reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Gosienko - Q miał wymioty i na szczęście tylko w niedzielę :-) przeszło mu bez problemu.

aniez - Q już normalnie funkcjonuje tylko mniej je, ale to mu nie zaszkodzi bo i tak ciężki jest :-)

monia - gratulacje z okazji rocznicy :-) wow niezły już staż macie :-) pozazdrościć

Witam się środowo. wczoraj wywaliłam ostatnią posiadaną gotówkę... już jadę na debecie :-( no ale co zrobić jak ząb musi być leczony. Pierwszy raz w życiu mam leczenie kanałowe. Za mną dwie wizyty u dentysty jedna jedyne 180zł, a druga wczorajsza 250zł... za dwa tygodnie wizyta numer trzy - ostatnia z tym zębem. Tak to jest jak poprzedni dentysta spartoli robotę i nałoży wypełnienie na nerw... prędzej czy później musi dać o sobie znać. Dobrze, że na wyjazd kwietniówek mam odłożoną kasę i jej nie ruszam, bo byśmy pewnie nie pojechali...
 
reklama
Witajcie. Ostatnio jakas taka zalatana jestem ze na pisanie czasu nie starcza na biezaco. A to urodziny dzieci a to swieta a to moje i tak leci. Dzieci chwilowo zdrowe ale weekend majowy sie posypal bo pogode zapowiadaja raczej deszczowa wiec niestety nici z odwiedzin u Elvi zeby nam dzieciarnia domu nie rozniosla. Przekladamy na za dwa tygodnie. Widze ze spora ekipa sie do Gosi zjezdza wiec zycze udanego spotkania i zabawy.
No i oczywiscie gratuluje kolejnego maluszka na swiecie! Niech sie chlopak zdrowo chowa!
Pozdrawiam Was dziewczyny i udanego weekendu zycze :)
 
Pustki majówkowe już się tu widzę zaczynają :p

Monia- nie ma nigdzie takich zołz :p także teściowe jak malowanie :D hehehehehe No i spóźnione, ale szczere życzenia kolejnych wesołych lat :) że z Daniem666 będziesz miała wesoło, to ja nie wątpię :p jak najstarsza latorośl?

Agnieszka- widzisz, jakoś idzie z remontem. Na pewno jest super :) wrzuć efekt końcowy :)

Kittek- udanej majówki. Masz rację w maju pogoda kapryśna ostatnio. Ale ja nie narzekam, bo najważniejsze jest dobre towarzystwo :)

Onka- najważniejsze, że impreza udana :)

Ella- mam nadzieję, że nie wycelujesz w imieniny mojego brata, to będzie szansa na spotkanie ;) i faktycznie z maluszkami przy niepogodzie może być kiepsko.

Aniam- widzę, że moich goździków szukasz :p hehehehehe

Kici- dla mnie to Q. szczuplak :) ale po takiej akcji to nie jest dziwne, że nie je.

Zmykam :) jednak wzięłam urlop, ale idę w świat w poszukiwaniu prezentu na 18 mojego mężula :) bo jakoś w tym ferworze remontowym zapomniałam, że zbliża się konstytucja, a on 3-co majowy :) Przy okazji poszukam sobie spodni, bo mi jedne z tyłka spadły... zupełnie nie wiem czemu :sorry2:
 
Kici ty nic o kasie nie pisz , bo mnie w tym miesiącu skarbowy wyczyścił z gotówki :angry::angry:

Aniez kazdy powód dobre żeby nowe portki nabyć :-D

Miłego dzionka trza się pakować .
kalosze tez zapakuję , bo pogoda ponoć ma być srednia :angry:
 
Melduje ze zyjemy i mamy sie nie najgorzej:-)
Podczytalam nieco ale tak mi sie chce spac ze wybaczcie, nie odpisze wszystkim oddzielnie.
Udanego weekendu i spotkania zycze:)
 
Dzieńdoberek :-)

W związku że ja starej daty i kiedyś 1 maja to było święto pracy ;-) ja dzisiaj w warzywniaku siedzę, w końcu wczoraj się doczekałam i mam ogród ogrodzony, ziemia nawieziona tylko trzeba ją rozgarnąć i po majówce zaczynam sianie i sadzenie :tak:Więc kobietki już niedługo oprócz mięcha warzywa będę wam dostarczać :-D

Aniez , Wronka mam nadzieję że jeszcze głosy macie nie zdarte od gadania, bawcie się dobrze i czekam na was jutro :tak: a i w marynarza będziemy grać kto będzie na mopie jeździł :-D

