reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aga widzisz wiedziałam że coś mi umknęło ... Niech synuś zdrowo się chowa a dumnym rodzicom radosci i cierpliwości :tak:

Lenistwa ciąg dalszy :-D:tak:
 
reklama
Witam, melduję że jesteśmy w donrym zdrowiu i wszystko ok:tak: nieco tylko zakręcona jeszcze jestem więc przepraszam, ale narazie nie zadrobię :zawstydzona/y:
Gratulacje! Daj znać jak Sebcio na "konkurencję" zareagował;-)

U nas dziś cudnie, więc wybywamy na rowery, a M. drugi raz pokój leci. Później mnie czeka wielkie sprzątanie.
 
NAdrobiłam, bo wiele tego nie było :-p pustki tu panują, ale nic dziwnego;-) mam nadz, że dobrze Wam weekend mija:-)
 
witajcie

i już po majówce. Wróciliśmy niedawno ze wsi od rodzinki i wszystko ogarnęłam więc mam chwilę dla siebie ( męża wysłałam na zakupy:-))

Niestety majówka minęła tak sobie bo strasznie zimno było, jedynie w czwartek było ok

Aniez ja też z tych co nie posiadają kaloszy:tak: ja ostatnio jak mówię Wiktorowi, że ma coś zrobić a on nie chce, to słyszę tekst "nie ma mowy" :-DCo do budowy to faktycznie do chuderlaków zdecydowanie nie należy, patrząc na niego nikt by nie zgadł że taki niejadek
Jak tam udała się 18-stka męża?

onka super że urodzinki udane i jubilatka zadowolona to najważniejsze


Agnieszka
i jak tam po remoncie? wszystko dopięte na ostatni guzik?

monia spóźnione wszystkiego NAJ.... z okazji rocznicy ślubu, nasza 5 rocznica minęła niepostrzeżenie 18 kwietnia ale jakoś tak bez echa, wszyscy zapomnieliśmy o niej w tej bieganinie przedświątecznej

kitek mam nadzieję że majówka się wam udała
kici nic mi na temat forsy nie mów ja już 3 kwietnia wyzbyłam się pensji bo musiałam naprawić autko:sorry:

Ella super że dziewczyny zdrowe, nasz dzisiaj wstał z katarem:no:

Gosieńko jak tam nalot przeżyłaś

elvi jak tam po malowaniu
 
Bry :-)
Basia zakończony :tak: fotki na odpowiednim wątku :tak:

Oj ciężko będzie wrócić od jutra do kieratu...ale jakże miła odmiana będzie bo remontu już nie ma...i jakoś tak może luźniej będzie... tylko muszę jeszcze uszyć sobie panele do salonu ;-) bo materiał już leży...

Dobra idę jeszcze do chłopaków bo maj zapowiada się A. wybitnie rozjazdowo :-(
 
Witam i ja, przesiedzieliśmy weekend w domu bo pogoda paskudna, od jutra znów zaczynamy nasze jazdy;-)

Agnieszka jak już po to sobie zaraz spojrzę na foto. Dzięki za przesyłkę, niestety opróżniłam konto i nie miałam z czego sms-a puścić:zawstydzona/y:

Basia
fajnie, że macie gdzie pojechać, my tu nikogo nie mamy więc lipa ale już niedługo... Zdrówka dla młodego.

Elvie udanego i szybkiego sprzątania.

Wreszcie spokój, młoda śpi.
 
Uff.. posprzątane, jeszcze tylko M. przed snem poleci śmieci wynieść i będzie ok.

Lena jakiś bunt przechodzi ostatnio i udaje, że nie słyszy co do niej mówimy. Oczywiście rozmawiamy z nią dużo, tłumaczymy, ale dziś już nas tak wkurzyła, że poszła spać z rykiem i bez bajki. Wyła dobry kwadrans a mnie serce pękało, ale ustaliliśmy z M. że kara to kara i konsekwentni musimy być.

