reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Monia- padłam ze smiechu po przeczytaniu Twojego posta- Antek też leje gdzie popadnie, ale w przeciwieństwie do Hanki on rozmauje to rekami potem chce do mnie przylecieć i pokazać ze ma mokre ręce i nim zdązy wystartować leży już w sikach i płacze.... taa! a nocnik stoi obok .
My u fryzjera byliśmy juz jakiś czas temu i było spoko- a że młody znowu zarasta to powtórnie musimy się wybrac.
tez sie z moni postu usmialam, i u nas tez podobnie z tym rozmazywaniem tego rekami po podlodze...

ja tez musze sie w koncu wybrac z niunia do fryzjera, raz obcielam ja sama... i wiecej tego nie zrobie

a co do lodow to alijka uwielbia, ale tez tak robie jak wy ze na wafelku jej troche podaje z mojego loda
 
również najlepszego dla wszytkich Anek i Hanek :-) :tak:

kurcze bylam u stomatologa na kontroli...(innego niż do tej pory). I ten po przejżeniu zębów stwierdził że należy zacząć od zdjęcia kamienia bo przez to mi dziąsła krwawią i pojawia się stan zapalny. No to zdjął...mało nie uciekłam mu z fotela... już wole rodzić i rwać zęby niż to czyszczenie mieć...teraz mnie dziąsła bolą, czuje pieczenie. Robie sobie płukanki szałwią ale cholera nawet gryźć nie umiem :-( niech to jak najszybciej przestanie boleć (powiedział że do jutra powinno przejść) bo chyba osiwieje...
 
Agnieszka dzieki za info kaszelkowe. POczulam sie lepiej. I tak, pomidor to owoc :tak:

Dziekujemy za zyczenia zdrowia. Wredzia ma sie swietnie a ja lepiej... Lepiej nie mowic...

Solenizantkom duzym i malym zycze spelniania marzen!
 
Witam i ja dzisiaj wreszcie:tak:

Anny Anie Aneczki Anusie nasze wszystkie- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI IMIENIN!!!!:-)

Kwiatuszku- najlepszego także dla ślicznej Haneczki :tak:

Wronka- cieszę sie, że to jednak 3-dniówka była i juz przeszło :tak:

monia- chłop wyrozumiały owszem, ale zaufania to go 10lat uczyłam, dalej kręci nosem, ale co tydzień wychodze i jest ok :)

annaoj- włosku urosną zobaczysz ;) ja póki co sama grzywkę ciacham i czekam aż reszta urośnie

Kamisia- u nas tez pgoda pod psem okropnie. Juz nie wiem co to za lato :/

AgnieszkaSz-współczuje uczulenia na wit C...biedny smyk..tak lubi owoce a tu kicha :/

Dziś cały dzień sama jestem bo M na siłce a ja się bujam z tą moją nieznośną marudą ;-) probuję od godz cos napisać i mi nie daje, tylko jeczy i "DA!" wszystko Da! :baffled:
Pogoda mnie wkurza- cały spacer w mrzawce. Mała spała 2,5h a ja 3,5 maszerowałam. Znowu ponad 20km przełaziłam i nogi mi w d wchodzą;-)
I to tyle co mogę napisać bo muszę isć coś zrobić z ta moja iskierką :tak:
 
reklama
Do góry