reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Anna oj- dzięki za wizytę. Muszę tu napisać, że psina Anny oj CUDOWNA! Moja ją zaakceptowała, więc nie było nerwów. Kot olał towarzystwo, z czego mieliśmy polewkę, bo siadł na środku pokoju i czekał tylko nikt nie wiedział na co. Psina od tego zgłupiała, bo koty przecież biegają...

W efekcie wizyty nasz piesek został wyprany, wyczyszczony, wyczesany i inne wy... o co nie mogłam się doprosić od jej powrotu od teściowej, czyli od jakichś 3 tygodni... Świeci teraz blaskiem własnym, przy okazji, jak to baba, po zabiegach w SPA od razu zrobiła się ożywiona :) także Anna oj- dzięki za natchnienie męża. Olej z łososia zakupiłam i zobaczymy, czy będzie się mniej siepać... kota próbowałam tym nakarmić, ale stwierdził, że chcę go otruć :-D

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i do napisania

To czekamy :D

Aniez nic nie dostalam a kiedy wyslalas?

Trochę później niż zamierzałam :zawstydzona/y: ale z jakieś 3 tygodnie już będzie... na naszą pocztę to jak rozumiem zawsze można liczyć :dry:

Witam w ten słoneczny dzionek:-)
wpadłam tylko na chwilkę dać znać że żyjemy
Odkąd dzieciaki wróciły do szkoły na nic czasu nie mam, do tego roboty mam 2 razy więcej bo M jeździ koło domu ale plus że codziennie w domu jest. Do jutra mam czas żeby złożyć wniosek do US, jak to w końcu ogarnę to zacznę żyć:-D
Pozdrawiam

Też tak mam... normalnie jakaś dziura czasoprzestrzenna ostatnio... poniekąd na własne życzenie, ale co zrobić... jak się chciało mieć lepiej, to się teraz musi zapindalać ;)

Aga2010 rozumiem, że starsi uczestnicy lotu się nie popisali :) Z czego masz egzamin? Powodzenia w zakuwaniu :)
My mamy metalowe łóżko piętrowe z Ikei (w sumie jeden pies) i bardzo sobie chwalę, bo w małym pomieszczeniu nie tworzy wrażenia wielkiego kloca :) chłopaki kochają piętrówkę miłością absolutną.

Aniam- u nas Kubula negocjował rezygnację z basenu, ale nie udało mu się ;) za to Bartek kocha wodę, jak Szymon :) będziesz ciotka mu chodziła kibicować, jak nic, bo tyś temu winna :p

Kittek- oby już dziadostwo poszło precz! Babcia lepiej, ale i tak jeszcze nie jest doskonale... próbujemy ją namówić na szczepienie... i matko... jaka ona uparta...

Kici- hehehe no... to już wiesz w jakim kierunku iść, coby czas jakiś nie musieć stresować się pracą :p

Mnie oczywiście już jakiś wirus złapał, dobrze, że na razie skupiło się na mnie. Dzieciaki (ODPUKAĆ W NIEMALOWANE) zdrowe jak rybki. I niech tak zostanie.
 
hello
ja tylko na chwilkę, coś mnie dopadło i ledwo żyję, a wiadomo jak to w domu. B był chory, jeszcze nie doszedł do siebie. Igora zaczyna cos rozkładać, martwię się tylko co by Wiktorek nic nie złapał.
Kici to koniecznie do roboty się bierzcie zanim się Młody rozmyśli;-)
Kittek zdrówka dla Majeczki. Cieszę się, że dobrze się czujesz. Imię już wybrane?
Aniam koniecznie:-)
Aniez to my dziękujemy za gościnne. B mnie zobligował do poproszenia o przepis na ciastko:-) Zdrówka Ci zyczę i mam trochę wyrzuty sumienia, że to może my tego wirusa przywieźliśmy:baffled:

idę dogorywać
 
Dzień dobry miłe panie!

