reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Zielona gratulacje:-):-):-)
Wpadam na chwilę, bo jak tylko meżuś z pracy wróci to ruszamy na działkę na 3 dni:-). Pogoda ma być super, kostium spakowany, pora sadełko do słońca wystawić:-p
Ostatnio w ciągłym niedoczasie jestem, czasu na kompa zero.

Wszystkim udanego weekendu życzę
 
Zielona niestety obawiam sie, ze nie leci w TV ;)
Beti matko, o takim poranku sie tluc busem...wspolczuje.

Pogoda cudowna :) zaraz jakies kwiatki ide kupic na balkon, a po poludniu smigielkiem do ZOO :) tylko jedzenie musze zabrac, bo tam jest raczej drogo a jakos nie chcialabym zbankrutowac :) i tak cena biletow jest kosmiczna.
 
Witam,

Zielona - gratulacje dla męża! A Tobie współczuję pobudki. Pingwin na minimini+ leci, moja też go ogląda, ale o rozsądniejszej porze;-)

U mnie pobudka przed 8:00, bo się Maciej rozpłakał i Lenkę obudził. Teraz sprawca zamieszania najedzony i przebrany śpi, a młoda bajki ogląda. Zaraz ją ubieram i lecimy do piekarni, bo pieczywa na śniadanie brak. Moja siostra do nas przed 10:00 przyjeżdża na weekend, więc trzeba więcej zakupić, bo siostra bułkowa;-)
 
Hej, wpadam teraz bo poźniej nie dam rady, moja brygada jeszcze śpi:-), ja z kawusią. @ przylazła z samego rana więc jestem na nogach od 6.30 i mnie nosi, rosołek się gotuje, nawet kluski już zagniotłam. Mam dzisiaj tyle roboty:szok: dom wygląda jak po przejściu tornada, także uciekam. Miłego dnia dziewczynki!
zielona gratulacje dla męża, oby teraz wszystko juz układało sie po waszej myśli &&&
 
Aniez, milego pobytu w ZOO.

Szkoda, ze Pocoyo nie ma w TV, przynajmniej nie musialabym siedziec z mloda przy kompie.

Magda, udanego weekendu

Elvie, Pocoyo to niebieski ludzik, a nie pingwin... Mysle, ze mala nie da sie oszukac;-);-)


spaaaac
 
Hejka babeczki

Emilo szczęśliwie wczoraj dojechał ale do północy siedzieliśmy i gadaliśmy tyle miał do opowiadania :tak: jeszcze czeka nas oglądanie 200 fotek i paru filmików :-D Teraz jeszcze śpi więc już dzisiaj nie będę go męczyć wycieczką w góry, jutro pojedziemy.

Zielona ogromne gratulacje :-):-):-) ale kawę nam wisisz za to że tak ładnie wszystko trzymałyśmy ;-)

Elvie kurcze co za lekarka nam kropelki do oczu normalnie pediatra zapisała. Co do spacerków do rzeczywiście macie problem ale przynajmniej będzie okazja aby M codziennie na spacer wyciągnąć ;-)Widziałam takie specjalne podstawki które się montuje i starszy dzieciaczek może na tym stać.

Marta trzymam kciuki aby udało wam się załtwić szybciej wizytę u dr Łady.

gosia współczuję sajgonu w szkole ale za miesiąc będziesz miała wakacje.

Kici dobrze że jesteś , siły ci życzę bo naprawdę masz kocioł w pracy, forum się nie przejmuj poczekamy tu na ciebie ;-)Trzymaj się.

MamoPaulinki trzymam kciuki aby udało ci się w końcu przenieś blog :tak:No to dzisiaj będzie się u was działo:-p zawsze mogłaś poprosić Zieloną o dyspensę że tylko kciuki będziesz zaciskać :-D

Agnieszka w takim razie &&&&&&& aby Marek podjął decyzję ze smok jest bleee.

Beti miłej edukacji w stolicy.Ech ten twój małż...

Aniam super że Szymek jednak skumał , oby tym aniołem został jak najdłużej ;-)

Magda miłego działkowania i opalaj się babo ile się da :tak:

Aniez udanej wyprawy do zoo , my też zawsze ze swoim jedzenie jedziemy bo przy naszych żarłokach to bankructwo murowane :tak: ty też pewnie wiesz coś o tym :-D

Sonia to ty widzę jak ja już zupę masz gotową :-) chaty nie muszę odgruzowywać bo wczoraj to zrobiłam więc dzisiaj luzik;-) Super że @ przyjechała będziesz milsza dla rodzinki, ja nadal czekam i dzieciaki mają mnie już dość ;-)

Miłego dnia kobietki
 
zielona - bo pingwin to Poyoyo a nie Pocoyo:-D

sonia - ja już zapomniałam jak to jest mieć @ ale póki co nie tęsknię za nią;-) Wrzuć przepis na kluski, bo ja lubię i chętnie jakieś nowe zrobię. Na dzisiaj obiadek mam, bo wczoraj z ilością zaszalałam.

Moją siostrę grypa żołądkowa dopadła i noc spędziła w WC, więc nie przyjedzie.
Wysłałam M. do naszej piekarni ulubionej na Bema i teraz się wściekam, bo głodna jestem jak nie wiem co a na Bema jak zawsze jest kosmiczna kolejka i M. jeszcze trochę postoi.

Zmykam, bo Lenka właśnie rozsmarowała galaretkę na biurku i krzyczy "mama ojojoj":-D
 
reklama
elvie zrobiłam makaron do rosołu:-)
U mnie dziś babciowy obiadek, oprócz rosołu mielony, ziemniaczki z koperkiem i kasusta do tego kompot z rabarbaru, zaszalałam:-D Chętne zaprasza, wyszły mi ilości xxxl
 
Do góry