reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowka w pologu

reklama
Joasiu ja nie miałam nacinanego ale niestety mi pękło - ale naszczęście tylko pęknięcie 1 stopnia ale rana szybciutko się zagoiła.
 
a wiecie co ,jak ja chodzilam przed porodem poszpitalach zeby wybrac sobie porodowke ,to wszedzie mowili ze oni nie nacinaja tylko pozwalaja zeby krocze peklo w naturalny sposob ponoc najnowsze badania dowiodly iz taka rana szybciej i lepiej sie goi od naciecia
nacinaja wiec w ostatecznosci naj pierw sie zdziwilam ale w kazdym kolejnym szpitalu uslyszlam to samo- ciekawe nie
 
Czesc ja jestem z majowek,chociaz urodziłam w marcu:tak:

SAMI-mam ten sam problem co ty,w czwartek dostałam@ jest tak obfity ze szkoda gadac(prawie sikam krwia)tez sie zastanawiam czy to normalne?szperałam troszke na necie i wyczytałam ze tak moze byc-kurcze tylko ile to potrwa,niewiem czy nie zaczac brac zeleza?:no:
 
Oj boli boli mnie brzuszek od trzech dni i zapowiada okresik. Mam nadzieje ze nie bedzie bardzo obfity, dlugi itd. Zawsze mialam dosc znosnie, piec, szesc dni ale tak "kulturalnie" i oby tak zostalo.
Rana po cesarce zagoila sie ladnie, czuje tam jeszcze dretwe ale tak bedzie pewnie jeszcze przez jakis czas. Lekarzchcial mi wyjac szwy mimo ze sa rozpouszczalne i udalo mu sie to tylko w polowie. Takzxe pol szwu mam a pol nie mam. Tej drugiel polowy nie da sie wyjac bo nic byla zle przelozona :eek:. Ale to nic...
Co do odretwienia okolic rany to jak to wyglada u Was, kwietniowki po cesarkach?
 
kasiu u mnie to samo tam gblizna czuje jakby lekkie zgrubienie ale pod skora-zewnetrznie nic nie widac procz kreski, no i nadal jakos dretwo:eek:
 
reklama
Żyrafa79 ja już mam @ tydzień i 1 dzień i tez jak z kranu leci ale dzisiaj jakby już mniej :tak:nic mnie nie bolało naszczęście ale krew leciała jak nigdy nawet w tych pierwszych dniach po porodzie tak ze mnie nie lecialo. :baffled: Przed ciążą miałam zawsze okresy krótko i mało. No ale widocznie tak po porodzie nieraz bywa też poczytałam już co nieco na ten temat.

Ja żelazo biore bo ja miałam anemie po porodzie i zastrzyki z żelaza a teraz mam zalecone brac te żelazo dalej ale w tabletkach bo wyniki ostatnio nie były za fajne no a potym okresie to znowu napewno nic się nie polepszyło. :eek:
 
Do góry