reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Cześć Ciężaróweczki, ja znów tylko na chwilkę - nadal nie mam netu:-(
Jutro już nam może wreszcie jakiś podłączą, przynajmniej mają próbować, trzymajcie kciuki;-)
U nas wszystko dobrze, wczoraj byliśmy u gin. ( o tym na wątku lekarskim) a dziś miałam dzień biurowy. Poza tym wydaje mi się, że tyję w oczach:zawstydzona/y: i ciągle jestem głodna:zawstydzona/y: Też tak macie?
Ściskam mocno:-*
 
reklama
Jaki dzis mamy piekny dzien - 25º i bezchmurne niebo. Najcudowniejsze sa osniezone wulkany...


No ale do rzeczy.

Bylismy u lekarza. Facet wydaje sie byc w porzadku, poza jedna rzecza - spoznil sie na wizyte godzine, wrr.

Wreszcie termin z USG pokryl sie z OM i wedlug wytycznych Konstancja urodzi sie 7 kwietnia. A ze jestem zdecydowana na CC, wiec moze pare dni wczesniej - zobaczymy co powie lekarz. Zeberka wazy 1100gr i ma 38cm dlugosci. Ukochany upieral sie, zeby jej miedzy nogi zajrzec, wiec i tym razem ukazaly sie naszym oczom wielgasne latynoskie posladki. Alez ona bedzie piekna ;) Okazalo sie, ze od poczatku ciazy przytylam 4kg (nie wymiotowalam ani razu, pozeram czekolade w strasznych ilosciach...) wiec HUUUUURAAAAAA! A myslalam, ze bede miala przynajmniej dyche na plusie. Serducho malej bije 144 razy na minute.
Lekarz az sie zdziwil, ze nie mam zadnych dolegliwosci ciazowych, nic mnie nie boli, nic ze mnie nie wycieka...
Dostalam poza witaminami wapno i cos jeszcze - ale zapomnialam co.

No i musze sobie suwaczek zmienic ;)
 
dzien dobry:-)

jak codzien maz juz w pracy, ja zagryzam cos slodkiego i za chwile lulu z Ramziem idziemy. na sen swojego dziecka nawet nie mam co liczyc, bo bąbel szaleje na wszystkie strony:-)
wczoraj wieczorem miala chyba faze swojego zycia. K. mial taaaaakie oczy jak patrzyl co sie dzieje z moim brzuchem:tak: ech... moglby byc juz kwiecien i bysmy razem sobie teraz lezaly i sie garguliły:-) juz sie nie moge doczekac..

buziaki
 
no okej kochane dzisiaj po ktg okazalo sie ze mam caly czas skurcze (jeju albo nie rozróżniam ich albo nie wiem) i jak narazie lezenie tydzien asparginu i za tydzien do szpitala na kolejne ktg - jezeli nic sie nie poprawi to szpital......
Kurcze modle sie o te chociaz 10 tygodni by bylo ok, wole nawet urodzic w tym 36tc niz w np w 28 czy 30tc... Ok spadam do lozka wzielam nospe na wszelkie w.... No i aspargin :/... Papasiu

maly dalej baaardzo malo ruchliwy - martwi mnie to strasznie, ze z tak energicznego stal sie takim ktory posmyra pare razy na dzien (ale serduszko ok bije i maly ma sie dobrze wiec sama nie wiem) :-(
witajcie kochane my już po śniadanku, mąż poszedł do pracy a ja do was:-):-).
Jesteś aniołkiem a ty możesz łączyć nospę z asparginem??? Bo ja biorę spasmoline i mam zakaz zażywania nospy przy tym leku.
Dziewczynki nasza niunia tez jakoś mniej się rusza od wczoraj mam nadzieję że to tylko przejściowe ja jeszcze biorę leki i mogę po nich być tez taka ospała i mała też więc mam nadzieję że to tego wina.
Kochane życzę wam miłego dzionka a u nas jest coraz zimnej. Brrrrrrrr
 
witajcie kochane my już po śniadanku, mąż poszedł do pracy a ja do was:-):-).
Jesteś aniołkiem a ty możesz łączyć nospę z asparginem??? Bo ja biorę spasmoline i mam zakaz zażywania nospy przy tym leku.
Dziewczynki nasza niunia tez jakoś mniej się rusza od wczoraj mam nadzieję że to tylko przejściowe ja jeszcze biorę leki i mogę po nich być tez taka ospała i mała też więc mam nadzieję że to tego wina.
Kochane życzę wam miłego dzionka a u nas jest coraz zimnej. Brrrrrrrr


no to chowaj sie pod kocyk i grzejcie sie obie z niunia:-) moze cos slodkiego skloni córcie do fikolków.

