reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Padłam... Wronka ja nie posiadam ani jednej pary kaloszy, mieszkając w mieście nie mam takiej potrzeby i na tę okoliczność nie nabędę :) bo dla mnie kalosz, to kalosz, nawet stylowy :p jakbym miała domek, to miałabym zapewne i kalosze ;)

aniez ja mam działkę, w pobliżu lasy i mnie kalosze sie czasami przydają;-)

Z tym mopowaniem, to ja niewiem czy to dobry pomysł hehehehe, i tak po gosciach zawsze chata do mopowania jest ;-), więc po co dwa razy się meczyć ;-)
 
reklama
Aniam- padłam po raz drugi dzisiaj :) bo sobie to wyobraziłam jak robicie przekazanie kwiecia :p

Jak deszcz leje to lezę w normalnych butach :) po błocie nie ganiam wcale, parki wtedy omijam :p lezę do auta jak najszybciej się da :D no i zależy jaka pora roku. Temat kaloszy nas nigdy nie opuści :laugh2:
 
Uf, w końcu udało mi się tu dotrzeć :-)
Weekend imprezowy. Urodzinki się udały, chociaż frekwencja była niska. Ale dzieciaki miały bawialnie dla siebie, wyszalały się na całego. Torty były dwa, prezenty trafione, czyli co najważniejsze to było. W niedzielę w końcu udało się grilla na działce zorganizować, bo do tej pory to ciągle któraś w weekend chora była. Do czerwca spokój z imprezami.
W temacie kaloszy - ja nie posiadam i nie posiadałam żadnych od dziecka chyba. W deszczu chodzę w półbutach, kałuże omijam :-) Od skakania po nich jest Natka, nie chcę jej robić konkurencji ;-)
Widzę, że wszyscy żyją majówką. Miłego imprezowania więc życzę :-) Ja czekam na czerwiec i grilowanie nad morzem ;-)

MamoPaulinki, gratuluję nowego domku i życzę abyście odetchnęli trochę w nowym miejscu.
Basia, dużego masz synka. My na bilansie jeszcze nie byliśmy, ale Natka koło 17kg waży.
Kici, powodzenia w szkoleniu hindusów.

Zmykam jeszcze popracować, bo za godzinkę do domu. Dzisiaj mamy lody w planach, dziecko wczoraj sobie zażyczyło :-)
 
Witam piękne panie :tak:
Melduję pokój chłopców prawie gotowy :tak: Prawie bo jutro czeka mnie przenoszenie ubrań ze starych mebli. Pokoik wygląda ślucznie :tak: uszyłam nawet sama firankę do ich pokoju ;-)
Liczę, że w długi weekend wrócę do was ale z tego co sie orientuje to tu pustki będą :tak: udanych spotkań wam życzę.

Maonka wiesz co oznacza fakt, że kończę już remont? Dogadamy sie co do dnia i ruszam do was z chłopcami ;-)

Dobra uciekam odpocząć bo ten remont źle znoszę zdrowotnie :-(
 
D
Bartuś na pierwszym naszym spotkaniu we Wrocku już czuł miętę do Hanki, nawet super zdjęcie mają na bujaczku, pamiętasz?Kochana gdzie ty znajdziesz lepsze teściowe dla twoich synów od Moni i mnie :-D:-D:-D

hehe.no takie trio teściowych, to by było jedyne na świecie...

S kaloszy nie posiadam, tzn., mam ale mnie się jeden zepsuł i nie nadaje się do niczego tylko do śmietnika, bylam w tym celu w niedzielę w CCC, Deichamnie i innych butowych, ale albo nie ma jeszcze albo tylko na obcasach i to taka kolorystyka ,że maskara ;-(

Wronka, kup te na obcasie, pleeeeease, na pewno będzie furora na wsi :-)

bo Hela i Kuba to... to jak Was mogę byłaby najbardziej wybochowa i nieobliczalna para, jaką znam :)

ciekawe czy i tym razem będzie zabawa w dom :-)

U Od skakania po nich jest Natka, nie chcę jej robić konkurencji ;-)

no i święta prawda...i niech tak zostanie "-)

Melduję pokój chłopców prawie gotowy :tak:

pokaż co tam ostatecznie wymodziliście...

ja się witam,
u nas dziś rocznicowo - to już 14 lat...więc dziś kolacyjka w mieście i spacerek po rynku, a teraz lajcik - nic mi się nie chce, więc dziś mam luzzzzzzzzzzzz....

czekam na moje kochane dziecię, które dziś pierwszy raz wyrwało się z domu na koncert...wykład nt bezpieczeństwa strzeliłam, odpaliłam trochę kaski i ciekawa jestem wrażeń...tatuś po nią pojechal, tylko dziecko nie śpieszy się do domu :-)...chyba będzie bura od tatusia :-) zobaczymy....

spadam do wanny...
 
Aniam- padłam po raz drugi dzisiaj :) bo sobie to wyobraziłam jak robicie przekazanie kwiecia :p

Jak deszcz leje to lezę w normalnych butach :) po błocie nie ganiam wcale, parki wtedy omijam :p lezę do auta jak najszybciej się da :D no i zależy jaka pora roku. Temat kaloszy nas nigdy nie opuści :laugh2:

Aniez my ci chyba kiedyś ściepę na gumaki zrobimy :-D:-D

A mi jeszcze do korabiewic potrzebne , w tym tygodniu było bajorko po kostki :tak:
Zbieraja na drogę oby się udało :tak:
 
chceta kalosz to mata !!!! Na zdjeciu Gruzja - do adopcji :)

tam to jest rewia kaloszowa :)
Bo potrafi być 50 wolo i kazdy w gumiaczkach , panowie tyż .
 

Załączniki

  • ja.jpg
    ja.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 34
reklama
hejka!

uśmiałam się akcji kaloszowo- goździkowej. Ja mam gumiaczki z lidla, zakupione jakieś dwa lata temu za 25zł i założone może ze dwa razy. Kolor jest fajny, taki malinowy, ale ja mało kaloszowa jestem, wolę na boso po trawie biegać:tak:

Jutro pakowanko na majówkę czas zacząć, jedziemy do Łeby ze znajomymi, ale dopiero w piątek bo T ma mecz w czwartek. Fajnie by było gdyby pogoda została taka jak jest teraz:tak:

Aga ogromne gratulacje, niech mały rośnie zdrowo!!!

Onka fajnie, że twoje dziewczynki razem świętują. U nas kałuże też są meega atrakcją dla Mai, a zwłaszcza robienie w nich zupy;-)
Gosieńko ty to za kółkiem całą Polskę byś mogła objeździć:-) Współczuję alergii, mi pomaga na takie akcje amertil.

Aniez oj tak od dzieci nas wiele mogą nauczyć. Czasami się wściekam, coś tam krzyknę na T., a mój szogun to zaraz wyłapuje i rzuca komentarz w stylu: mamusiu dlaczego się na tatę denerwujesz, choć porysujemy, albo kawki się napijesz to ci zły humor przejdzie :zawstydzona/y:

Wronka ja też mam nadzieję, że pogodynkowe prognozy się nie sprawdzą, choć majówki to jakoś od kilku lat nie za fajne zwłaszcza nad morzem są. Oby chociaż słoneczko było:tak: &&& aby T alergia odpuściła!

Monia duuuużo miłości z okazji 14tej rocznicy!!!

Basiu oby do czerwca, odpoczniesz sobie!
Aga super, że już z górki z remontem:-) poochwal się koniecznie efektami waszej pracy :)

Kolorowych snów!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry