reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam:-)

Kot-kot, przerażająca opowieść...:szok: a realia jak najbardziej polskie:eek:
poza tym, niezwykły dzień miałaś... jak dla mnie;-) ale masz muzykalne dziewczyny:tak:
U nas znów domowy szpital. Jakiś wirus. Dzieci na szczęście tylko z gilami po pas, a my oboje umieramy...

Ładne mi szczęście, a kto zajmuje się dziećmi;-)
No, Olu... długo kazałaś czekać na pierwszego zębola...:tak:
Martuś, nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić co przeżywasz.. wiem jednak, że w niedalekiej przyszłości wszystko co złe się od Was odwróci... wierzę to, podobnie jak Ty... tylko czasami człowiek potrzebuje to usłyszeć:tak:
Ella, dopiero co pisałaś, że Julka polubiła jedzenie... a teraz jeszcze te nocne wstawanie..:no:. a Julka tak się budzi czy tylko popłakuje i zaraz przestaje, bo ja już czasami odczekuję kilaka minut, żeby sprawdzić czy Justka marudzi i zasypia... a jak dalej płacze to na rączki...
Kostko i Olu, buziaczek na guzki...
Zdrówka dla chorowitków:-)
Filonka, łączę się w bólu osamotnienia przy ruchliwym dziecku:sorry:
No własnie jak to u was jest ile starszaki oglądają TV ??
Jola ogląda średnio 1 max 2 (przez cały dzień, tj, pół godziny rano i niecałą godzinę wieczorem), no, ale tylko wtedy jak coś robię w kuchni, albo usypiam Justynkę... a tak poza tym to ostatnio wystarczy jej dać puzzle i ma dziewczyna zajęcie na pól godziny
Kittek, szacun za odpisywanie...ja też juz czasami nie mam pomysłu na zabawianie małej przy jedzeniu, no ale taki pomysł:-Doby nie powiększał się Wam zaciek na suficie:-)
Maonka, wspólna wizyta u dentysty...:eek: fajnie, że Alicja sobie radzi babcia się w końcu przełamała:tak:
Judysiu, widać, ze Zośka sobie radzi coraz lepiej... dzięki Wam - rodzicom... jeszcze więcej siły i wytrwałości życzę, a Ty kochana zacznij dbać o zdrówko i jedz :tak:
Aniez, widać chłopaki się wymieniają w dniach marudzenia... u nas podobnie... najlepsze są te dni jak żadna nie marudzi... tylko ja już takiego nie pamiętam:baffled:
Kici, może idź do innego lekarza po skierowanie na rehabilitację ręki... no i rzeczywiście niezły dowcip ma Twój mąż;-)
Elvie, oby dzisiejszy dzień był juz lepszy... a takie wygadanie się jest najlepszą terapią:-)
Gosiek, nic nie zadziała jak konsekwentne niebujanie... ale na to musisz mieć siłę i czas... ja właśnie próbuję złamać moją, żeby nie zasypiała w ciągu dnia na rękach... oj, ciężko:sorry:
Agnieszka, udanej zabawy... a Janek i tak będzie fajnie przebrany... czekamy na fotki:tak:
Edit: Jeszcze jedno. Nie wiem gdzie to podpiąć.. Myślałyście już ( te bliżej roczku ) nad kinder balem? :) Chętnie podczytam o ciekawych pomysłach, zabawach dla dzieci, jedzonku :-)

Ja to muszę jeszcze trochę poukładać, bo robię jedna imprezę dla obu dziewczynek.. jak na razie znalazłam przepisy na super torty i muszę zamówić barwniki spożywczy i dekorację stołu... no i oczywiście balony, wywołać zdjęcia, coby każdy mógł obejrzeć albumy...
Buziak dla Adasia :*


Też dołączam się do mam cierpiących na niedospanie spowodowane wyżynaniem se zeboli... u nas górne idą jednocześnie i jak któraś pisała im bliżej celu tym ciężej... a nam lekarka poleciła spryskanie dziąseł po jedzeniu a przed snem Tantum - verde... zrobiłam i jakoś spi:tak:
A i jeszcze się pochwalę, ze Justynka zrobiła wczoraj swoje pierwsze kroczki do mamy, która aż padła z zaskoczenia... a mała miała taką pociechę z oklasków babci , mamy i siostry, że teraz już nie będzie chyba chciała raczkować tylko chodzić, chodzić, chodzić...
 
