reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowka w pologu

u mnie 6 tyg. po porodzie... wszystko elegancko:tak:
do zgubienia ok 2-3 kg... w pasie coś się nie rusza i ciągle ok. 83cm ale mieszcze się we wszystkie rzeczy... okresik myślałam,ze już dostałam ale to było tylko coś różwego i się skończyło ... w czwartek na kontrolę;-)

anetka ... ja też tak miałam i chyba może nawet w tym samym czasie... już się skończyło a później znowu taka żywao czerwona krewka... ale niedługo :tak:
 
reklama
Mi się już okres naszczęscie skończył - wkońcu i Kasiu u mnie tez zaczął się spokojnie ale po paru dniach tak mnie zalało i ciekło jak z kranu :baffled:no ale niby tak czasem bywa.
Teraz wkońcu pójde do gina na kontrole chociaż wcale niemam ochoty :sick:ale chyba wszystko jest zagojone..
Do zrzucenia też z jakieś 2/3 kg jeszcze ale niechce mi się cwiczyc w te upały a w pasie mam jakieś 75cm bo w piątek mnie mierzyli gdy pobierali moje wymiary do sukni.
 
Koral wiesz co, ja nie wiem czy w moczu cos powinno byc... :confused: .

Ja do zrzucenia mam 5 a moze nawet 6 kg. pracujue nad tym ale niezbyt mi to wychodzi :no:. Cwiczenia po cesarce mozna zaczac dopiero po 15 tygodniach wiec na razie pozostaje trylko dieta.
 
A u mnie pozostało 74 kg :-(a dobrze byloby tak zejść do 65 przynajmniej......
A tu z diety nici, bo przy karmieniu piersia to troche nie bardzo....a na cwiczenia to ja zwyczajnie nie mam albo czasu albo sily............:no:
 
NIEWIEM ANETKO, BO JA JAK NA RAZIE NIE DOSTALAM OKRESU,
ALE W SZOKU BYLAM BO DZIS GADALAM Z KUMPELA, I MOWILA MI ZE DOSTALA OKRES DOPIERO PO POL ROKU OD URODZENIA CORECZKI
:szok:
 
No tak MAJKAM - jesli karmi sie piersia, to czasami okres dostaje sie dopiero po kilku miesiacach. A u mnie to tez nie okres, tylko nadal krwawienie poporodowe - już 5 tydzień.....:baffled:
 
Ja 7 tygodni po porodzie. Okresu nadal brak tylko brzuch boli jak bym miała dostac.
Wizyta u ginka zaliczona tym samym wiem, ze krocze ładnie zagojone więc pierwszy seksik po prawie 9 miesiącach mam za sobą:zawstydzona/y:.
Skura na brzuchu nadal jest i sam brzuch też:-( Do zrzucenia około 10kg:szok: bo pupencja szeroka została i uda grubsze(w spodnie z przed ciązy nie wchodzę). Ogólnie jestem załamana moja figurą i wogóle.
Od jutra ide na aerobik-mama nadzieję, że pomoże.
 
no to teraz kolej na mnie:
7 tyg i 2 dni po porodzie, wszystko dobrze zagojone chociaz jak dotykam to czuje male zgrubienie i jak dlugo siedzie to tak troszke dziwnie pobolewa, z trzymaniem moczu m-ktosiu mialam tak jak ty no ale teraz juz jest ok, 6kg jescze do zrzucenia, w ubrania mieszcze sie juz prawie wszystkie chociaz co w niektorych czuje sie lekko:-Dscisnieta no i ten brzuch wylazi najgorsze sa te moje cyce:szok:moj rozmiar to 75B a teraz nawet nie wiem ale nie podoba mi sie:tak:i te rzylki fioletowe fee i te wyciagniete sutki:tak:no ale uwielbiam karmic!!! u gina jeszcze nie bylam-odwlekam-boje sie ze bedzie bolalo! Z M tylko sie przytulamy bo tez sie boje no i tak jakos sucho tam oliwka z ciazy sie przyda:tak::-D
 
reklama
SZMINA - zazdroszcze Ci ze uwielbiasz karmic......Moje piersi maja teraz rozmiar 85E...niczym dojna krowa, zyly tez ochydne, ale do ich wygladu juz sie przyzwyczailam.....Problem w tym ze karmienie kojarzy mi sie tylko z bolem i mam tego juz dosyc!!!!! :wściekła/y:
 
Do góry