Widzę, że forum zaczyna odżywać :-)

Kici no widzisz a tak się martwiłaś jak byliśmy w Wiciach... widać chłopak dorósł ;-) tylko jeszcze dopytaj czy aby przypadkiem nie chce starszego brata lub siostry ;-) :p no i bierzcie się z P. do roboty :-D
Annaoj, Aniez, Kittek zdrówka dla was i dla waszych chorowitków!
Aniez no ludziom w tym wieku nie przegadasz... zresztą co ja mówię w tym wieku... a ile to rodziców nie będzie szczepić dzieci bo to powoduje różne choroby (np. autyzm)... to lepiej nie komentuje. A ludzie starsi mają już we krwi, że lekarzy to lepiej mijać z kilometra ;-) Powodzenia więc wam życzę w przekonywaniu babci :tak:
Aga fajne to łóżko :tak:
Aniez ja też odpukuję w niemalowane :tak: Jeszcze takiego roku nie mieliśmy ;-) Więc niech trwa jak najdłużej :-D
Basiu czekamy cierpliwie :-)

U nas niby spokojnie a jednak cały czas w biegu.... już się nie mogę doczekać weekendu chociaż ten do spokojnych należeć nie będzie... Od jutra J. zaczyna zajęcia z angielskiego a po nich od razu na trening jedziemy... zobaczymy czy taki układ zda egzamin. Jeśli nie będziemy zmieniać termin treningu. M. w przyszłym tygodniu jedzie na wycieczkę do zagrody żubra w Pszczynie :-)
Wszyscy zdrowi z czego się niezmiernie cieszę. I tylko teściowa psuje krajobraz swoimi fochami ;-) ale mnie już to śmieszy... nawet nie staram się jej zrozumieć ani jej współczuć...Leje na to z góry na dół i tylko bronię swojej rodziny przed jej krzywdzącymi opiniami ;-)

Pozdrawiam obecne i nieobecne też ... niech wracają :tak:
Do zaś...
 
Aga Szymka by zjadło z zazdrości :tak: w waqkacje spał na piętrowym i teraz usilnie próbuje nas na takie namówić , bo on z Olką będzie spał z ona na dole .. i ni jak nie można chłopakowi przetłumaczyć tematu że skoro mają osobne pokoje to takie nie potrzebne . To już wymyślił , że będzie sypialnia i pokój zabaw :-D:-D a stare łóżka mam sprzedać :-D


Aniez - a co lekarza zalecił szczepienie ? Widzisz życiowe pasje czasem odkrywa się przez przypadek :-D:-Da pewnie że na zawody do Bartulka przyjadę :-D:-D Kuba niech się pływać nauczy i tyle :tak: Żeby umiał bo to się w życiu przydaje . Potem daj chłopu spokój :-D:-D Kolega tak dzieciaka 2 lata męczył :-D:-D


Annaoj i jak wystawa ? zdrówka dla rodzinki :tak:


Agnieszka wspóczuję jazdy z teściową :no: dobrze ze moja jednak jest normalna jak czasem posłucham jak mają inni .


W czwartek szymek basen zaczyna i już się doczekać nie może dzieciak :-D
Ciekawe jak Olka da radę , bo grupa jest 7 latków raczej , ale kto jak nie ona :-D:-D
Dziewczyna która prowadzi stwierdziła że da radę , no to zobaczymy .
Poza tym u nas ok , pogoda na razie w miarę fajna więc marudzenia jeszcze nie muszę załączyć :-D:-D

A jak się zrobi zimno to cóż , zacznę szukać wakacji na czerwiec :-D
 
No więc wiztya u neurologa mnie zdołowała... ale nie będę Wam smędzić :)

Ogólnie kolejne badania za 4-5 miesięcy, na razie omijamy farmakologie, ale potwierdził diagnozę, którą już mamy :(

Kuba szczęśliwy, bo on lubi sobie pójść do lekarza... hm... takie dziwne dziecko :)

Aniam- mi się przypomina, co moja pediatra mówiła jakieś 2 lata temu. Na grypę też ponoć starszaków lepiej zaszczepić. Sama nie wiem, kto i jak to babci przetłumaczy... najlepiej lekarz... nam nie uwierzy :D

Agnieszka- widzisz, ja uważam, że każdy podejmuje jakieś tam swoje decyzje, np. odnośnie szczepień, szkoda tylko, że czasem te decyzje godzą w innych... ale to temat rzeka. Najważniejszy jest zdrowy rozsądek.

