reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Anna oj- no nie żartuj, że aż taki masz armagedon. Zdrówka dla dzieciaczków i mam nadzieję, że sobota wypali :-p I masz rację, martwimy się na zapas, ale mamuśki tak już mają :)

Aniam- a co się stało podczas urlopowania? Gosieńka to każdego przygarnie pod skrzydła :)

Mamusia- dostałaś list ode mnie?

Agnieszka- to raczej jest kwestia nauczyciela :) podręcznik to ja widziałam sekund pięć :p bo w szkole zostaje, natomiast ćwiczenia te, co poprzednie roczniki. Też darmowe, ale każdy nauczyciel dobiera je sobie samodzielnie.
Nasza nauczycielka dużo zadaje, ale wiadomo, że nie rozlicza restrykcyjnie, jej chodzi o to, żeby się dzieci nauczyły sumienności. Jeśli Kubulek w świetlicy nie nauczy się odrabiać, to będziemy szukać innych rozwiązań, choć to może być nieco trudne do realizacji.
Co do zachowania M. to mi się wydaje to rozwojowe. Ja już nawet przestałam reagować, bo ja mówię swoje, a B. robi swoje, kochany przy tym strasznie i każde zbójowanie załatwia jednym zdaniem: "Mamusiuuuu! KOcham Cię!"... no to stworzyliśmy potwora, ja się boję, jak on na poważnie zainteresuje się płcią przeciwną :-p

Dorotko- no powiem Ci, że chłopaki mnie coraz bardziej zaskakują :) żywi tacy, że szok, ale przy okazji strasznie fajne z nich dzieciaki. Jak Wasz psiak? Bo jak widziałam jego fotki z Paulinką, to stwierdziłam, że dziecko koniecznie powinno mieć zwierzaka... moje obecnie marzą o patyczakach i takich robalach z pancerzem, bo na festiwalu nauki trzymali toto w rękach bleeeeeeeee :baffled:

Kubuś przebadany okulistycznie i okulistka widzi lekką wadę na prawym oku (0,2), ale jeśli nie będzie się pogłębiała, to nie ma sensu korekty. Astygmatyzm wykluczoney, dno oka przebadane, ciśnienie zmierzone :) Natomiast alergia daje mu popalić, bo ma mega przesuszone śluzówki. Na razie kropimy naturalnymi kropelkami i za 3 miechy do kontroli. Żeby nie było to prywatnie oczywiście, bo państwowo to w styczniu sobie mogę dzwonić i miejsca szukać... hm...
W środę neurolog i tu poproszę o kciuki, bo to bardzo ważna dla nas wizyta. Mam nadzieję, że pan dr inaczej będzie "widział" wyniki niż lekarka, która go zastępowała. Ja innej opcji nie przyjmuję.

Pozdrawiam ciepło. Kciuki jeszcze dla babci poproszę bo ma kolejne zapalenie oskrzeli. Ale już rodzicom podpowiedziałam radę Anim i może ją zaszczepimy na pneumo.
 
reklama
cześć dziewczyny sorry że w tym tygodniu mnie nie ma ale jest u mnie mama i nie mam jak dobrać się do kompa ale nadrobię w przyszłym tygodniu - na dodatek każdy weekend ostatnio gdzieś wybywamy

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i do napisania
 
witam sie powakacyjnie. szok termiczny przezylismy po powrocie do kraju, ale co zrobic, taki mamy klimat podobno. wakacje generalnie udane, choc wiecej bym tam nie poleciala. jakos hiszpania duuuzo bardziej przypadla mi do gustu.
nadrobilam nieco, choc duzo to tego nie bylo.
mamopaulinki, jak zdrowko u was? mam nadz ze juz lepiej.
agnieszka, co do zachowania, to nie pomoge, bo S raczej z tych bardziej poslusznych jest choc czasami i on ma swoje odchyly.
kattik, jak samopoczucie?

kurcze, ciezko jakos sie odnalesc po urlopie. musze troche po lekarzach pochodzic i ze soba i z dzieciakami ale jakos nie moge sie do tego przybrac.
 
