reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Dobry Wieczór mamunie!
Witaj paulus08 w naszym gronie
Judytko zbyt praktykujaca katoliczka nie jestem, ale odkad Was tu poznalam, Ciebie i Zosienkę, znacząco sie w tej kwestii zmienilam. Nic by tak naszych serduszek nie ucieszylo, jak Wasz powrot ze zdrowiutką córeczką do domku. Dlatego w kazdej modlitwie o Was wspominam.
I bardzo Cię podziwiam za chęci i cierpliwosc w tworzeniu tej bizuterii. Widać, że Twoja pasja :-)
Martus a nie zapominasz przypadkiem jeść? Napewno żyjesz Oleńką, ale koniecznie dbaj o siebie. Wiem, ze sama masz wszystko na głowie. Oj widze to tez po szwagierce, której mąż tirami po swiecie jezdzi i w domu moze jest tydzien w ciagu miesiaca, a trojke dzieci maja. Zapewne jestes przemeczona, dlatego duzo witaminek, warzyw i owocow
kot-kot wzruszające jak małe się kochają... :-)
kwiatek 5 skręcenie?! Chyba za wysokie obcasy nosisz :-)

Adasiek tez poszedł za raz po 11 miesiacu. Teraz szogun biega, ale po prostym i twardym. W ogrodzie wogole nie chce ręki mojej puscic. I tez mam wrazenie, ze mniej bedzie gadatliwy. Lubi bardzo szeptac, albo w skrajnosci glosno sie drzec, ale nic poza mama, tata, baba i da nie powie. na muchę jedynie tita woła :-) Wogole ma jakas faze na muchy. Rano zaraz po pobudce wstaje w lozeczku i pokazuje palcem gdzie lata. A jeszcze co , to chyba bedzie lunatykiem. Co noc wybudza sie i cos gaworzy, a czasem nawet wstanie, przejdzie lozeczko wzdluż i pada.
Idę zaglądnąc do niego i resztke watkow odwiedzic.pa
 
reklama
Kwiatek- jak raz skręciłaś nóżkę, to taka kontuzja może się potem odnawiać :-( dobrze, że we wtorek idziesz do poradni!
Maonka- Kuba nam wycinał taki numer z odpinaniem pasów, ale znacznie poóźniej, zatrzymaliśmy wtedy auto i powiedzieliśmy mu, że jak pasy rozpięte, to nie jedzie, bo popsute... uwierzył :-D ale miał wtedy więcej siły... wymieńcie ten fotelik.
Salamandra- jak masz bezpiecznie na ogrodzie (tzn. wiesz co leży na trawce) puść małego w skarpetkach- będzie lepiej czuł podłoże, poza tym to bardzo zdrowe dla stopy.

Kuba wstał, młodszy śpi... :-( matka śli z otwartymi oczami :-( kawa nie pomaga :-(
 
Aniez u mnie odwrotnie. Starszy śpi a młody wariuje i sie drze
Przyznam szczerze że czytam na raty i nic z tego nie wiem co przeczytałam:wściekła/y:...a M. nie da mi spokojnie poczytać
Salamandra mój to już nawet po nierównym trawniku zaiwania jak mały samochodzi wyścigowy. Co najlepsze przewróci sie i wstanie... jak to sie mówi "po mnie"
u nas dzisiaj w dzielnicy festyn po południu...

miłego dnia
 
Aniez nie będę się bawić w wymianę fotelika, więcej mi wyjdzie na przesyłki, niż to warte. Wczoraj cały wieczór wybierałam fotelik i zdecydujemy się na taki Fotelik Cybex Pallas (ECLIPSE 2011) SKLEP W-wa (1609989050) - Aukcje internetowe Allegro Obejrzę go na żywo w jakimś sklepie i jak będzie wszystko w porządku to zamówię na allegro. (dobrze, że są jeszcze Alicji pieniądze z chrzcin). Może któraś z Was ma taki? Stoi najwyżej w rankingu, więc myślę, że to dobry wybór.
A do śmiechu mi nie było. Starszemu można jeszcze wytłumaczyć, ale takiemu bąblowi.
Sorki, że tutaj o tych fotelikach, ale jak już poruszyłam ten temat to dokończę.

Dziś czeka mnie sprzątanie i inne duperele. Dobrze, że P. w domu, więc łatwiej coś zrobić. Udanej soboty
 
witam się sobotnie, mały dał mi dzisiaj pospać do 8 więc jestem wyspana- ba wstałam nawet chwile przed nim... Teraz znowu lula więc mam labę, bo wczoraj już posprzatałam wszystko i teraz pozostało mi tylko zrobić obiad i powiesić pranie, a jak Pan tata wróci z pracy pójdziemy na spacer, tudzież na zakupy gdzieś skoczymy , bo mamy manko w garderobie letniej ....a już na pewno ja !!!

