reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Kittek ja również mam raczej za niskie niż za wysokie, choć nie mierzyłam.
Pada u nas deszcze ze śniegiem, szaro, buro i ponuro, więc tylko spać.. A podłogi powinnam pozmywać, pranie nastawić, prasowanie czeka.. Dnia mi zabraknie jak się tak będę za to wszystko zabierać jak do tej pory..

Ja tez należę do tych niskociśnieniowych i powiem Wam Laski że też dziś kiepsko ze mną... także to chyba ta pogoda...ja zaliczyłam (pierwszy raz w ciąży) czarną kawkę dziś bo tez myślałam, że odlecę...i jest lepiej, także polecam....
 
reklama
oooo... czyli nie ja jedna bez łóżeczka :-)
Cześć Dziewczyny. Zapowiada się piękna sobota, a moje myśli od wczoraj krążą wokół porodu. Jakas taka jestem niespokojna. Mam dylemat czy lepiej wiedzieć kiedy urodzę czy zdać się na naturę... Lekarz chce byc przy porodzie, więc chce zaplanować mi datę. Mój maż jest strasznie za, a ja nie wiem czego chcę :confused:

Ja też łóżeczka nie mam i pewnie pojawi się dopiero w kwietniu Niedawno złożyliśmy zamówienie u stolarza Będzie Nam robił też komódkę i półkę, żeby wszystko do siebie pasowało
Co do terminu porodu to ja wolę żyć w błogiej nieświadomości :tak:, ale z drugiej strony rozumiem Twojego męża :-)

Kochane.
Dogorywam w lozku szpitalnym w oczekiwaniu na kolejna dawke przeciwbolowego,co 8h.Co smieszne najbardziej boli mnie mostek i prawa lopatka.Heh...Vanessa jest prawdziwa dama,kochana,grzeczna,slodka..pojawia sie,a kazdy bol znika.Znika ona i pojawia sie bol.I tak w kolko.
Mam nadzieje,ze w poniedzialek,wtorek wypuszcza nas do domu.
Buziaki!

Ba w domciu będziecie mieli córcię tylko dla siebie, więc życzę szybkiego powrotu do domu
 
Pomału przybywa nam dzieciaczków kwietniowych. :szok: Jak tak dalej pójdzie to wszystkie się rozpakujemy jeszcze w marcu :-)

Ale dobija mnie ta pogoda, szaro, buro i ponuro.
Dla polepszenia humoru posiedziałam w dziecięcym pokoju i od razu mi lepiej. A teraz zapaliłam kadzidełko i chyba włączę jakiś film.
 
a ja chce! i to jaknajszybciej! kurde gdyby moja malusia nie miala takich problemow z waga to juz bym w przyszly poniedzialek robila cesarke na zyczenie, a tak to sie martwie i troche boje, musze jeszcze wytrzymac z jakies 2 tygodnie...moja wyspka zaatakowala juz cale rece i niezle sie na brzuch rozciagnela...szkoda gadac:-(
 
a ja chce! i to jaknajszybciej! kurde gdyby moja malusia nie miala takich problemow z waga to juz bym w przyszly poniedzialek robila cesarke na zyczenie, a tak to sie martwie i troche boje, musze jeszcze wytrzymac z jakies 2 tygodnie...moja wyspka zaatakowala juz cale rece i niezle sie na brzuch rozciagnela...szkoda gadac:-(

A moze Ty wlasnie powinnas miec jak najszybciej cc na zyczenie zeby dziecko zaczelo normalnie przybierac na wadze?
:baffled:
 
Witam:-)
Kurczę, kolejna kwietniówka rozpakowana:-) Oj czuję, że teraz to poleci:-) SUPER!!!!!!!
U nas też od samego rana szaro, buro i ponuro. Deszcz ze śniegiem. Ale polepszyliśmy sobie z mężem humorek bo kupiliśmy aparat - lustrzankę SONY A230. Już się nie mogę doczekać zdjęć mojej kochanej córeczki:-)

Życzę miłej soboty:-)
 
reklama
A moze Ty wlasnie powinnas miec jak najszybciej cc na zyczenie zeby dziecko zaczelo normalnie przybierac na wadze?:baffled:
moja gin to samo powiedziala wczoraj, tylko ze nie wiem dlaczego u niej na jej sprzecie zawsze wychodzi duzo mniej niz w szpitalu, dlatego w srode kazala mi do szpitala jechac oni maja jeszcze raz pomierzyc mala, zobaczyc moja wysypke i ustalic termin cc - moja gin tez mi zaleca cc wlasnie mowiac ze mala wiecej urosnie poza brzuchem, choc wszystkie przeplywy sa ok.. ale powiedziala zebym poczekala az sie skonczy 37 tydzien bo wtedy to juz jest wszystko wyksztalcone i nie jest to juz wczesniak
 
Do góry