Anna oj- ja dzisiaj lepiej, wątpię, żeby to od Was :) teraz już badziewie lata w powietrzu, a ja w izolatce przecież nie siedzę :) mówisz, że Błażej wzorem Rafała będzie szarlotkę piekł... hehehehe dobre :) wkleję potem przepis, bo teraz sezon na Renetę, to szkoda marnować takie dobre szarlotkowe jabłka...
 
Hej ho!
Od lipca zbieram się, żeby wejść i coś napisać... październik mnie zastał :confused: Widzę, że w wakacje pustki totalne, więc nie tylko ja nie mogłam się zebrać :D

Jesień zaczęła się na dobre, u nas na razie (odpukać) w miarę zdrowi jesteśmy. Natka dumnie chodzi do starszaków. Karola po dwumiesięcznej przerwie musiała 3 dni się aklimatyzować, a teraz to nawet papa mi nie chce zrobić, tylko idzie do cioci i się nie ogląda.

Wakacje minęły nam na opiekowaniu się dziewczynami na zmianę, porządnego urlopu nie uświadczyliśmy, ale nie ma co narzekać. W przyszłym roku na pewno będzie lepiej :)

Bieganie po specjalistach też uskuteczniamy. Wisi nad nami wizja drenów w uszach, bo po wycięciu migdała jedno ucho wróciło do normy, a drugie uparcie nie chce. Jutro idziemy na testy alergiczne, może coś się dowiemy ciekawego. Jedyny plus kończącego się lata jest taki, że skóra się Natce trochę poprawi, bo ona nasilenia ma właśnie latem.

Ja dalej uskuteczniam dzierganie, wciągnęło mnie na maksa. Jakby ktoś był ciekawy co w tym temacie powstaje, to zapraszam na mego bloga: Wydziergane w międzyczasie. Oglądalność strony żadna, ale traktuję to jako swoisty pamiętnik.

Przepraszam, że nie skomentuję waszych wpisów, ale wpadłam na chwilkę, bo niedługo czas do domu lecieć. Postaram się być już na bieżąco.
Buziaki dla wszystkich.
 
Aniam, wcale się Szymkowi nie dziwie.Jak byłam mała, sama marzyłam o łóżku piętrowym, chyba większość dzieci takie chce. A pomysł z sypialnią i bawialnią całkiem dobry:-D A jak kiedyś będziecie w 3city to zapraszam, na pewno Seb z chęcią podzieli się swoim nowym meblem
laugh.gif


mnie coś rozkłada, w nocy spać nie mogłam bo mnie kaszel męczył:-( mam nadz ze rozejdzie się po kościach:happy2:
 
Ostatnia edycja:
Witam , wlasnie jestesmy w kinie z Natalka na pszczolce Maji
Wiec mam chwile zeby napisac
Onka Natalka prawdopodobnie tez bedzie miala dreny bo wysiek w prawym uchu utrzymuje sie juz od ponad roku :-/
Aniez zwyklym listem wysylalas? Szkoda ze tak wyszlo, pierwszy raz nie doszedl do nas list. Zdrowka dla Ciebie i &&& za Kubulka
Aniam a moze rozwiazaniem bylo by lozko z antresola takie z biurkiem na dole?
Annaoj zdrowiejcie szybko.
Dziewczyny moze macie do sprzedania kombinezon zimowy dla chlopca na okolo 12 miesiecy?
 
reklama
Mamusia łóżka mamy z ikea :tak: więc zmieniać nie zamierzam , no i dzieciarnia ma jak na Polskie warunki naprawdę duże pokoje , Szymek ma 16 a Olka 22m. Więc jakoś nie widzę tam wyrka z biurkiem , czy piętrówki :tak:

Także jak gdzieś się mój syn pojawi , to właściciele piętrowych uważajcie :-D


Onka załóż taki pamiętnik na fejsie , a ja będę rozpowszechniać :-D masz babo talent :tak: Nie zamawiam tylko dlatego że Olka czapek to ma chyba z 10 :-D:-D


Zaraz z kotem jadę do lekarza , ale chyba mu lepiej , bo zupełnie inaczej się zachowuje . :tak:
Wizytę mamy na 22 gą :confused:


I chyba tyle u mnie :-D:-D
 
Do góry