reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

IZA ja też mam dziś taki dzień mały płakał całą noc dziś też jęczy od rana nie wiem czemu:-( już bym chciała się nauczyć co i jak kiedy mu źle kiedy coś mu dolega jeszcze mój mi nie pomoże tylko rady dobre daję w d....mam rady niech mi pomoże choc na 15 minut odsapnąć.... idę bo znów płacze...
 
reklama
Maja ja w zwiazku z tymi ulewaniami tez bylam u pediatry, ja duzego wyboru nie mam:-(, znalazlam 2 w Londynie, ale mysle ze pani doktor okaze sie dobra:happy:, tym bardziej ze pracuje nadal w szpitalu w Krakowie:happy:, no i narazie mam przejsc na diete zeby alergie wykluczyc, i mam go obserwowac, czy tak ma to wygladac, nie wiem, bo u ciebie dosc szybko to stwierdzili:baffled:, mi podala kilka przyczyn takiego ulewania:baffled:. U Bartoliniego nie jest az tak zle jak u Misia ale to tez nie sa normalne ulewania, tylko wymioty 1-2 razy dziennie:szok:, narazie odpukac 2 dni spokoju. Powiem ci ze glupia w zwiazku z tym jestem, bo moje starszaki tego nie mialy:-(, a Tego trzeba pilnowac bo jak chlusnie :szok::szok: to nie wiadomo za co lapac, no i te braki powietrza:szok:, My mamy kolejna wizyte za miesiac dopiero:sorry2: ale jestem dobrej mysli:-)
Michalek sliczniusi:-)
dziekujemy:tak::-):-):-)
Reniu zapomnialam dopisac ze my tez mieszamy mu mleko z Bebilonem Pepti zeby wykluczyc alergie. jesli Bartus bedzie malo przybieral na wadze to pewnie karze ci odciagac mleczko i zageszczac takim specjalym preparatem nutriton czasami takie wymioty sa objawem wlasnie alergii na bialko mleka krowie dlatego kazala ci byc na diecie;-) a u nas szybko stwierdzili bo Misio ma ciezki przebieg tego refluksu polączony z bolem przewodu pokarmowego:no::baffled::baffled::baffled:

Reniu Bartoliniu slodziutki i ta czarna czupranka achhhhh:tak:;-):-):-):-)

my juz mamy taki zestaw mlek ze szok :szok: jak robimy malemu 90ml to jedna miarka NAN HA SENSITIVE ( na kolki) jedna miarka NAN AR ( na ulewanie) i jedna miarka BEBILON PEPTI (zeby wykluczyc alergie) a mlek roznych mamy tyle w domu ze jak ktos jakiegos nie bedzie mogl dostac to moze u mnie sie znajdzie:tak:;-):-D:-D
 
ASIU ja też przemywam woda przegotowaną....powiedzieli mi,że mogę przemyć tym spirytusem do pępka ale mi się wydaję,że będzie go to piekło...:sorry2: więc nie próbowałam smarować....
Ada mozesz nie bedzie go pieklo, ja tak robilam bo mi tez polozna radzila zeby posmarowac spirytusem jak sie potowka ropna zrobi i ja robie tak : mocze patyczek do ucha w spirytusie i dotykam kazdego takiego pryszczyka i to je wypala:tak:

IZA ja też mam dziś taki dzień mały płakał całą noc dziś też jęczy od rana nie wiem czemu:-( już bym chciała się nauczyć co i jak kiedy mu źle kiedy coś mu dolega jeszcze mój mi nie pomoże tylko rady dobre daję w d....mam rady niech mi pomoże choc na 15 minut odsapnąć.... idę bo znów płacze...
kurde ADA WIDZE ZE u ciebiecos podobnie jak u mnie, mze twoj tez ma podrazniony ten przewod pokarmowy od tego ze mu sie podnosi:baffled: a probowalas mu dac czopek Viburcol? u nas pomaga i Masia pisala ze Leo tez sie po nim uspokaja, moze sprobuj i zobaczysz czy bedzie efekt......
Ada a Amirkowi czesto sie dzwiga jedzenie? czesto to slyszysz? takie jakby chlupniecie w buzi?
 
no po każdym papu niby w miare on spokojny jest ale widać ze mu to przeszkadza ale on też łapczywie je i może to to...nosiłam go teraz 40 minut żeby odbił a on ma mnie w d...położyłam i ulał:dry: ja mam NUTRAMIGEN to antyalergiczny....ogólnie niby spokojny ale mu się ulewa niby nie dużo ale jednak tak i go czasami to męczy....i już zerka na mnie co robię i będzie krzyk mamo weź mnie:baffled:
 
a wczoraj na spacerze to mi taka stara baba do wózka zaglądnęła jeszcze miała wąsy:baffled: może mo go zauroczyłą dlatego się w nocy zrywał....jak ja nie lubie jak te strae baby zagladają
 