Monia najlepszego dla was gołąbeczki, musimy sobie kiedyś razem rocznicę wyprawić bo my też kwietniowi tylko staż trochę dłuższy ;-) Na was też czekam z niecierpliwością, powiedz D ze szparagów nie udało mi się zdobyć, chyba że wy gdzieś po drodze dostaniecie bo widziałam że przy autostradzie plantacje są :tak: No i gazetka z drinkami też by się przydała :-p:-D

Kittek udanej majówki, ja tam wychodzę z założenia że towarzystwo najważniejsze a pogoda cóż nic na nią nie poradzimy ;-)

Kici dobrze że Kuba ma się lepiej:tak: a wydatki u dentysty :wściekła/y:

Aga2010 nie ma się co dziwić że zmęczona jesteś, odpoczywajcie i cieszcie się sobą.

Aniam ty pewnie już w drodze, daj znać jak dojedziecie i jakąś fotkę jak się lansujesz w kaloszach poproszę może być na FB dziewczyny mi pokażą :-p:-D

Ella super że dziewczyny zdrowe, mogłaś się jednak skusić na przyjazd , Elvie ma chatę dużą więc dalibyście radę, u nas dzieciaki szaleją na całego a jak pada to im kalosze i kurtki zakładamy i na dwór wyganiamy, zabawy w błocie najlepsze :-D fakt że sprzątania jest potem dużo ale radość dzieci bezcenna :tak:

Aga czekam na fotki poremontowe, ja kuchnię po majówce ogarniam i pokój chłopaków:tak:

Uciekam starszaka do kolegi odwieźć , tradycyjnie jak jest najazd maluchów mój starszak się ulatnia ;-)ale mu się nie dziwię bo ma dość swojej siostry czasami :-D

Udanej majówki życzę wszystkim, pewnie zamelduję się dopiero w poniedziałek.
Buziaki dla wszystkich :-)
 
Witam ;-)
Pusto...widać, że wszystkie wybyły na majówkę :tak: albo mają nalot ;-)

My też leniu****emy rodzinnie :tak: oficjalnie zakończyłam remont :tak: :rofl2::happy2::yes: Jedyne co muszę jeszcze zrobić to zakupić krzesła do biurek, powiesić lampkę (ale najpierw muszę na niej namalować słonko) i zawiesić tablice korkowe... zdjęcia wstawię wiadomo gdzie :-)

Idę dalej się byczyć i relaksować bo zasłużyłam ;-) :tak:

Udanego dalszego ciągu weekendu :-)
 
Witam:)

Agnieszka - dziękujemy za pamięć i życzenia urodzinowedla Lenki! Ja sprawiedliwie na życzeniowy nie zaglądałam, a żeby wyjątków nie robić to na koniec wszystkim naszym 4-latkom życzę samych serdeczności, zdrowia i codziennego uśmiechu!

Ella z uwagi na pogodę nie dotarła, przełożyłyśmy wizytę na 16018.05 więc Maonka jak Twój mąż wówczas nie pracuje to zapraszam, resztę również!

Przedwczoraj byliśmy w JuraParku, korki straszne, ludzi tłum, ale dzieci się wyszalały, więc wycieczkę uznaję za udaną;-) Do ZOO widziałam też kolejki potworne, więc nawet i lepiej, że się tam teraz z Ellą i dziewczynkami nie pchałyśmy.

monia - gratuluję pięknego stażu i miłości na każdy dzień życzę!

Aniez, Wroni i Gosience życzę udanego spotkania i walki o mopowanie;-) My od wczoraj gładzimy i malujemy, więc jakby Wam energii starczyło to u nas to dopiero jest co mopować:-D

aniam - nas US też pociągnął strasznie, z tarasu musiałam zrezygnować, ale przy okazji szósty raz mi się koncepcja zmieniła:-D

Agnieszka - no to zaraz pędzę foty podziwiać.

Dzieci nasze zdrowe, uśmiechnięte, w gumowcach od kałuży do kałuży biegają. Urodziny urządzamy wspólne w kolejny weekend, bo nam się chrzestni w majówkę po świecie rozjechali. Lenka miała tort w domu, hucznie odśpiewane sto lat, a w przedszkolu za pomysłem Naty były muffinki z lukrem i posypkami kolorowymi i świetnie się to sprawdziło:tak:

Zmykam do potworków, bo walkę o jeździk toczą;-)

Miłej majówki Wam życzę!
 
reklama
Witam, melduję że jesteśmy w donrym zdrowiu i wszystko ok:tak: nieco tylko zakręcona jeszcze jestem więc przepraszam, ale narazie nie zadrobię :zawstydzona/y:
 
Do góry