reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam sie serdecznie.Ja sie wybieram do Polski jak mala bedzie miala jakies niecale trzy miesiace samochodem.To bedzie jakies 3000 km.Mialam leciec samolotem ale szkoda mi tak meza zostawic samego,bo on musi jechac samochodem,wiec stwierdzilismy ze jedziemy wszyscy razem.Mysle ze nie bedzie bardzo zle.No i bedziemy sie wymieniac za kierownica to szybciej dojedziemy.Chociaz nie powiem przeraza mnie troche wizja malenstwa w tym samochodzie. Milej soboty wam zycze..
 
reklama
u mnie pogoda sie dzis popsula. chyba zacznie pada, bo jakos tak ciemno i ponuro:-(
Dzis znowu spac nie moglam. Aasnelam ok 1 nad ranem a o 5,30 obudzilam sie juz wyspana:confused::baffled: wiec nie majac co robic ksiazke zaczelam czytac i nawet juz skonczylam:-)
ide zaraz na zakupy:tak: milego dnia wszystkim zycze:-)
 
Witam się weekendowo!

Kurcze dziewczyny walczą z wysokim ciśnieniem a ja mam wrażenie,że zaraz zemdleję bo chyba za niskie mam. Idę się położyc, męż pojechał po ciśnieniomierz bo jakoś nie mamy takowego w domku.
Mam nadzieję,że mi przejdzie,ale dziwnie się czuję...
 
Witam się z Wami Dziewczynki dziś bardzo zimowo. U nas można robić kulig :baffled: odnośnie zbliżających się świąt to możnaby raczej powiedzieć, że to święta Bożego Narodzenia a nie Wielkanoc zbliża się do nas wielkimi krokami.

Dzięki Salamandra, ciekawy link.

Annaoj a Ty masz stwierdzone, że masz mało wód?
Mnie powiedziano, że mam mniej niż standardowo ale nie jest tak źle. Lekarz na usg powiedział, że Mały już się raczej nie obróci właśnie z tego powodu. A jak jest u Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
Wielkie dzięki za odpowiedź. Poczytam sobie to będę mądrzejsza. Wizytę mam za 2 tygodnie to wtedy konkretne pytania zadam.

Annaoj a Ty masz stwierdzone, że masz mało wód?
Mnie powiedziano, że mam mniej niż standardowo ale nie jest tak źle. Lekarz na usg powiedział, że Mały już się raczej nie obróci właśnie z tego powodu. A jak jest u Ciebie?

Lekarka po ostatnim usg, które miałam robione w 32,5 tyg stwierdziła, że troszkę za dużo wód; AFI - 15,5 cm, ale jakoś tak mi jednym uchem wleciało, drugim wyleciało i nie dopytałam o konkrety:baffled::baffled:. Dopiero w domu zaczęłam się zastanawiać.
Żeby się uspokoić lecę poczytać linki podesłane przez dziewczyny.
 
Witam się weekendowo!

Kurcze dziewczyny walczą z wysokim ciśnieniem a ja mam wrażenie,że zaraz zemdleję bo chyba za niskie mam. Idę się położyc, męż pojechał po ciśnieniomierz bo jakoś nie mamy takowego w domku.
Mam nadzieję,że mi przejdzie,ale dziwnie się czuję...
Kittek ja również mam raczej za niskie niż za wysokie, choć nie mierzyłam.
Pada u nas deszcze ze śniegiem, szaro, buro i ponuro, więc tylko spać.. A podłogi powinnam pozmywać, pranie nastawić, prasowanie czeka.. Dnia mi zabraknie jak się tak będę za to wszystko zabierać jak do tej pory..
 
reklama
Witam się i ja.
U nas też niestety zimowo:-(. Ale mam dzisiaj strasznego lenia, nie umię się za nic zabrać a posprzątać by trzeba. Zakupki zrobione, mała śpi a ja siedzę i czekam aż mnie najdą chęci na sprzątanko:-D, może po obiadku się uda coś porobić. Co do nocy to ja ostatnio ze spaniem nie mam problemu, ledwo głowę do poduszki przyłoże i już śpię:-D, taki jakiś leniwiec się ze mnie ostatnio zrobił:-D;-).
 
Do góry