Maonka- nieźle z tym fotelikiem,dobrze że się mała z niego nie wyślizgnęła albo coś...
Kwiatek- a Ty się nie forsuj z tą nogą .

No dobra ide popatrzeć co tam na innych wątkach - na szczęscie nie ma dużo nadrabiania
miłej soboty i dddużo słonka ( u nas znowu wieje jak cholera)
 
Salamandra - oj kochają się bardzo ale na codzień tego nie widać bo się kłócą o byle pierdołę.
maonka - fotelik wygląda porządnie. My mamy cybexa do edytki ale tego od 15 kg. nam się zepsuła regulacja wysokości ale może mieliśmy po prostu pecha. K zmontował to na stałe i jest ok.

A moja smerfeta wstała przed 6.00 i marudziła do 11.00 nic jej nie pasowało. Już miałam głowę pełną jej wrzasków. No ale teraz śpi więc mam chwilkę bo Edysia poszła z tatusiem na rower. Później może razem do jakiegoś parku pojedziemy. Pa pa na razie.
 
Aniez nie będę się bawić w wymianę fotelika, więcej mi wyjdzie na przesyłki, niż to warte. Wczoraj cały wieczór wybierałam fotelik i zdecydujemy się na taki Fotelik Cybex Pallas (ECLIPSE 2011) SKLEP W-wa (1609989050) - Aukcje internetowe Allegro Obejrzę go na żywo w jakimś sklepie i jak będzie wszystko w porządku to zamówię na allegro. (dobrze, że są jeszcze Alicji pieniądze z chrzcin). Może któraś z Was ma taki? Stoi najwyżej w rankingu, więc myślę, że to dobry wybór.
A do śmiechu mi nie było. Starszemu można jeszcze wytłumaczyć, ale takiemu bąblowi.
Sorki, że tutaj o tych fotelikach, ale jak już poruszyłam ten temat to dokończę.

Dziś czeka mnie sprzątanie i inne duperele. Dobrze, że P. w domu, więc łatwiej coś zrobić. Udanej soboty

Maonka lepiej przymierz w sklepie fotelik do samochodu bo z tego co czytałam jak ja kupowałam fotelik dla M. to są modele samochodów gdzie nie starcza pasa żeby dopiąć ten fotelik...
My mamy recaro young sport 2.0 i jestem zadowolona ale to fotelik 9-36 kg i co najważniejsze ma alarm informujący właśnie o odpięciu tych 5punktowych pasow...
 
Aniez nie będę się bawić w wymianę fotelika, więcej mi wyjdzie na przesyłki, niż to warte. Wczoraj cały wieczór wybierałam fotelik i zdecydujemy się na taki Fotelik Cybex Pallas (ECLIPSE 2011) SKLEP W-wa (1609989050) - Aukcje internetowe Allegro Obejrzę go na żywo w jakimś sklepie i jak będzie wszystko w porządku to zamówię na allegro. (dobrze, że są jeszcze Alicji pieniądze z chrzcin). Może któraś z Was ma taki? Stoi najwyżej w rankingu, więc myślę, że to dobry wybór.
A do śmiechu mi nie było. Starszemu można jeszcze wytłumaczyć, ale takiemu bąblowi.
Sorki, że tutaj o tych fotelikach, ale jak już poruszyłam ten temat to dokończę.

Dziś czeka mnie sprzątanie i inne duperele. Dobrze, że P. w domu, więc łatwiej coś zrobić. Udanej soboty


Mam dwa foteliki z taką ladą , i mimo że ona super bezpieczna to zapięcie jej kończy się wyciem dzieci także jej nie używamy .
 
Agnieszka To mnie teraz zastrzeliłaś. Wkrótce będziemy wymieniać samochód na pakowniejszy, ale jeszcze nie wiemy na jaki. Choć z tą wymianą to może nawet potrwać pół roku.
 
reklama
Witam:-)
Wieczorkiem poczytam co u Was, bo dzisiaj wielkie sprzątanie rozpoczęłam - wenę mam to korzystam, M. kontynuuje malowanie, a ja w trakcie warzywne zakupy zrobiłam i obiad wyczarowałam;-) Mama przed chwilę zadzwoniła, że mała raczyła się obudzić i już w stronę domu jadą, więc trzeba będzie szogunkę ogarnąć bo szalała 2h w piaskownicy i nakarmić.
Miłego weekendu! Mam nadzieję, że wszystkie macie taką śliczną pogodę jak my we Wrocku.
 
Do góry