reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

hej


to bicie to mam nadzieje faza przejsciowa, Adas tak samo mnie oklada. A od wczoraj ma mega rebus, bo mamuscie opryszczka wyskoczyla i jak sie obudzi patrzy na mnie z takim zapytaniem w oczach „co to kurna jest”. Po czym zabiera sie do skubania

?

Moja nie bije celowo tylko jak się obudzi zaczyna się kręcić to zawsze mnie gdzieś trafi tak wogóle nie bije

Jestem, ale znikam gotować. Lenka dziś mega absorbująca, a ja zmarznięta i niewyspana.
Musimy coś zjeść, bo M. na 16.00 pędzi na trening, więc pędzę do kuchni póki potworek śpi:-D

aniam - napisz coś więcej o tym baby einstein - ciocia mi ostatnio o tym mówiła, ale niewiele wiedziała, ma nam to odkupić lub pożyczyć od mamy swojej zdolnej uczennicy.

Tą sa bajki nad którymi pracował cały sztab lekarzy , psychologów itp . przeznaczone od urodzenia do mniej wiecej 3 lat ja mam tego ponad 20 płyt ( cały komplet jaki wyszedł )
Muzyka poważna plus obrazy ( zabawki itp ) pokazują się na ekranie to dla maluchów , dla straszaków podstawy angielskiego .
Wszystko bardzo kontrastowe dobrane pod muzykę
BABY EINSTEIN - 26 DVD - Angielski dla DZIECI /24h (1429046108) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
tu masz opis płyt ja mam właśnie ten komplet
 
reklama
elvie, jesli to co ta babka ma to to DVD o ktorym pisze aniam, sprobuj uruchomic plyte przed zakupem (i nie w komputerze tylko na normalnym odtwarzaczu DVD). Istnieje wielkie prawdopodobienstwo, ze nie bedzie chodzila na europejskich odtwarzaczach, bo na kontynencie amerykanskim uzywa sie inny sysem zapisu, nie zaden pal czy secam jak w europie tylko jakies inne barachlo. Ja nazwozilam z europy kupe dvd, ktore zmuszona bylam przywiezc spowrotem :wściekła/y:
 
aniam dzieki za tego linka, nawet nie slyszalam o czyms takim, zaraz popatrze czy tez jest w jezyku niemieckim, czy to tylko po polsku?.. zreszta sprawdze
a jesli jest tylko po polsku to juz wiem co moze babcia alijce na roczek kupic hihi:-)
a to juz za miesiac!!!:-):-)
 
aniam dzieki za tego linka, nawet nie slyszalam o czyms takim, zaraz popatrze czy tez jest w jezyku niemieckim, czy to tylko po polsku?.. zreszta sprawdze
a jesli jest tylko po polsku to juz wiem co moze babcia alijce na roczek kupic hihi:-)
a to juz za miesiac!!!:-):-)
ja tez juz wici rozpuscilam hahahaha :-)
 
aniam dzieki za tego linka, nawet nie slyszalam o czyms takim, zaraz popatrze czy tez jest w jezyku niemieckim, czy to tylko po polsku?.. zreszta sprawdze
a jesli jest tylko po polsku to juz wiem co moze babcia alijce na roczek kupic hihi:-)
a to juz za miesiac!!!:-):-)

właśnie nie ma po Polsku z tego co pamiętam jest po niemiecku , angielsku , francusku i chyba hiszpański.
 
reklama
Do góry