3majcie sie cieplo
 
niezły bajer znalazłam
bukiet dla mamy w którym ubranka sa pozwijane w kwiatki, piękny i nei taki drogi
no tylko sama sobie takeigo nei kupię bo nei taka jest tego idea, no ale gdyby ktoś taki przyniósł... :-) chyba nie mam na co liczyc :-(

Babymama.pl - Sklep dla mam z dziećmi - Strona główna

Wiecie co, jeszcze do czasu przed swietami do pracy i z pracy prawie biegalam, bylam zywa i obrotna, a teraz to ja juz ledwie chodze. Dluzsze spacery powoduja potworny bol, i to nie brzucha, ale krzyz mi rozsadza. Do pracy mam 15 minut piechotka, ale jak wracam popoludniu to juz ide na ostatnich silach, robie 2 -3 przerwy po drodze, i musze sie zgiac w pol, by krzyz wygiac w druga strone. Normalny horror. Nie wiem czy kupowac te pasy ciazowe, czy to wogole pomaga w podtrzymaniu brzucha? Tak sie cieszylam, ze rosnie mi tylko brzuchol do przodu, a cala reszta praktycznie nie, ale teraz widze jak potwornym obciazeniem dla krzyza jest te moje 15 kg :no::no::no:

skąd ja to znam Katik? widzę że idziemy łeb w łeb :-) u mnie 14 kg na plus (na szczęście lekarz powiedział, że dobrze jest w końcu świeta były he he :-D:-D:-D)
plecy bolą mnie tak samo, jak się wybiorę na miasto to daleko nie zajdę, trochę na tym cierpi moja pierworodna bo ma mniej spacerków...:-(

dziewczyny czy nieregularne ciśnienie czyli albo za wysokie albo za niskie to cos niepokojącego w ciąży? lekarza ma dopiero za tydzień. A ogólnie to nigdy nie miałam problemów z ciśnieniem.

za niskie jest ok ale za wysokie jest bardzo niebezpieczne, jest to wtedy ciąza podwyższonego ryzyka!

Jaki dzis mamy piekny dzien - 25º i bezchmurne niebo. Najcudowniejsze sa osniezone wulkany...


No ale do rzeczy.

Bylismy u lekarza. Facet wydaje sie byc w porzadku, poza jedna rzecza - spoznil sie na wizyte godzine, wrr.

Wreszcie termin z USG pokryl sie z OM i wedlug wytycznych Konstancja urodzi sie 7 kwietnia. A ze jestem zdecydowana na CC, wiec moze pare dni wczesniej - zobaczymy co powie lekarz. Zeberka wazy 1100gr i ma 38cm dlugosci. Ukochany upieral sie, zeby jej miedzy nogi zajrzec, wiec i tym razem ukazaly sie naszym oczom wielgasne latynoskie posladki. Alez ona bedzie piekna ;) Okazalo sie, ze od poczatku ciazy przytylam 4kg (nie wymiotowalam ani razu, pozeram czekolade w strasznych ilosciach...) wiec HUUUUURAAAAAA! A myslalam, ze bede miala przynajmniej dyche na plusie. Serducho malej bije 144 razy na minute.
Lekarz az sie zdziwil, ze nie mam zadnych dolegliwosci ciazowych, nic mnie nie boli, nic ze mnie nie wycieka...
Dostalam poza witaminami wapno i cos jeszcze - ale zapomnialam co.

No i musze sobie suwaczek zmienic ;)

ciekawe co tam dostalas jeszcze z tych prochów
a na co wapno?
ale masz super zielona że 4 kg przytyłaś, ja 10 kg wiecej a nei wiadomo jeszcze jaki bedzie wynik na mecie :-D
Kostka ładnie wazy, super, na pewno jestes teraz spokojniejsza po wizycie
 
Witam na dzisiaj :-)
Faktycznie bukiet rewelacja.
Poza tym wydaje mi się, że tyję w oczach:zawstydzona/y: i ciągle jestem głodna:zawstydzona/y: Też tak macie?
Oj też, też… jak byłam w szpitalu na profilu cukrowym to dziewczyny się śmiały że ja ciągle jem. A co na mnie popatrzyły to ja przeżuwałam :-D
Wiecie co, jeszcze do czasu przed swietami do pracy i z pracy prawie biegalam, bylam zywa i obrotna, a teraz to ja juz ledwie chodze. Dluzsze spacery powoduja potworny bol, i to nie brzucha, ale krzyz mi rozsadza. Do pracy mam 15 minut piechotka, ale jak wracam popoludniu to juz ide na ostatnich silach, robie 2 -3 przerwy po drodze, i musze sie zgiac w pol, by krzyz wygiac w druga strone. Normalny horror. Nie wiem czy kupowac te pasy ciazowe, czy to wogole pomaga w podtrzymaniu brzucha? Tak sie cieszylam, ze rosnie mi tylko brzuchol do przodu, a cala reszta praktycznie nie, ale teraz widze jak potwornym obciazeniem dla krzyza jest te moje 15 kg :no::no::no:
Znam ten ból… ja już od grudnia nie mogę się wybrać nawet do dużego sklepu na zakupy bo po 10 minutach padam z nóg i wszystko mnie boli. Nie mówię już o spacerach z synem… koszmar. U mnie też przybiera tylko brzuszek….

studjujacamama bierz mega dawkę czosnku. Zupka czosnkowa, zapiekanki z czosnkiem, a przede wszystkim do lekarza leć. Na pewno możesz wziąć paracetamol na gorączkę ale lepiej niech ci to lekarz powie... będzie dobrze
 
reklama
Do góry