reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Judysiu dziewczyno po to tu jesteśmy żeby się wspierać więc smędź, wyżalaj się i w ogóle! Gdzieś musisz sobie ulżyć żeby nie zwariować :tak: A za wyniki trzymam kciuki! Będzie 0% będzie 0% to moja mantra ;-)
 
Judysiu, masz wielkie serce.

Ciesze sie, ze rokowania Zosienki z dnia na dzien sa lepsze, nie moze byc inaczej. Mocno Was sciskam.

Pomoc od gminy nalezy sie Wam jak psu buda. Kochana, powinnas do nich po kase chodzic z wysoko podniesiona glowa!
 
Judysiu - a kasa z gminy żenująca , szkoda że w naszym kraju jest tyle kombinatorów biroących zasiłki im się nie należące np z MOPSu , a osoby które potrzebują tej kasy jej nie dostają . :( wiem co piszę bo mam koleżankę w takim ośrodku pracującą .
 
Aniam a myślisz że gdybym się udała do MOPS-u to mogłabym liczyć na jakies wsparcie bo ja nie mam pojecia jak to działa, komu i co się należy, jakoś nigdy się tym nie interesowałam

Nie mam na mysli kasy bo to pewnie trzeba milion wymogów spełniać ale np jakies paczki dla dziecka? Zawsze byłoby lżej. Wiesz coś na ten temat?
 
Ostatnia edycja:
W MOPSIE tez licza zarobki. Ale skoro Zosia ma orzeczony stopien niepelnosprawnosci, cos jej sie z tego tytulu nalezy. No i pewnie Tobie dodatek pielegnacyjny, zwlaszcza ze jestes bezrobotna. Nie chce jednak wprowadzac Cie w blad.
 
Właśnie czytałam o MOPSIE w naszej gminie, poza dodatkiem pielęgnacyjnym nie mam na co liczyć. 351zł na osobe aby liczyć na pomoc, wizyty w domu pracownika socjalnego, przeliczenia zajmowanego metrażu... a my na czarno wynajmujemy, lepiej sobie problemów nie robić i właścicielom mieszkania też, to dobrzy starsi ludzie.
 
reklama
judysiu trzymam kciuki zeby wyniki byly dobre i za kazdym razem lepsze.
Zycze duzo sil bo to zycie to jest takie do d..y.Zawsze problemy z ta kasa.A panstwo nigdy nie chce pomoc.Zawsze jest jakies ale.
 
Do góry