reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowka w pologu

Witaj Channah na kwietniowkach!!!

Melduje 8 dni od porodu nic nie boli polog mi sie skonczyl a zaczol sie okres .Troche za szybko jak dla mnie :)
 
reklama
Channah13 witaj wsrod nas. Moj maluszek raz chce am co godzina a raz co 3-4 , trudno wyczuc.
U mnie bez zmian, czyli jest dobrze. jedyne co doskwiera to prawy nadgarstek.
 
joanna koniec pologu ? no to rewelacja, tylko zazdroscic :happy:

witaj channah, u ciebie wszystko tez super, niezle :tak:

a ja mam ciagle jednego szwa co mnie denerwuje, okresik sie konczy, siadam juz normalnie, rowniez na tej pilce do skakania :tak:

seksik jak na razie jeszcze nie wypalil :dry:

nadwaga 5 kg mie sie utrzymuje i mam ogromny apetyt i nie zapowiada sie na zmiane tej sytuacji, mam dola bo udziory grube i wymiekam, nie podobam sie sobie :-(
zaczelam cwiczyc, brzuchow to tak ze 100 na raz, troche innych cwiczen, rozciagania, wypadow na uda i tylek, bylam tez pobiegac, 20 minut i czerwona na mordzie, zziajana, spocona wrocilam do domu, oj dluga droga przede mna :cool2:, marze o plywaniu ale jeszcze czekam az mi sie wszystko zagoi jak trzeba...

brzuszek troche lepiej bo zaczynam wchodzic w stare spodnie ale to tak zaciskajac w pasie...i luzna ta skora...
dopiero minelo 3 tyg od porodu a mi sie wydaje ze to 3 miesiace :dry:
 
u nas seksik do 6 tyg :no: potem bedziemy cos eksperymentowac:tak:
na razie jeszcze czuje blizne po cc, ostatnio probowalam zrobic smieszne 10 brzuszkow i do teraz czuje jak mnie cos przy cieciu ciagnie:-( na boki
wiec poczekam jeszcze 2 tyg
co do biegania to raczej nie umiem sobie siebie z tymi balonami pelnymi milki wyobrazic:laugh2: po 5 km pewnie by wisialy do kolan:-D
 
a to prawda nie fajnie sie biega z tymi mleczarniami :-D ja mam teraz 80c wiec nie jest tak zle, ale do biegania ubralam obcisly stanik plus obcisla koszulke i bylo niezle,

a tak pozatym to przez te cycki nie mozna sie nawet spokojnie na brzuchu polozyc bo boli mnie, nie wspominajac ze M nie ma dostepu do cycuchow bo zaraz ciekne, oj nie czuje sie specjalnie seksi ostatnio...
:baffled:
 
m ktosiu juz kiedys pisalam ze mleczka najwiecej cieknie w czasie orgazmu na samym poczatku to glupie uczucie czasem sie mozna przyzwyczaic.
 
No teraz nie wiem tak bylo z pierwszym maluchem ale mialam tyle mleczka w piersiach ze mleczko lecialo mi strumieniem a pozniej jak sie laktacja wyregulowala to tylo pare kropel.P)rzyznaje jest to troche wstydliwe ale ukochany musi sie przyzwyczaic do tego bo wkoncu chcial dzidzie miec na swiecie.
 
reklama
poki co na razie jak sie przytulamy z M to mam na sobie stanik z wkladkami ale przeciez to jest bez sensu tak w ubraniu sie zabierac do rzaczy,
nie wspomne ze innym problemem jest placzace niemowle nieopodal wolajace akurat w tym momecie o zajecie sie nia :baffled:
 
Do góry