reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

telewizję J ogląda koło pół godziny rano i pół godziny wieczorem, poza bajami nic nie ogląda tzn nie zwraca uwagi na inne programy tylko zajmuje sie sobą, i raz na tydzień chodzimy do multikina na bajki takie dla maluchów, a Staś czasem zerknie, ale jakoś szczególnie go to nie zajmuje (na szczęscie)

kinderbalu Stasiowi nie planuję, myślałam o grillu dla chrzestnych, babć itp, ale że wszyscy znajomi mają dzieci z 2010 lub 2011 będą mieć więc się trochę maluchów nazbiera, za to Jerzowi chyba zrobię w jakimś centrum zabaw, takie urodziny łączone z pożegnaniem z dziećmi z przedszkola, bo będziemy zmieniać

judysiu super że Zosia taka pogodna!

beti gratuluję pierwszych kroków!

ale sobie wczoraj poimprezowałam, wreszcie:-) babcia przyszła na noc do dzieciaczków, a my jak za starych dobrych czasów mogliśmy poszaleć u znajomych, oj tego mi było trzeba

miłego weekendu!
 
reklama
Witam się wyspana nareszcie:-) Tylko jedna pobudka i to o 6.00 była dzisiejszej nocki:happy: A pospałam prawie do 9.00:happy:

Poczytałam, co u Was.
Przede wszystkim Justysi gratuluję miejsca na podium dreptaczy jak to fajnie Zielona ujęła;-)
Moja młoda powinna już spać, ale od 15 minut siedzi w łóżeczku i gada sama do siebie. Mam nianię włączoną i słucham, co u niej, ale póki nie płacze to tam nie idę, może zaśnie..
M. się dzisiaj na trening wybiera, więc czekają mnie co najmniej 3h sam na sam z Lenką. Może ciotkę namówię wreszcie, by przylazła;-)
Zajrzę do Was wieczorkiem, bo w planach na dziś pranie i wieszanie firan mam.
 
Witam niewyspana

Katar nie dał nam spać i od północy do 1:30 Alicja nie spała. Ale w ciągu dnia za to pospała 2 godziny, teraz znowu śpi. Byłam dziś na ciuchach i obkupiłam małą. Wstawię fotki na zakupowym.

Beti Gratulacje, pierwsze kroczki już za Wami.

A jaki torcik będziesz robić? Może z masy cukrowej? Czy może będziesz barwić krem? Bo też chcę własnoręcznie zrobić torcik, tylko potrzebuję czarnego, żółtego i czerwonego barwnika. Oczywiście w sklepach ich nie znalazłam i zostaje allegro. Szkoda, bo to grosze, a z przesyłką drogo wychodzi. Jeśli już wcześniej robiłaś torty z barwnikami to jakimi? (W proszku, w płynie?) Teraz też widziałam, że są w postaci żelu. Na jakie się zdecydujesz?

Też mnie cieszy, że Alicja tak ładnie z babcią się bawiła. I od tego momentu cały czas mówi w kółko baba. Widać, że bardzo przeżyła to.
 
hejka

mam straszny młyn w pracy, to taki system cobym nie mogła, a raczej nie dała rady dłużej pracować po 7h.

nastawiłam się psychicznie na zabieg Igora, musi być to musi.


kot ło matko dobrze że nic się z tym nie działo

Ola ma wkońcu zęba..pierwszego

gratuluję!!

Marta jesteś świetną mamą. Podziwiam Cie. Ola to fantastyczna dziewczynka.

więcej nie pamiętam

zdrówka dla wszystkich dzieciaczków

paps
 
sorki ze nie odpisze nikomu ale przed chwila wrocilam od lekarza...w sumie pojechalam tam prosto z Olsztyna...
Ola troche pokaslywala od 2dni,pisalam o tym. dzis rano przy placzu slyszalam charczenie i zaraz poszedl paw ze sliny. pomyslalam ze mala zaczyna wykrztuszac to co jej zalega, bo smarowalam ja pulmexem. no ale w olsztynie powtorka, wlaczyla sie maruda, oczka zaczely sedziec...wiec po rehabilitacji do przychodni na dyzur. osluchowo dzieki Bogu wsio ok ale gardelko chore...pani dr chciala malej zastrzyki dac bo u nas trudno z syropami i rozkruszaniem tabletek ze wzgledu na problemy olki z buzka...cale szczescie ja ublagalam bo by mi dziecko calkiem sie rozchorowalo, na widok lekarzy jest ryk niemilosierny a co dopiro byloby przy zastrzyku....dostalysmy Summamed (moze macie jakies opinie?bo u nas to pierwszy raz...)

z pozytywow-Olka posadzona coraz ladniej siedzi, pani rehabilitantka bardzo ja pochwalila, do tego dala sobie pieknie wymasowac buziaka wewnatrz i jeszcze chwile i bedziemy wchodzic z lyzeczka. normalnie prawie sie poplakalam ze szczescia. jak na kolejnych zajeciach bedzie to samo to bede przeszczesliwa...

uciekam do mojej bidy malej bo taka smutna jest a wlasnie sie obudzila....
 
Marta, Anielka dostała ten antybiotyk jak zinnat nie pomógł na zapalenie oskrzeli. Już po 2 dniach było dobrze. I duży plus, że tylko raz dziennie dawka. Zdrówka dla Oli i gratki za rehabilitację.

Teraz znów jedziemy na baktrimie, wrrrrrrr

Kittek dzięki, choć na razie poprawy brak, tylko u mnie lepiej
Beti, jak to kto - ojciec zaległ, a matka musiała się wziąć w garść i do roboty z 3 marudami. Dziś już nie wytrzymałam i powiedziałam, że może by tak wyjął nos z kompa i zajął się dziećmi, a jak nie ma ochoty, to panie, prasowanie, obiad czekają. Pomogło :-)
 
Ostatnia edycja:
elvie - mam takie same plany właściwie już w realizacji. Firanki się piorą i zaraz idę je wieszać.:-)
Ja do wieszania zatrudniłam M.
M. wrzucił Lenkę do krzesełka i patrzyła na niego jak zaczarowana. Robił głupie miny, za firankę jej się chował, więc ubaw miała nieziemski:-D

Wieczór babski z ciocią moją ukochaną spędziłam, Lenkę razem wykąpałyśmy, a w trakcie kąpieli wrócił M.
Ciocia już w domku, a my wyprysznicowani otwieramy zaraz winko:-)
 
reklama
Witamy witamy i lecimy mama do szkoły Antonina z babcia a potem na urodziny chrześnicy :-)

Antonina kończy dzisiaj 10 miesięcy :-) ale ten czas leci :-)
 
Do góry