reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam weekendowo :-)
Nocka u nas super :-D Pozdrawiamy wszystkie mamuśki i ich rodzinki !! Udanego odpoczynku
Antonino i Antośku (ale się fajnie zgrało !!) najlepszego na te 10 m-cy
 
reklama
marta super wieści!!

STO LAT dla Antoniny !! :-D

ja na chwilę tylko... bo dzisiaj mam zajęcia na uczelni :eek: a muszę dom ogarnąć i to od dachu do parter, bo mają jutro z tej agencji nieruchomości przyjechać foty porobić... matko ja nie wiedziałam, że ściany w łazience można aż tak wyszorować... odbiło mi na maxa... teraz czekam aż podłoga wyschnie w łazience na górze bo ją umyłam tym mopem H2O a chce przedpokój zaraz też nim potraktować, ale póki co graty z łazienki stoją w przedpokoju... heh... zanudziłam was opowieściami o sprzątaniu to biegnę dalej tyrać... aby moja ręka to wytrzymała... buziaki dla was
 
witam, padam. noc taka, jakby jej wogole nie bylo. Mlody spal od 21 do 24, potem tylko placz i krzyk i placz i krzyk i tak az do rana, a w miedzyczasie przysypial na pol godz moze, chociaz i tak krecil sie i miejsca sobie znalesc nie mogl. Dalismy mu nawet syrop przeciwbolowy bo moze cos go bolalo, ale raczej poprawy nie bylo. A o 7 dziec wstal jakby nigdy nic z usmiechcem na twarzy i bawic sie chce. Kiedy to dziecko sie wyspalo ja sie pytam??!! teraz kima wiec ja tez ide sie polozyc bo oczy mam na zapalkach.
 
Witam,
aż mi wstyd czytać, że niektóre z Was niewyspane, bo ja spałam dzisiaj od 1.30 do 11.30:zawstydzona/y: Wstałam o 2.30 młodej pampersa zmienić i o 7.30 na zmianę pampersa i zrobienie kaszki. Poza tym młodą zajmował się M. a ja kimałam:happy2: Musiałam odespać i naładować akumulatory:tak:
Teraz jestem po śniadanku, szykujemy się na zakupy do reala, pampki i mleko NAN musimy kupić;-)
Miłego weekendu!!



No i najlepszego dla solenizantów Antoniny i Antoniego:-)
 
hej
u mnie posprzatane, obiad na dziś i jutro zrobiony:)
nocka podobnie jak u niektórych straszna z płaczami i niespaniem.... nie wiem o co kaman...a było juz tak fajnie. mały znow pól n0cy lulal w moim łużku i to strasznie sie wiercił. mleko mu znow daje 2 ale to chyba nie jest to .zeboli tez nie widac nowych. widze ze poprostu strasznie przytulas sie z noego zrobił i nie opuszcza mnie na krok ani w dzien ani w nocy.

100 lat dla 10 MIESIĘCZNIAKÓW.
kici- nie zaprCUJ SIE NAM :) BO RACZKA JESZCZE CHORA TROSZKE.
ISabela- udanej imprezki
elvie- jam strasznie zazdrosna o kazdy Twój post ;-):-)
DO MIŁEGO
 
Ostatnia edycja:
dziendoberek

ja moze nie wyspana, ale obżarta nieziemsko. przyjechala siostra. Ona po gastronomiku to zafundowala nam golonke duszona w warzywkach, a na deser swojskie drozdzowki z serem.Pychaaa! Tyle kalorii to dawno w siebie nie ladowałam :-)

Zmykam, bo jak gość w domu to 1000 pomyslów na spędzenie czasu, a nie tylko komputer. :-D

Milego weekendu!!
 
Witam i ja,.,.spiaca jaks bardzo...dzis zalatany dzien na zakupach itp...a teraz rodzinnie więc po prostu pozdrowionka dal wszystkich i miłego weekendu :)
 
i ja sie witam..

nie moge sobie dzis miejsca zlanezc bo kuzynki siostra ktora jest tez moja znajoma i wspierala mnie jak ola byla chora ma problemy ze swoim maluszkiem...2listopada urodzila synka 2,5 mies za wczesnie, may teraz ma prawie 4 miesiace, wczoraj polozyli ich do nas do szpitala bo pogorszylo mu sie troche, ma drugi raz w ciagu miesiaca zapalenie oskrzeli ale doszly pluca...w nocy pogorszylo mu sie na tyle ze dzis helikopter zabral go do Olsztyna....czekam teraz na jakies wiesci odnosnie wynikow...

ciagle nie moge pojac czemu takie malenstwa bezbronne musza tyle cierpiec...:(

u nas poza tym ok, ola troche gorzej spala, ale ogolnie choroby po niej nie widac, nawet nie zwymiotowala calego leku tylko pierwszy mililitr jej nie pasil i go zwrocila...

uciekam dalej obiad na jutro zrobic bo moze Bartkowi uda sie zjechac...
 
Marta - a ten maluch nie był synagisem szczepiony , bo to na zap pluc u wcześniaków dobrze pamiętam . Biedactwo oby było dobrze .

Wszystkiego dobrego dla Antoniny
 
reklama
Witam wieczorkiem

Właśnie pozmywałam podłogi i ogarnęłam trochę dom.
Alicja ma się już trochę lepiej. Wczoraj to gile do pasa, dziś też szły bańki, ale już nie takie.

To jeszcze jest parę uśmiechów bezzębnych ;-) 2 dni temu znowu przebił się kolejny ząbek. I to 4 w tym miesiącu :shocked2: Jak zaczęły iść to jeden za drugim.
Więc tym bezzębnym życzę ząbków, tylko żeby wyszły łagodnie.
A chorowitkom zdrowia.
Mąż ma nockę, więc wieczór przed kompem, może włączę sobie film na lapku. A przypomniało mi się co dziś zrobiłam z ekranem, nacisnełam jakiś klawisz i cały ekran był do góry nogami. :confused: Dobrze, że jest jeszcze drugi komp stacjonarny, którego używamy w nagłych wypadkach i odnalazłam kombinację klawiszy :cool2:
 
Do góry