reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Marta współczuję

Super, że potwierdziłaś turnus, ale właśnie zdałam sobie sprawę, że w takim razie nie spotkamy się 15 na warsztatach
 
reklama
marta straszna ta historia... a ludzie to po prostu czasami mnie przerażają... wiecie... ostatnio strasznie dużo ciężarnych widać w komunikacji miejskiej, jeśli siedzę to na każdym przystanku stacji rozglądam się, żeby ustąpić miejsce... ale ostatnio byłam świadkiem jak koleś w wieku ok 35 lat siedział a koło niego stał koleś o kuli z szyną na nodze, ale nie to, że ten co siedział nie widział bo bezczelnie się gapił na tą jego nogę... :szok: tak mnie zatkało, że nawet nic nie powiedziałam, a teraz żałuję... :eek: nienawidzę Warszawy
 
cześć i czołem kluski z rosołem :)

Kubusiu 100 lat wszystkiego najlepszego samych pogodnych dni ;)

Marta okropna sytuacja mnie wkurzają ludzie w autobusach którzy staną na miejscu dla wózków i nawet nie ruszą dupy jak ktoś wejdzie z wózkiem tylko rozdziawią gębę i się gapią a ty stój na środku i się bujaj ale już się nauczyłam i wyganiam matołów ;)

ella wielkie WOW ! gratuluje samozaparcia!
 
Kici kiedyś jak byłam w ciąży to koleś wywalił jednego z miejsca i narobił wstydu na pół autobusu własnie za to że się na mnie gapił a nie ustąpił . ja ogólnie ludzi wywalałam z miejsc , tak samo jak jechałam z wózkiem to pokazywałam naklejkę że miejsce dla wózka i wypad towarzystwo , wolałam tak niż jakbym się miała np z dzieckiem wywalić .
 
Ja się brzydzę komuniakcji miejsckiej, do pracy na szczęście jadę w przeciwnym kierunku niż reszta, więc w korkach nie stoję, to autem śmigam :-) co prawda w weekendy będzie się chyba trzeba przeprosić z MPK, bo planują nam centrum zamknąć dla aut, więc jak nas natchnie ułańska fantazja i chęć na wizytę w Rynku, to trzeba będzie jakiejś alternatywy poszukać... eh... albo zmienić kierunek i za miasto sobie jeździć na kawę :-D i lody :-D

I nie wiem Kici, czy to Cię pocieszy- we Wro mamy ten sam rodzaj chamstwa, także to nie jest kwestia miasta, tylko tych nadętych bucefałów, co to uważają, że im się wszytsko od życia należy :-(
 
I nie wiem Kici, czy to Cię pocieszy- we Wro mamy ten sam rodzaj chamstwa, także to nie jest kwestia miasta, tylko tych nadętych bucefałów, co to uważają, że im się wszytsko od życia należy :-(

w białymstoku nie jest lepiej pełno chamstwa ale zdarzają się też ludzkie jednostki które pomogą ale to jest rzadkość i najgorsze są te starsze kobiety czy one już zapomniały jak były w ciąży i miały małe dzieci?? kosmos jakiś ale to jest temat rzeka ...
 
cześć wszystkim

Kubusiu wszystkiego najlepszego, 100 lat!!!

jesteśmy w domu. Igor bardzo dobrze się miewa. Gdyby ktoś nie widział, w życiu by nie powiedział, że miał jakiś zabieg. Jedynie, że przez najbliższy tydzień ma siedzieć w domu i się ni forsować. Ciężko będzie, on jest taki żywy, ale damy radę. Muszę jakieś zajęcia plastyczne i inne powymyślać.
Ja też była na kontroli i ponoć ładnie się goi, a że boli to tak już jest i trudno.

Wczoraj Weoniczko a dziś Kubusiu - 100Lat i spełnienia marzeń!!!! :)

Dzięki dziewczyny :) sprawa cięzka bo się przyjaciele potwornie pożarli...:/ musze wspierać obu i czuje sie jak miedzy młotem a kowadłem :/

Co do diety to przyznam się,że świetnie -12kg :D (musze suwaczek zmienieć). A wlasciwie ja nie stosuje diety tylko mniej jem i codziennie spacer 13km z juli :) Nie pamietam kiedy wchodziłam w takie ciuchy ale chyba jakieś 10lat temu :D zawzielam sie jak nie wiem!

super, ale się zawzięłaś. to jakieś fotki poprosimy;-)

w białymstoku nie jest lepiej pełno chamstwa ale zdarzają się też ludzkie jednostki które pomogą ale to jest rzadkość i najgorsze są te starsze kobiety czy one już zapomniały jak były w ciąży i miały małe dzieci?? kosmos jakiś ale to jest temat rzeka ...

tak jest wszędzie. Ja jak byłam chyba w 5 miesiącu brałam udział w kręceniu programu dla DD, takiej prowokacji z ukrytą kamerą, dotyczącego właśnie traktowania kobiet w ciąży. I niestety większość reagowała jak reagowała, ale zdecydowanie najgorsze były właśnie kobiety około 40-50 lat. Takie mało, że nie przepuszczały to jeszcze zawsze jakąś kąśliwą uwagę rzuciły. Najwięcej zrozumienia, co wydaje się dziwne, mieli faceci.
Marta współczuje Ci, naprawdę fatalny miałyście dzień.

spadam podczytać i obiad szykować, niestety nadal w temperaturze pokojowej:baffled:
 
nata-my na warsztaty zdazymy:) mamy turnus w osrodku na Lengowskiego, w pol godziny powinnam dojsc na kolobrzeska, jak cos to spoznie sie z 10 minut:) moja mama do mnie dojedzie wiec mi pomoze ogarnac sie z mala po cwiczeniach zebysmy dotarly na spotkanie:) a tak na marginesie ten hotel to jest tak niedaleko manhattanu? bo nie jestem pewna...

annaoj dzielny Igor! super ze tak dobrze zabieg zniosl:)

ja dzis juz humor lepszy mam, pani dr rehabilitacji pochwalila Olke za postepy a widziala ja 3miesiace temu wiec mala troche osiagnela:) duzo daly jej cwiczenia na walku:) podpor z tygodnia na tydzien coraz lepszy:)

wpadlam i juz uciekam na obiad bo w brzuchu mi burczy:)
 
reklama
Do góry