Aduś zrób groźną mine jak ja i nikt nie podejdzie a co dopiero zaglądac do wózka - też nie lubie a najgorzej jak obce i za udzielanie porad sie biorą
 
tylko na chwilę dzisiaj. bo zaraz jedziemy do neurologa bo wczorajsza wizyta u okulisty trochę nas załamała. i sprawdzimy przy okazji jak napięcie w mięśniach u Leośka.

asiu dobre usg bioderek jest w przychodni na os.rzeczypospolitej6 w przychodni. my byliśmy też w cordisie ale my mamy tam ubezpieczenie.

a niebo znalazłam przypadkiem moja koleżanka pisze bloga i miała wśród linków właśnie bloga niebo. A przyznam, że czasem myślę o niej i dzieciaczkach. Mam nadzieje, że wróci do nas. Brakuje jej wśród kwietniówek.

Reniu buziaki dla cienciunia z śliczną czuprynką.

wiecie co z Kasią??? coś ostatnio się nie odzywa, anni tu ani na privie. mam nadzieję, że Maks zdrowy.

dobra zmykam się ubrać i jedziemy bo z tej Murowanej Gośliny do Poznania mamy niezły kawałek drogi.
pozdrawiam
 
Hej Kobitki



quote=luckymama;2317732]Bartuś najlepszego:-)



Masiu gratuluję chrztu. My szykujemy się na 21 czerwca:-)

Witajcie wszystkie dziewuchi:happy:[/quote]

Luky ja 22 czerwca mam w planie ;) dzien po moich imieninach ;) bedzie 2 w 1 ;)


.

a teraz się pochwalimy tym co Leoś dostał na chrzciny
super nowa zabawka:-)

Eno Masiu fajowa zabawka ale jak dziala?

Witam po ciężkiej nocce...

Potrzebuję pilnie rady doświadczonych mam. Moja mała zdecydowanie za szybko na początku wsuwa i nic się jej nie odbija pomimo noszenia no a jak idą bączki i kupka to straszne darcie. 2-3 godziny wczoraj no i w nocy. Pamiętam że wspominałyście tu o tych kropelkach Infacol ale mężowi nie chcieli sprzedać w aptece dla takiego maluszka.

Co mogę małej podać - ma 9 dni?

Aga ja podawałam mu taki lek to jak herbatka nazywa sie Planteks....


KachuWięc tfu pisze:
Wsistkiego naj...Iwo ;)

Iwo wszystkiego najlepszego miesięczniaku!!

A my tak po cichu pochwalimy się że Leonek ma całe 2miesiące:-):-) dopiero zauważyłam, że dzisiaj 13:happy: idę mojego hrabiego wycałować za te 2miesiące:-D

Wszystkiego naj Leonku ;0

a to mój przystojniak
po kąpieli i elegancik chrzcinowy

Sliczny ale malusi no nie jeszcze? jak atrze na mojego Sebcia o rety moj to jakis obrzym ;)

A to Iwo w kąpieli i ponosi główkę.

Ale silny chlopcyk ;)

MOJA WCZORAJ CORUNIA MIESIC<ALE BABA.:-):-)curoni

Rownie dl;a Twojej malej wsio naj...

Hej :-)

Dziewczynki fotki śliczne !!! Maluszki są urocze !!

A oto mój Maluszek i z Mamusią i Tatusiem:blink:


Rodzinka jak sie patrzy haah ;) slodziak ;)

dzien doberek,
wykąpałam małą, nakarmiłam- jak nigdy wisiała na cycu prawie godzinę i ssała, a zazwyczaj je na raty. ja byłam szczęśliwa, ze się w koncu porządnie naje przed snem a i ja poczułam ulgę w cycuniach. po wszystkim pobekała jak stary. .

Ja ter mialam takie akcie.. nie raz a nawet chyba juz 3 razy...trzeba byc czujnym mi sie to zdazylo zanim jeszcze zdazylam polozyc synka do lozeczka....jeszcze troszke czasu minie az uklad pokarmowy sie przystosuje...i sprawnie zacznie dzialac....no ale poki co trzeba bardzo uwazac...

a to mój najwiekszy Skarbek ;-):-):-):-)
Zobacz załącznik 77947

Zobacz załącznik 77948
a tutaj z mamusią i tatusiem po chrzcinach;-)


Sliczny kolejnego mamy juz chrzescijanina....

hej przed spaniem chciałam wam pokazać co znalazłam w necie
pamiętacie niebo?? no stara gwardia na pewno co nie??
znalazłam bloga Moje niebo...
piszcie niebo komentarze by do nas wróciła:-):tak:

Masiu Ty to masz nosa wszystko wyweszysz ;)

Ada ja mam doookladnie tak samo z tym spaniem:-D:tak:-lobuzy jedne;-)

No to ja sie Cieciuniem pochwale

Zobacz załącznik 77951
Zobacz załącznik 77952

Ale wloski ciekne sliczny ...tez wsio naj za 1 miesiac za soba ze ma ;) ksieciunio rosnie ;) moj to w polikach przybiera hahaah musze go odchudzic ahahah

Witam wszystkich!

