reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

również najlepszego dla wszytkich Anek i Hanek :-) :tak:

kurcze bylam u stomatologa na kontroli...(innego niż do tej pory). I ten po przejżeniu zębów stwierdził że należy zacząć od zdjęcia kamienia bo przez to mi dziąsła krwawią i pojawia się stan zapalny. No to zdjął...mało nie uciekłam mu z fotela... już wole rodzić i rwać zęby niż to czyszczenie mieć...teraz mnie dziąsła bolą, czuje pieczenie. Robie sobie płukanki szałwią ale cholera nawet gryźć nie umiem :-( niech to jak najszybciej przestanie boleć (powiedział że do jutra powinno przejść) bo chyba osiwieje...
ja sobie taką przyjemność w ciąży zafundowałam i całą noc na apapach leciałam
tulam i współczuję
 
reklama
Wszystkim Aniom najlepszego!!! Wypadało by coś postawić dziewczyny ;-P

Wronka super, ze Borysiątko wyzdrowiał. Bardzo wysoka ta temperaturka była, nawet jak na 3 dniówke
Kamisia z siuśkami zabawa identyczna jak u nas.

Adas to wogole jak widzi wode i samochody to dziczeje.Nasze zabawy na podworku ograniczaja sie do siedzenia w samochodzie, jesli tylko takowy stoi w zasiegu wzroku. Zebyscie slyszaly ten smiech kiedy powolutku otwieram drzwi. Miejsce na zabawy to rozsadne nie jest, wiec siła muszę go wyciągać.
No, ale powracając do wody... Moj synek wyczaił,że deszczówka zbiera się w zapasowych oponach na podworku...
He, he , ale najlepszy był ostatnio zakup kaloszy. Babka w sklepie mowi, zeby zalozyc i niech pochodzi, by sprawdzic jak leża. Dziewczyny kulałam się ze smiechu :-D Kalosze okazały sie dla Adaska tak ciezke, ze zrobil w nich zaledwie 5 krokow, ale takich "metrowych" z mocnym przytupem jakby po 5 kg wazyly. Normalnie robocop :-D:-D. wyszlismy ze sklepu z crocsami :-) Wiec moje dziecie biega po kałuzach i sie hartuje

monia, a Haneczka to inteligentna dziewczyna. Wiec tez nie musisz miec obaw, ze w niedalekiej przyszłosci kupą się wysmaruje :-)

Kurcze my tak psioczymy na tę naszą pogodę, a w świecie susza i klęski..
Dziennikarze wiedzą jak na psychę wjechać, bo same kadry z dziećmi w tle :-(

dodam jeszcze Agnieszka, ze ja musze usuwac kamien co wizytę i czasami sama sobie dlubie w domu, bo z mojej reki mniej nieprzyjemne
 
Ostatnia edycja:
He, he , ale najlepszy był ostatnio zakup kaloszy. Babka w sklepie mowi, zeby zalozyc i niech pochodzi, by sprawdzic jak leża. Dziewczyny kulałam się ze smiechu :-D Kalosze okazały sie dla Adaska tak ciezke, ze zrobil w nich zaledwie 5 krokow, ale takich "metrowych" z mocnym przytupem jakby po 5 kg wazyly. Normalnie robocop :-D:-D. wyszlismy ze sklepu z crocsami :-) Wiec moje dziecie biega po kałuzach i sie hartuje
hahhahaha, no wyobrazilam to sobie, choc pewnie widzac na zywo zataczalabym sie ze smiechu.

Ja to wogole zawsze smieje sie w najmniej oczekiwanym momencie.
Ostatnio Ł siedzi na sofie i kichnal. I tak jak kichnal wygial sie w luk, wyciagnal miesnie jak razony pradem, zaczyna stekac, trzyma sie za brzuch i ledwie dyszy.
W pierwszej chwili serce mi stanelo, ale po chwili juz na to zdenerwowanie reaguje smiechem, on blady jak sciana, steka i panikuje, a ja stoje na przeciwko i rechotam jak z najlepszego kawalu.
Po chwili mu taki najgorszy bol przeszedl i wydobyl z siebie info, ze chyba mu cos rozerwalo w srodku, i ze jedzie na pogotowie, a ja w jeszcze wiekszy smiech......
 