Witajcie ale dawno mnie tu nie bylo ale widze ze nie tylko mnie, cierpię na brak czasu, checi , nastroju dopadla mnie jakas paskudna depresja . Jasiek ma zapalenie gardla wiec jestesmy uziemieni od tygodnia w domu , masakra jakas . Natalka z gilami ale jakos sie trzyma. Ja mam zapalenie piersi a moj maz pracuje ostatnio po 12h :-( i tyle u nas
Annaoj zdrowka dla Was
Aga fajnie ze wypoczeliscie, a jak maluch zniosl podroz?
Dorotko super macie domek i podworeczko. Marzenia sie spelniaja oby tak dalej.
Basia u mnie ostatnimi czasy gdyby nie pomoc mamy to nie wiedzialabym jak swiat wyglada. Przychodzi popoludniami a ja wtedy moge zakupy zrobic, Natalke na tance i plastyke zaprowadzic.
Aniez nic nie dostalam a kiedy wyslalas?
 
Aniez to na dłuższą opowieść :tak: Przeboje ciągną się za nami i po powrocie :confused:

Annaoj - no musim się w końcu jakos dogadać :-D:-D

U nas ok , dzieciaki od wtorku na basen , SZymek nie chce na piłkę i zarządał kursu pływania :-D
To niech lezie .
Zimno jak cholera , zaraz jak wiecie zacznę marudzić na pogodę :no: i tak będzie do bardzo ciepłej wiosny ... no ale cóż jakoś przeżyć trzeba .
Do tego mam chorego kota :wściekła/y: podejrzenie padaczki :no::no: w poniedziałek mamy neurologa kociego :confused:
 
Witam w ten słoneczny dzionek:-)
wpadłam tylko na chwilkę dać znać że żyjemy
Odkąd dzieciaki wróciły do szkoły na nic czasu nie mam, do tego roboty mam 2 razy więcej bo M jeździ koło domu ale plus że codziennie w domu jest. Do jutra mam czas żeby złożyć wniosek do US, jak to w końcu ogarnę to zacznę żyć:-D
Pozdrawiam
 
hejka!

jesiennie się robi,buuu

Majka od środy do przedszkola nie chodzi. Dusiła się przez dwa dni, ale zaczęła odkasływać i od soboty jest duża poprawa. już Marudzi, że za koleżankami tęskni i na balet chce iść więc dziś wracamy na zajęcia, a jutro chyba do przedszkola bo mi dzieć nie da żyć;-)
Ja czuję się w miarę dobrze, mała mnie tylko po pęcherzu namiętnie kopie i co chwila do toalety biegam. Ostatnio Majkę w ucho kopnęła więc mała miała radochę:-D

MamoPaulinki super, że się Wam udało tak dużo prac zrobić :)))) Pięknie tam macie! Paulinka ma gdzie pobiegać z Rico.

Aga fajnie, że baterie po wczasach naładowaliście :) Jak będziesz miała chwilkę to się w październiku na kawkę możemy umówić bo przynajmniej na jeden weekend będziemy z T.:-)

Agnieszka u naszych dzieci chyba hurtowo panuje niedosłuch celowy. Majka też ostatnio przegina. Najlepsze jest to jak pyta się wieczorem czy była już grzeczniejsza bo się bardzo starała:-D;-)

Aniez &&& za neurologa! Jak babcia? Co do tańca to by się rzeczywiście Majka z Bartulą dobrali. Nasza agentka też uskutecznia akrobacje przed telewizorem.

Aniam pogodowy dół się dla nas zaczyna, oby do wiosny! Jak kotek? Daj znać po wizycie.

Basiu korzystajcie z weekendowych wypadów póki pogoda dopisuje:tak:
Mamusia jak Jasiek? Zdrówka dla Was! Mam nadzieję, że zapalenie opanowane:tak:Zmykam do 'Gier i zabaw Mikołajka'. Książkę polecam bo sporo śmiechu przy niej jest:tak:

Miłego dnia!
 
