tydzien lecimy do Polski i chce zostawic dom w jako takim stanie.Poki co niewiele mi dala Amelia zrobic,ale juz szafy ogarniete poprasowane poukladane wszystko w miare tak jak sie nalezy.
Jeszcze salon mi zostal kuchnia i lazienka i bedzie git.
Pozatym mam nerwa bo Ami strasznie dlugo rano spi i w tym tygodniu padala mi doslownie okolo pierwszej w nocy.Nic nie moge zrobic juz nie wspomne o chwili spokoju o ktorej tak pragne.A jak ja wybudzam to potem jest nie do wytrzymania taka niedobra.

zielona super ze w koncu cos sie wyjasnilo.Powodzenia wam zycze i obyscie szybciutko wyszli na prosta.
jak czytam o cenach do ZOO to tez wydaje mi sie tanio,ale to tez z tego wzgledu ze mam w glowie ceny tutejsze.
U nas wejscie do ZOO to jakies 22 EURO aquapark tez cos kolo tego a takie wielgachne wesole miasteczko to koszt juz 38 euro.
Jednym slowem nie stac nas na zadne wycieczki poki maz sam pracuje.:no:

Pozdrawiam wszystkie babeczki i zycze udanej niedzieli.
 
Maonka wg mnie wiecej niz 30dni, w kilku poradniach (dokladnie w neurologicznej i u lekarza rehabilitacji) gdzie my chodzimy po roku chcieli nowe skierowania, jak dostalam skierowanie do kardiologa to dopiero za pol roku mialysmy wizytę

Kurcze u nas jest jakas plaga, od kilku miesiecy kradna w Ilawie samochody, na naszym osiedlu tez byla jedna kradzież, a dzis B Zauwazyl ze w naszym aucie ktos przy zamku majstrowal:( na codzien samochod stoi pod domem mamy B i tam raczej nie ma szans zeby cos sie stalo wiec pewnie pod blokiem ktos sie zainteresowal i pewnie wystraszył, a nasz samochod należy do jednych z najczęściej kradzionych... dzisiejsza noc juz spedzi u mamy B...

Ja zestresowana jestem, bo nie wiadomo co z turnusem, stoi pod sporym znakiem zapytania niestety...
 
marta - pilnujcie:tak:

gosiek- to u Was drogo, w Niemczech dużo taniej było jak mieszkałam.

gosienka - przy Twoich głodomorach to poszłabyś w ZOO z torbami. Musisz sposobem aniez prowiant ze sobą zabierać:tak:

My do ZOO się nie wybraliśmy, bo upał, a nasza gondola nie ma parasola i Maciek by się usmażył. Byliśmy na spacerku i zakupach. Maciek dziś trochę marudzi, więc kombinuję, czego się najadłam:sorry2: Właśnie dzieciaki lulają to i ja idę w kimę;-)
 
reklama
MAonka więcej niż 30 dni :tak: recepta jest ważna 30 , przecież na nasz NFZ to mało kiedy jest wizyta za 30 dni :no:



Kittek - niektórzy to mają nie równo pod sufitem i tyle bo nie wiem jak to inaczej nazwać . Tym bardziej takich ludzi co sami chodzą rozebrani a dzieciaki ubrane . Porażka jakaś . Już raz słyszałam teorię o tym że dziecko ma mało tkanki tłuszczowej i trzeba je ubierać he he

Zielona - żeby jakieś loty się udało znaleźć . TY myśl kiedy ty do mnie zawitasz jak wrócę z urlopu


Gosiek - byłam kiedyś to 20 euro za aqua park zapłaciłam :no:

W wawie chyba 25 zł wstęp do zoo kosztuje .


A my dziś w kołacinku byliśmy
DINOZAURY - DINOPARK w Ko
 
Do góry