reklama
kittek no właśnie póki co mam stracha jeździć... chyba na wszelki wypadek w następnym sezonie wynajmę instruktora, który mi na spokojnie wszystko przypomni i skontroluje... bo ja się boję, że będę bardzo zachowawcza, a przez to mogę znowu sobie coś zrobić.

e.salamandra ostatnio w jednej z gazet mam dziecko albo twoje dziecko było o tym... był nawet przepis na tort dla jednoroczniaka! mogę poszukać w domu i w poniedziałek zeskanuje artykuł

beti poszłabym ale terminy w tym pieprzonym Lux Medzie są takie, że zanim się dostanę do ortopedy to już powinnam być po rehabilitacji. :eek:

witam się o poranku i zabieram się za robotę... w weekend znowu szkoła... :eek: muszę jeszcze posprzątać dom bo mają przyjechać z agencji nieruchomości foty porobić! 3majcie kciuki, aby udało się ten dom sprzedać do wakacji
 
Witam sie z rańca...

Nocka po 2 już była odjechana... pobudka przed 7 i teraz mega maruda... dzisiaj zaplanowałam odnawianie pokoju... czyli ja maluje sufit, a mąż innym razem resztę... ma nadzieję, ze mi się uda;-)

Kici, powodzenia w sprzedaży &&&

Miłego dnia...
 
witam
u nas noc koszmarna..mały ciagle plakal z niewiadomego powodu. jak bralam go na rece to sie uspokajal jak odkladalam do luzka, to znow sie zanosil. troszke pospal razem ze mna ale i tak co chwila sie budzial a o 5 juz zasowal po sypialni. teraz juz z pol godz spi po sniad... ide i ja skorzytam z wolnej chwili.
pozdrawam
 
Witam się w ten mego mroźny dzień!

My dziś w domku siedziałyśmy, 4 dzień dziś ze względu na katar, jutro pójdziemy już na spacerek. Jedyny plus tego mrozu jak dla mnie to to,że mogę pościele, miśki i inne rzeczy na balkon wyrzucić aby bakterie wymrozić. Minusów jest zdecydowanie więcej, np to,że rachunek za gaz nam przyszedł powalający bo 1110zł!
Maja jeszcze ma drzemkę więc idę troszkę ogarnąć w kuchni. Dziś nam tata w suficie dziury wiercił bo coś nam przecieka z łazienki, kurcze dom ma 3 lata i jak plama się powiększy to będziemy musieli płytki w łazience skuwać aby zobaczyć co jest nie tak z rurkami kanalizacyjnymi...

Judysiu dzielną masz córcię! Z aftami zrób tak jak dziewczyny piszą, to nic groźnego,ale lepiej to szybko wyleczyć aby się nie rozniosło. Buziak dla Was!
Kici pewnie ci będzie brakować jazdy na desce tej zimy,ale mam nadzieję,że się nie zraziłaś?

Marta to trzymam kciuki abyście dostały skierowanie i aby P. Asia was szybko umówiła na rehabilitację :)

Kot-kot słodko to musi wyglądać jak Zosia straszą siostrzyczkę papuguje :)

Gosiek dziś jest na szczęscie lepiej,ale generalnie to Maja wybredna jest, nie wiem sama co jej gotować.

Maonka super,że to tylko lekkie przeziębienie, niech się Ala wykuruje do waszego meetingu u Zielnej!

