reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aniam- my takie cudeńko mamy http://www.youtube.com/watch?v=LeNRu19H-g0&NR=1&feature=fvwp YouTube - Wrocław Fontanna Mutimedialna (piękna i bestia)
A taki pokaz machnęli dla Platiniego... lizusy... http://www.youtube.com/watch?v=E9_FAFpkjdQ
Dla zainteresowanych pokazy nocne są najlepsze :-D:-p podobne cudo to ja widziałam w Barcelonie :-D Tym razem z rozmachem przesadzili :sorry:

Agnieszka- Bartolini też ząbkuje i tak, jak się dziś wnocy darł, to się chyba nigdy nie darł... 2 dwójka postanowiła wyjść... tylko czy wylezie przed naszym wyjazdem, tego nie wie nikt... na zęba jedyne rozwiązanie to ibuprom i tyle inne metody sa u nas mało skuteczne :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witamy witamy my vorki marnotrawne

Jestem jednak nienadrobie bo dalej natrzekamy na brak czasu totalny ale juz teraz bede pisac na bierzaco.

Hmm u nas po staremu, Antonina co raz bardziej mnie zadziwia, a jak wracalam z matur to nie odstepowala mnie na krok a jak kolejny dzien z rzedu wychodzilam o tej samej porzek to juz 20 minut wczesniej sie przyklejala robila papa i ze smutna mina szla do dziadka

O fotntannach slyszalam moze jak wybierzemy sie do Wa-wy na jakis weekend wakacyjny do siostry W miedzy sesja poprawkowa uduponych przez nia studentow a rozpoczenciem roku

Teraz jestesmy na etapie poszukiwania fajnych ofert wakacyjnych w Zakopanym okolicach, juz nawet znalazlam fajny pensjonat ale trzeba zadzwonic i zapytac co i jak

Znow zmienilam fryzure i powrocilam do brazow i scielam wlosy, fotki w pozniejszym terminie

Teraz szukam kierunku studiow i mysle, geodezja i kartografia, geologia ( ze wzgeldu na to iz uniwerek dzki podpisal z nasza kopalnia umowe o przyjecie studentow do pracy a kierunek ma 2 lata) , architektura krajobrazu itp itd....

Lece sie wyspac bo jeszcze nie odespalam :-)
Do jutra
 
Aniam- marketingowo byliśmy pierwsi :-p Warszawa nie zniosła konkurencji :-D:rofl2: A tak poważnie to kosztowało to 'cudo' 20 mln zeta z budżetu miasta... można to było na jakiś inny cel wydać, tym bardziej, że akurat m-ce stwarza możliwości, bo Pergola nie dość, że zabytkowa, usytuowana obok Hali Stulecia, która jest budynkiem zabytkowym klasy 0, Parku Szczytnickiego i Ogrodu Japońskiego (o ZOO nie wspominając), to od zawsze było to m-ce wycieczek dla Wrocławian, a Ci na siłę upchnęli tam dodatkową atrakcję turystyczną i już nie ma spokoju, nie ma gdzie usiąść, nie ma leżaków dookoła stawu, jest Fontanna :-( eh... dla Wrocławian Fontanna to drażliwy temat :-) dla turystów atrakcja... mamy tez inne atrakcje, jak zabytki na przykład, ale urzędas wie lepiej :-(
Teraz stadion budują i remont lini taramwajowych robią, a dziury jak były, tak są :sorry: wszystkich ciekawi jak kibice będą się przemieszczać np. z Poznania, bo krajowa 5 to akurat jest historia (czyt. histeria)... dobra pomarudziłam sobie, idę czytać :-)
 
Witam z rana na szybko bo za chwile z J. do przedszkola
Aniez weź ty mi nie mów o drodze Wrocław-Poznań... PORAŻKA... a wczoraj mąż jechał z Legnicy na Poznań i mówił że godiznę w plecy jest z trasa bo remont i droga zamknięta... ehhh
 
Good morning dziołszki
Melduje się z pracy - nie chce mi się jak sialala... Pospałam z Tośkiem do 7 - zuch malina przespał całą nocke:)
ide zjesc sniadanie i troche popracowac. Od czwartku musze isc na urlop , bo tesciowa nie bedzie mogla przyjechac, bo musi pomóc szwagierce sw przygotowaniach do komunii więc muszę zabłysnąc, coby mnie puściłą Dyrka. Z tym może być kiepsko- bo jutro wraca z urlopu i jak zobaczy wyniki sprzedazowe a raczej ich brak to zawału dostanie i ja bede sie musiala tłyumaczyc za cały region, ale że przygotowałam ładny media plan na II kwartał to może wyjdę z tego żywa
 
Aniez w wawie jeden wielki remont cały czas trwa , nie mozna przejechać niedawno robili w centrum jedną z głownych ulic a cały czas buduję się metro ( odkrywkowo ) więc jest mega sajgon .
A dziury we wrocku to tragedia jak byłam tylko z Szymkiem jeszcze i z wózkiem to myślałam że zwariuje . wawa jednak mniej dziurawa jest przynajmniej w centrum .
No cóż wsio się robi pod turystów bo z tego jest kasa jakby nie było , a te fontanny to teraz na topie chyba .

Agnieszka mój mąż niedawno jechał wrocek poznań i też marudził ale najlepsza porażka teraz to jest katowicka od mszczonowa do piotrkowa bo przerabiają na ekspresową , na 100km jest masakra .A z wawy na gdańsk miejscami nie ma drogi
 
reklama
Do góry