Aga fajnie ze wypoczeliscie, a jak maluch zniosl podroz?
mlody byl najgrzeczniejszym dzieckiem w calym samolocie (w przeciwienstwie starszych uczestnikow wyprawy) on chyba stworzony jest do podrozowania, zreszta wyjatkowo grzeczne dziecko mi sie trafilo:-D

Ja czuję się w miarę dobrze, mała mnie tylko po pęcherzu namiętnie kopie i co chwila do toalety biegam. Ostatnio Majkę w ucho kopnęła więc mała miała radochę:-D

Aga fajnie, że baterie po wczasach naładowaliście :) Jak będziesz miała chwilkę to się w październiku na kawkę możemy umówić bo przynajmniej na jeden weekend będziemy z T.:-)

Agnieszka u naszych dzieci chyba hurtowo panuje niedosłuch celowy. Majka też ostatnio przegina. Najlepsze jest to jak pyta się wieczorem czy była już grzeczniejsza bo się bardzo starała:-D;-)
kopnięcie w ucho mysiało być śmiechowe:-D
daj znac przed przyjazdem, bo w pazdzierniku raczej nie planujemy wyjazdow, ale roznie to moze jeszcze byc. poza tym dom bede musiala odgruzowac :zawstydzona/y:
taaak niedosłuch to prawdziwa plaga, u nas tez panuje:crazy:

u nas spokojnie, starszak po przerwie poszedl do przedszkola nawet bedz marudzenia, mlodszy grzeczny jak zwykle, tylko sie skubany nie daje w nocy do lozeczka odkladac:-( ale bedziemy w tym walczyc:-)
mnie czeka miesiac wkuwania, bo egzamin sie zbliza wielkimi krokami wiec trzymajcie kciuki za powodzenie.
 
Ostatnia edycja:
Witam się po dłuższej nieobecności...
Miałam tyle roboty, że zapominałam jak mam na imię... Jutro jadę w delegację do Krakowa do piątku... sama z resztą musiałam zorganizować całe to spotkanie dla 26 osób z Europy... moja następczyni w księgowości jest dalej tak samo tępa jak była, ale już nawet mi się nie chce o tym opowiadać, bo szkoda czasu.
a z życia rodzinnego: Kuba bardzo rozrabia w przedszkolu musimy z nim codziennie rozmawiać. Jedyne zajęcia na jakich potrafi się skupić to angielski. Poza tym ostatnio oznajmił: "-wiesz co mamo, ja się tak zastanowiłem i wiesz co? Jednak chciałbym siostrę albo brata... -hmm... brata chyba bardziej. Co Ty na to mamo?" - pomyślimy kiedyś Kubusiu, dobrze? -Dobrze mamo, fajnie :-D - a będziesz się opiekował siostrzyczką albo braciszkiem? - Tak mamo, oczywiście.
tia... przynajmniej jak wpadniemy to już mam jeden problem z głowy ;-)

Kittek - super, że Maja zadowolona że będzie miała siostrzyczkę :-)

Dorota - no ładnie Wam wyszło to ogrodzenie :-)

mamusiu, Annaoj - zdrówka dla Was, mam nadzieję, że już lepiej.

Aniam - daj znać jak tam konsultacja neurologa z kotem...

aga2010 - kciuki zaciśnięte za naukę i egzamin.
 
reklama
Hejo choroby opanowane dzisiaj bylismy juz na spacerze wiec wracam do zywych :)
Z Natalka bylam u laryngologa na wizycie kontrolnej i chyba nie unikniemy drenow :-/
Kici wy nie zastanawiajcie sie za dlugo tylko spelniajcie marzenia syna :-)
Kitek biedna Majka ,te ataki kaszlu musza bys okropne zdrowka!
Ide spac bo ostatnimi czasy brak mi snu chodze jak mara nocna
 
Do góry