Aguś myśl nad interesem myśl, a może przy domu moglibyście dobudować mały lokalik?
Dobudować raczej nie da rady... a szkoda, ale myśleć myśle
Moja znajoma ma ta od której teraz brałam i to w domu jak jest sezon na takie rzeczy to wystawia w jednym pokoju i pożycza 20zł plus kaucja 50 zł .
Do tego sprzedaje takie dupsy maski zęby draculi itp. :tak: Jak nie ma sezonu składa interes i tyle .
Jak coś krzycz bo ciągle na lumpach można trafic stroje to Ci będę kupowała i wysłała , dziś supermena widziałam:-D




Ja właśnie czekam na kolejny w kwocie 2500:wściekła/y::wściekła/y:
ostatni był 1900 bo było ciepło:wściekła/y:

Gosiek nie wkurzaj ludzi co , bo ja to się co najwyżej mogę na solarium opalić .

dla poprawy humoru polazłam na lumpa potem wam [pokaże co Oli nakupiłam:tak:
OOO ;-) to jak co to wiem do kogo sie uśmiechnę :-D, a możesz tej znajomej zapytać na jakiej zasadzei ona ma działalność prowadzoną? Znaczy czy zawiesza ją po karnawale i jak opłaca podatek? I w ogóle?? ;-)

Swoją droga szkoda że nie mam możliwości takiego wygospodarowania jednego pomieszczenia w domu... gdyby nie teście nie bylo by problemu :-p

kittek no właśnie póki co mam stracha jeździć... chyba na wszelki wypadek w następnym sezonie wynajmę instruktora, który mi na spokojnie wszystko przypomni i skontroluje... bo ja się boję, że będę bardzo zachowawcza, a przez to mogę znowu sobie coś zrobić.

e.salamandra ostatnio w jednej z gazet mam dziecko albo twoje dziecko było o tym... był nawet przepis na tort dla jednoroczniaka! mogę poszukać w domu i w poniedziałek zeskanuje artykuł

beti poszłabym ale terminy w tym pieprzonym Lux Medzie są takie, że zanim się dostanę do ortopedy to już powinnam być po rehabilitacji. :eek:

witam się o poranku i zabieram się za robotę... w weekend znowu szkoła... :eek: muszę jeszcze posprzątać dom bo mają przyjechać z agencji nieruchomości foty porobić! 3majcie kciuki, aby udało się ten dom sprzedać do wakacji

Nooo to ja widze że nieźle mamuśka wam na odcisk nadepnęła i trzymam kciuki za szybkie sprzedanie domu!

J. w przedszkolu ale tylko do obiadu a na 14:30 do lekarza jestem z nim umówiono bo jego kaszel przestał mi się podobać i zaciąga strasznie jak nabiera powietrza :wściekła/y: mam nadzieję że jednak nic mu nie będzie i wyjdzie na to że ja jestem przewrażliwiona :-p
M. mi wisi na nodze ;-) coś dzisiaj w nocy często popłakiwał :-(


A ja ostanio wpadłam na pomysł co damy dziadkom z okazji świąt wielkanocnych :-D niektóre już taki prezent na Boże narodzienie robiły ;-) zrobimy fotki chłopcom u fotografa i w ramki :-D

dobra na razie tyle
 
Agnieszka - ona ma jeszcze inna działalność bo handluje na rynku wiec pracuje cały rok ale jakby firma była na męża a ona ma prace to by nie płacił tych chorych składek wtedy.
 
acha... no to doopa że się tak wyrażę. ehhh musiałabym się popytać jakby to było gdybym ja chciała założyć taką sezonową firmę... może jest tu jakaś dziewczyna ktora mi to wyłoży na PW jak kozie na miedzy bo ja ciemna jestem jak tabaka w rogu... a coraz powazniej myśle o jakimś biznesiku... moze i ciucholand... ale u mnie na zadupiu to mało klientów a w centrum zabiją mnie opłaty...
 
Dzień Doberek :)

Ledwo sie odrobiłam w domu to już mała marudzi..ehhh- życie :]
Znowu mieliśmy akcje wieczorem przez godzine płać ale noc w miare jakimś cudem więc chociaż tyle..
Współczuję niewyspanych nocy i płaczów zębowych- u nas ciągle tych zebow brak ;/
Poza tym nic nowego- jakiegoś lenia mma od 2dni i caly dzien sie zmuszam zeby brzuszki robić i dopiero wieczorami mi sie udaje...

Beti-gratuluje pierwszych kroczków :)
AgnieszkaSz-fajny pomysł z tym prezentem :)
I oczywiście 100 lat dla Adasia
 
reklama
Do góry