reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Z tymi biznesami to widzę, że jest tak - trzeba się nawkurzać, że czegoś nie idzie dostać czy załatwić i proszę, pomysły same się rodzą :-)

Kot-kot kontrolnie zajrzyj do gina. Ja sobie nie wyobrazam, by przez moją rane cos moglo jeszcze sie wydostac. Mam dosc zagojoną. U Ciebie to wyglada podejrzanie??
Judysiu Zosieńka to pełna życia i energii dziewczynka ;-) I ma wspaniałych rodziców!
Marta również życzę szybkiej rehabilitacji
Gosiek przytulaski dla Ami!
elvie mam nadzieje, że pomyślnie się Wam sprawa rozwiązała. Po ostatnich akcjach rodzinnych wierze, że jesteście w czepku urodzeni :-)

Edit: Jeszcze jedno. Nie wiem gdzie to podpiąć.. Myślałyście już ( te bliżej roczku ) nad kinder balem? :) Chętnie podczytam o ciekawych pomysłach, zabawach dla dzieci, jedzonku :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
byłam odebrać strój dla J. na jutrzejszy balik karnawałowy i jestem wściekła bo nie był przygotowany! Musiałam na szybko szukać czegoś rycerzopodobnego!! Skandal! Oczywiście nie omieszkałam powiedziec co o tym myśle... dostałam zniżkę za wypożyczenie ;-)
ale tak sobie myśle że jak będę chciała otworzyć swój biznes to otworze wypożyczalnię strojów karnawałowych bo w Rybniku są 3... i żadnej w centrum...
Spadam do rodzinki i nie wiem czy się jeszcze pojawię...

Moja znajoma ma ta od której teraz brałam i to w domu jak jest sezon na takie rzeczy to wystawia w jednym pokoju i pożycza 20zł plus kaucja 50 zł .
Do tego sprzedaje takie dupsy maski zęby draculi itp. :tak: Jak nie ma sezonu składa interes i tyle .
Jak coś krzycz bo ciągle na lumpach można trafic stroje to Ci będę kupowała i wysłała , dziś supermena widziałam:-D

Witam się w ten mego mroźny dzień!

My dziś w domku siedziałyśmy, 4 dzień dziś ze względu na katar, jutro pójdziemy już na spacerek. Jedyny plus tego mrozu jak dla mnie to to,że mogę pościele, miśki i inne rzeczy na balkon wyrzucić aby bakterie wymrozić. Minusów jest zdecydowanie więcej, np to,że rachunek za gaz nam przyszedł powalający bo 1110zł!
?

Ja właśnie czekam na kolejny w kwocie 2500:wściekła/y::wściekła/y:
ostatni był 1900 bo było ciepło:wściekła/y:

Gosiek nie wkurzaj ludzi co , bo ja to się co najwyżej mogę na solarium opalić .

dla poprawy humoru polazłam na lumpa potem wam [pokaże co Oli nakupiłam:tak:
 
aniam zazdroszcze zakupow dla poprawy humoru:) tez bym sobie na takie poszla.....
dzis zerknelam w Oli szafke i odlozylam rzeczy z ktorych wyrosla...zostaly mi trzy pary body na dlugi rekaw i 3 na krotki...szok...jeszcze tydzien temu je nosila... z bluzkami tez widze robi sie krucho, wiekszosc ma juz przykrotkie rakawki...Body jej dzis kupilam ale co do bluzek to pewnie bede musiala na jakis cudowny przyplyw gotowki poczekac...

u nas ok, bylysmy chwile na spacerze, chcialam zaniesc zwolnienie ze szczepien do punktu szczepien ale laski jak zwykle nie bylo u sebie, cala przychodnie zlatalam a ona na plotkach u drugiej takiej wymalowanej pindy siedziala...
mnie dalej bola oczy, w sumie nie oczy tylko powieki, pieka swedza i tak wkolko. jak posmaruje sobie swietlikiem to mam wrazenie ze mi wypali skore...
do tego B na wekend chyba nie zjedzie...

a jutro znowu olsztyn, na 12,15 wizyta, po 14 bedziemy w domu a na 16,30 wizyta u dr rehabilitacji...nie wiem jak sie wyrobie z karmieniem, przebraniem i drzemka Oli...

dobra juz nie narzekam, lece powoli spac
dobrej nocki!
 
Witam padnięta nie mam siły na nic. Antonina śpi i ja też już idę bo padam. Dobranoc do jutra.

marta kto jak kto ale Ty/Wy nie dacie rady :-)
 
Ostatnia edycja:
Z tymi biznesami to widzę, że jest tak - trzeba się nawkurzać, że czegoś nie idzie dostać czy załatwić i proszę, pomysły same się rodzą :-)

Kot-kot kontrolnie zajrzyj do gina. Ja sobie nie wyobrazam, by przez moją rane cos moglo jeszcze sie wydostac. Mam dosc zagojoną. U Ciebie to wyglada podejrzanie??
Judysiu Zosieńka to pełna życia i energii dziewczynka ;-) I ma wspaniałych rodziców!
Marta również życzę szybkiej rehabilitacji
Gosiek przytulaski dla Ami!
elvie mam nadzieje, że pomyślnie się Wam sprawa rozwiązała. Po ostatnich akcjach rodzinnych wierze, że jesteście w czepku urodzeni :-)

Edit: Jeszcze jedno. Nie wiem gdzie to podpiąć.. Myślałyście już ( te bliżej roczku ) nad kinder balem? :) Chętnie podczytam o ciekawych pomysłach, zabawach dla dzieci, jedzonku :-)

salamandra - nic się z tym nie dzieje, nawet specjalnie nie było zaczerwienione ale obserwuję.
Jeśli chodzi o roczek to będzie oczywiście specjalny wystrój tzn. balony, serpentyny i mini galeria tj. zdjęcia z każdego miesiąca jakoś ładnie wkomponowane np. w serduszkowych ramkach jedno obok drugiego albo coś w tym stylu może jakoś przywieszone- oczywiście wszystko domowym sposobem ale jeszcze do końca nie wiem bo pewnie będzie na "prawie ostatnią chwilę". Może to trochę tandetne ale starsze córki uwielbiają urodziny kogokolwiek a tym bardziej siostry i zawsze tak dekorują dom. Jeśli chodzi o menu to jeszcze nie mam pojęcia bo nie rozmawialiśmy jeszcze czy będzie z obiadem czy tylko z przysłowiową kawą i kolacją. ale też chętnie poczytam co planujecie.
 
zielona probowalam przez kilka dni i tez nic:/ rumianek tez nie dziala...pewnie bez okulisty sie nie obejdzie...

jeszcze zwykla herbata jest dobra. jedna metoda jest tak, ze torebki zaparzonych ekspresowek kladzie sie na powieki, a druga, ze parzy sie najmocniejsza mozliwa herbate i macza w niej kompresy, a pozniej kladzie je na powieki. Dla mnie to bez roznicy, ale podobno jakas jest.
 
reklama
Do góry