Ada moja malutka też te pryszczyki ma bidulka - tak samo jak Ty opisałaś, ja tylko przemywam woda przegotowaną?? a Ty czym
ja w zwiazku z ulewaniem też starsznie ograniczyłam diete, jem suchy chleb z wedliną i zupe swojego pomysłu, z kurczakiem gotowanym i kluskami i marchewką, a w niedziele komunia a ja mam ochote na słodkie a takie dobre cista bedą z pralinki :((((


Pozdrawiam

Moj ma to samo co wasze takie ajkby pryszczyki i bile na czubku...ma to na policzkach.... poozna kazal te miejsca lekko namaczac spirytusem paleczka punktowo... ja to robie i wiecie co tamte znikja faktycznie ale...nowe sie pojawiaja... i maly nic nie placze chyba nie boli i nie piecze go...wiec sie nie bojcie....


Eju co do Was zajrze podczytam to nagle slysze mojego malego jak mnie wola dzis usnol wiec zdazylam i podczytac i jeszcze odpisac zaraz zabieram sie za obiad i heja...

moj maly cos nie spokojny przebudza sie czesto w nocy cos...i wyciagam mu znoska takie kuzki lekko wodniste zielone boje sie ze to katarek... jeju...

dzis tak ladnie zaraz na taras go wywale i se chjate poodkurzam.....;)

Tymczasem pozdrawiam i caluski dla was zaraz wkleje fotki mojego pudziana hahaha:-D
 
Maju no wlasnie nam podala kilka przyczyn tego ulewania:-), albo alergia, albo jego lapczywe jedzonko, albo wlasnie niedorozwoj przewodu pokarmowego, ostatecznie przepuklina zoladkowa:baffled: ale wtedy podczas wymiotow na brzuszku pokazuje sie kulka wielkosci oliwki:szok:, ale to raczej odpada:happy:, no i na wadze przybiera prawidlowo dzieki Bogu:-) - mowila ze bobo powinno przybierac kolo 30g na dobe- wiec w ciagu miesiac kolo 900g i wtedy jest ok, a Cieciunio ma juz 3700 wiec mniej wiecej tyle przybiera:-).

Adus Bartek tez ma tradzik niemowlecy:-), i ja go tez tylko woda traktuje (bo do pepka fiolet mialam:baffled:), dopiero jak to sie zacznie robic zdrowo ropne, zaczerwienione to wtedy antybiotyk:sorry2:, ponoc to teraz normalne - wiesz dzieci teraz szybko dorastaja:-D;-)

Sila wczoraj zapomnialam wspomniec SLICZNIE WYGLADACIE:-), a Alanek jest taaaaki duzy:szok:, jak polroczniak:-)

Iza nie wiesz ze tych co sie kocha to sie najbardziej rani:tak:- glowa do gory:-) (oni wszystko widza inaczej;-))

Masiu mam nadzieje ze wszystko ok z Leonkiem:-)

Katja;-)

Lady:-)
Asia:-)

A ja juz po porannych porzadkach bo Cieciunio spal:-), teraz zaczyna swoje pietnastominutowe przeciagania wiec zaraz bedzie wolanie o cyca:-).
Dziewczyny wiecie jakie odkurzacze sa dobre, bo mnie szlak trafia rok temu kipilismy sobie nowy i co doooopa, polamal sie:szok:, Elektrolux nie wytrzymal uscisku babskiej reki:-D, i dzisiaj jedziemy znowu za jakims ale ja nie mam bladego pojecia jaki wziasc moze ktoras z was ma jakis superowy i warty polecenia:-)-chetnie poczytam

Kasia ma gosci, no ale az tak ja pochloneli;-), chyba trza ja bedzie eskiem gwaltnac;-) koze jedna

Ide tv zapodac i se popodgladam was:-D
 
reklama
Renia, dzięki za dobre słowo :) A co do odkurzacza ja mam Philipsa Mobilo Plus i sobie bardzo chwalę. Zwłaszcza jak założę nową torbę to ciągnie jak smok, jakby chciał wessać dywan :)

OO Pati miauczy, karmionka woła, a potem na spacer chociaż dzisiaj znowu zimno.
 
Do góry