Agnieszka- a jak on Ci ten kamień ściągał??? Mechanicznie? Jak ściągam ultradźwiękami to fakt sam zabieg przyjemny nie jest, ale potem nic mnie nie boli. No i kamień niestety trzeba usuwać... bo potem to się zębów można pozbyć, bo dziąsła są w fatalnym stanie i paradentoza jak ta lala...

Anki- wszytskiego naj!

U nas wszystko super, chłopaki super, matka z 10 kg przytyje, ale co tam... raz się żyje :-D
 
hahhahaha, no wyobrazilam to sobie, choc pewnie widzac na zywo zataczalabym sie ze smiechu.

Ja to wogole zawsze smieje sie w najmniej oczekiwanym momencie.
Ostatnio Ł siedzi na sofie i kichnal. I tak jak kichnal wygial sie w luk, wyciagnal miesnie jak razony pradem, zaczyna stekac, trzyma sie za brzuch i ledwie dyszy.
W pierwszej chwili serce mi stanelo, ale po chwili juz na to zdenerwowanie reaguje smiechem, on blady jak sciana, steka i panikuje, a ja stoje na przeciwko i rechotam jak z najlepszego kawalu.
Po chwili mu taki najgorszy bol przeszedl i wydobyl z siebie info, ze chyba mu cos rozerwalo w srodku, i ze jedzie na pogotowie, a ja w jeszcze wiekszy smiech......

sorki ale padłam i kwicze....hehehe, juz sobie to wyobraziłam ;-)
 
Hej dziewczyny, nadrobiłam,ale jestem padnięta i zanim zacznę Wam głupoty odpisywać to szybko napiszę tylko,że pół dnia spędziłam w kuchni na robieniu soków i dzemów z malin, ogórków małosolnych. Przed chwilą wróciliśmy z ogódka, montowaliśmy trampolinę, na początku wydawała się nie do złożenia, ale się udało. Maja będzie miała niespodzienkę jak rano wstanie :)))

Wszystkiego najlepszego dla małych i dużych Haneczek i Aneczek :)))
 
hej
wronia- dobrze ze juz z Boryskiem ok.
agnieszka- wspolczuje bolu. mozesz rowniez masc na dzionsla se kupic jak alej bedzie bolec i unikac goracych i bardzo zimnych napoi przez 1-2 dni.ja akurat tego nie doswiadczylam ale tylko moze dlatego ze robie to dosc regularnie.takze polecam systematycznosc, dobra strona wizyty Aga to to ze masz teraz ładne ząbki :-)
100 lat Annom i Hannom.

edit: dobranoc.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, nadrobiłam,ale jestem padnięta i zanim zacznę Wam głupoty odpisywać to szybko napiszę tylko,że pół dnia spędziłam w kuchni na robieniu soków i dzemów z malin, ogórków małosolnych. Przed chwilą wróciliśmy z ogódka, montowaliśmy trampolinę, na początku wydawała się nie do złożenia, ale się udało. Maja będzie miała niespodzienkę jak rano wstanie :)))

Wszystkiego najlepszego dla małych i dużych Haneczek i Aneczek :)))

heheheh czyzby Nasz ośrodek w Sarbinowie miał w tym swój udzial???
 
no to Dobranoc wszystkim kwietniówkom i ich skarbom :-) wróciłam po browarze z kumpelami i muszę wstać przed 6 rano do pracy... ale mi się już nie chcę na samą myśl :eek:
 
reklama
Witajcie
Napiszę tylko szybciutko.
Ostatnio ciągle poza domem, wykorzystujemy czas, kiedy R w końcu jest w domu.
wczoraj Byliśmy u specjalisty, pożal się boże specjalisty!:wściekła/y: Nawymyślał mi najpierw, że moje dziecko ma podkrążone oczy, ze wygląda "anemicznie " i ze zapewne zostaniemy w szpitalu, tylko dla pewnosci wykonamy usg jamy brzusznej aby jak to powiedzial " coś " znaleśc. :szok: Kiedy to usłyszałam wpadłam w panikę , strach o dziecko nie do opisania. Poszliśmy na usg a tam wszystko w porządku , wrocilismy z opisem do pana doktora i dopiero wtedy raczyl obejrzec Z wyniki badan jakie robilismy w zeszlym tygodniu.:angry: po dlugim wpatrywaniu się w wyniki diagnoza : "dziwna sprawa, lecz najwidoczniej tak ma "
strachu jakiego się przez niego najadłam nie życzę nikomu !


Teraz już niestety uciekam bo jestem badnięta.
 
Do góry