Aha,dostała w prezencie ilustrowaną książkę "Panna kreseczka" Chotomskiej, jeśli nie macie to polecam bo młoda zachwycona i może ją po sto razy czytać: Panna Kreseczka - Chotomska Wanda za 32,49 zł | Książki empik.com
 
Joł i po majówce .
Bylo rewelacyjnie , pogoda dwa dni super , potem deszcz a na koniec śnieg :-D
Ale że mam kolegę co szaleje przy grilu nawet jak jest -1 to jakoś nie wadziło bardzo :-D
Wiocha w której mieszkaliśmy rewelacyjna ,
W zakopcu ludzi tyle że masakra , ale to przecież nic nowego , że jak się jedzie do miasta to korek ma 3km :-D
Wracaliśmy oczywiście przez słowację i żywiec , bo jeszcze mnie nie pogrzało żeby zakopianką jechać .
 
Hejka!

Aniam właśnie się zastanawiałam czy w tym korku na Zakopiance utknęliście. Dobrze, że jednak nie :tak:

Agnieszka zdolna bestia z ciebie, sporo rzeczy sama do domu robisz. Panele takie na okna szyjesz?

Basiu pogoda rzeczywiście na majówkę się popsuła, ale najważniejsze, że sobie odpoczęliście :)

Aga cieszcie się sobą :) Jak Sebcio na braciszka reaguje? Byliśmy w weekend w waszych stronach, może następnym razem się na mieście na kawkę umówimy :)

Elvie u nas też ostatnio takie akcje są na tapecie, zresztą chyba większość kwietniowych dzieci udaje, że nie słyszy w odpowiednich momentach;-)

My po weekendzie jesteśmy zahartowani na każdą pogodę i w sumie ze znajomymi stwierdziliśmy, że grilla to zimą też będziemy odpalać. W piątek grillowaliśmy przy jakiś 4st na plusie, każdy miał koc na parę i było git. Przed weekendem baliśmy się, że dzieciaczki hotel rozniosą, ale na szczęście strat nie było bo jednak mimo tylko kilku stopni na plusie dzieciaki bawiły się super. Jutro musimy Majkę do pionu ustawić bo gwiazda w weekend szalała do 22 i dziś też dopiero padła.
Za to na plaży wariacje godne Aniamowych fotek:-D Kutki zimowe i czapy futrzane kontra strój pt. pokażę do fotki jak ciepło jest nad morzem i strzelę sobie fotkę w slipkach na plaży- nie mam na myśli morsów;-) Ale fakt, pogodę miałyśmy chyba z Aniam lepszą w lutym:-D

Mykam spać, choć dziwię się dziecku to mi też się ciężko przestawić z chodzenia spać o ludzkiej porze, a nie nad ranem
;-)
 
reklama
hej,

i ja się witam po majówce. Nie wiem jak jutro do pracy wrócę i cały majdan ogarnę:( U nas bez wyjazdów, pracowaliśmy przy domu, ogród robiliśmy, wyszło pięknie. Mam nadzieję, że większych mrozów nie będzie.

elvie, u nas podobnie z posłuchem. M. udaje, że nie słyszy, gdy mu się zwróci uwagę krzyk. Chociaż, nie zapeszając, ostatnio nie histeryzuje przy karach, tylko posłusznie znosi, uff
Za to Hania przechodzi bunt dwulatka chyba, bo daje nam do wiwatu, krzyk na każdym kroku:wściekła/y: Matiego bije zadziora jedna i jeszcze histeryzuje jak jej się zwróci uwagę:( muszę jakoś przetrwać..

Aga, gratuluję synusia, niech się zdrowo chowa. Zdradź jak ma na imię i jak Sebcio na brata reaguje.

Basiu, faktycznie nie widać po Wiktorze, że taki niejadek. Mati waży 23 kg i też do obżartuchów nie należy, taka chyba jego uroda.

kittek, my też w piątek grilla robiliśmy przy 3 stopniach na plusie. Nie ma złej pogody, trzeba się tylko odpowiednio zabezpieczyć:) Hania z Matim w kozakach biegali:)

elvie, "Panna kreseczka" świetna, moje dzieci bardzo lubią, zwłaszcza Hania.
Aga, gratuluję zakończenia remontu, oby wam się teraz dobrze mieszkało. Co to za panele szyjesz?
 
Do góry