reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowka w pologu

mi tez krwawienie wrocilo, nic trzeba bedzie poczekac do drugiego cyklu to juz bedzie na pewno @
 
reklama
Dzidziunia jest super, tylko mały ssaczek. Cały czas przy cycu mamusi. Ale jest kochana i to się liczy. Jeszcze ma problemy z odróżnieniem dnia od nocy, ale dzisiejszej nocy przespała 4 godziny bez jedzenia, więc mam nadzieję że się normuje.
Połóg jeszcze trwa. Szwy się nie rozpuściły :(. Niestety. Do ginekologa jadę 5 czerwca. Zobaczymy jak mnie będzie badała. Mam nadzieje że nie będzie szczególnie nieprzyjemne. Na pewno wam napiszę jak było.
Jak już pisałam, byłam tzw. słodką ciężarną. Na oddziale mówili na mnie "cukiereczek". przyczepiła się cukrzyca ciężarnych - stąd poród w klinice.
Rodziłam na Unii Lubelskiej. A Ty hana31 gdzie??
Napiszę coś później, bo Salomea się budz, a teraz czas na kąpiel :)


 
hej channah- ja rodziłam w zdrojach... córcie też tam... jakoś szpitaale kliniczne źle mi się kojarzą... nie wiem... może przez studentów... ciągle by tylko oglądali:no:...
skad pomysł na imię Twojej córci??? przyznaję,że oryginalne:tak:
 
Chanach witaj :-)

A ja nadal mam okres od poniedziałku bleee ciekawe jak długo będzie trwał - chociaż nie jest aż tak źle - nie boli mnie tak jak kiedyś zawsze - moze po porodzie poprostu już będzie inaczej i nie jest aż tak bardzo obfity tzn. jest dużo ale bez przesady.

Mam pytanko do mamuś, które już wcześniej rodziły - Anusia_ch, Hana, Wiki, Joanna jak to było u was tzn. kiedy pojawił się okres i jaki był czy też jakiś inny niż zwykle i czy miesiaczki po porodzie były takie same jak kiedyś czy moze już mniej bolesne itp.:confused:
 
sami - u mnie okres pojawił się po 6 tyg. czyli tak jak u Ciebie... był mniej bolesny... wcześniej to cierpiałam... no i mniej obfity z tego co pamiętam:tak:... i troszkę krótszy niż wczesniej
 
a mi sie dzis pojawilo plamienie - krwia :baffled: . Na okres za wczesnie, mam nadzieje, ze to nic takiego.
 
A mi się krawienie już dawno skończyło,wszytsko zagojone,blizna eleganko nawet wygląda hehe nic nie boli ,piersią nie karmie chociaż jak cyca ścisne hehe to malusieńko-dosłownie kilka kropelek wody zawsze się pojawi bo pokarmem tego to nazwać się nie da hehe no ic o najlepsze nadal nie mam okresu hmmm ... chyba już powinnam dostać co wy na to ?? często brzuchol boli mnie jak a okres ale go nie ma :baffled: w poniedziałek wybiore sie do gina bo już czas chociaż nie spieszy mi się wogóle bo wydaje mi się że bedzie bolało :wściekła/y:
 
Imię moje maleństwo dostało po swojej prababci. Bardzo mi się podoba i tak jakoś wyszło że mąż też się zgodził. Zresztą, to po jego babci imię :)
Dzisiaj byliśmy u lekarza.Niunia jutro skończy 4 tygodnie a waży 3880 g :)
Rośnie moje Słoneczko.


 
reklama
channah moja niunia tez ma imie po prababci i pra-pra-prababci juz sie gubie w tym , imie sie pojawilo w kazdym badz razie juz 3 krotnie, a ja lubie takie historie rodzinne :-) kiedys bede malej opowiadac jak jej pra-pra o tym samym imieniu byla dzielna i odwazna i zrobila w zyciu to i tamto...:tak:
 
Do góry