reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Nie wiem IZA czy od tego tak myślę spróbuje podać jutro i zobaczę jak znowu zwymiotuję to nie dam więcej a powiedz mi dajesz Pati od 2 tygodnia życia....
 
reklama
czesc wszystkim mamusiom kwietniowym, ja pomalutku dochodzę do siebie, mam nawał pokarmu, sutki krwawią, brzuszek ciągnie, bo rana po cesarce jeszcze sięgoi, ale jakos dajemy radę. Moja królewna jest przesłodka i prześliczna!!
chętnie wstawiłabym Wam fotkę, ale cos mi ostatnio ni eposzło. Pozdrawiamy wszystkie mamy i ich słoneczka.
 
Aduś, dopiero od 4 tygodnia... Mam nadzieję, że to się Amirkowi jednak nie powtórzy. Jak mi przykro czytać że Wasze maluszki czasem tak się męczą...

Lene - to czekamy na foteczki :) wrzuć coś w wolnej chwili dla cioteczek z BB i posmyraj w małą stópkę Hanię od nas :)
 
A widzisz tam też jest napisane od 4 tygodnia a mi już kazali podawać to mam ich w d...wstrzymam się i zacznę podawać od 4 tygodnia... a nie już teraz....poniżej 4 tam pisze nie podawać....

LENE to super że dochodzisz do siebie i niunia....życze wszystkiego dobrego....


OK mykamy na spacer chociaż tam synus pośpi bo w domu to nie chce nam spać sie wierci albo jak nie uśnie od razu potem problem ach te nasze dzieciaczki...
 
Ada, mój mały też 2 dzień wieczorem marudzi... Niby najedzony, przewinięty, wsio ok, a ten wyje i wyje i się wygina :baffled: i tak z 2 godzinki, potem zasypia ... Eh..... Nie mogę się doczekać kiedy będzie przesypiał całe noce :sorry2:
Silka a moze ma kolke? bo onasie zazwyczaj objawia wieczorem miedzy 18-22 i trwa okolo 2godz.....:baffled:
hej.
babcia zajmuje się Leosiem więc mam chwilkę odsapki.
Majeczko jak noc??? wiem dokładnie jak to jest, stoi się cała noc nad łóżeczkiem i nadsłu****e czy oddycha czy nic się nie dzieje. Teraz już mniej tak stoję ale zaraz po powrocie ze szpitala z 3dni były takie, że cały czas się bałam.
noc nam minela na szczescie dobrze, ale Misio spal ze mna w lozku bo balam sie go dac do lozeczka:-(

co do wit D to ja mam Vigantol........
 
dziewczyny mam problem, zeby wrzucic zdjęcia, nie idzie mi- pomocy.
Czy wiecie co z Agą? i pytanko,
czy mogę jeść ciastka kruche bez czekolady karmiąc małą piersią?
 
Lene słodziutka Twoja malutka!!!

co do ciasta kruchego chyba tak, moze nie za szybko i po trochu pojeść, Mi położna powiedziała ze od kawałka ciasta drożdzowego moge zacząć, że lepsze drożdze niz proszek do pieczenia i mała dobrze reagowała:-)pozniej sie rozszerza diete
 
reklama
LENE ale słodka ta twoja niunia...:-):-):-):-)

MAJU mój też się tak wierci a wykupkany pierdzi bunio miękki a ten się wierci i wiję jak żmijka mała:laugh2::baffled: ale dziś w nocy go wzięłam do siebie to spał długo....kurczę nie chce go tego uczyć nie na ręke mi to...ale się w łóżeczku budzi co chwilę i co mam zrobić....już sama nie wiem.....a mleko ma kolki właśnie typowo więc kolek nie ma a zawsze wieczorem zaczyna koncerty teraz jeszcze śpi ae zaraz wstanie na papu i tak będzie sie wił do 20.00 potem kąpanie troche sie uspokoi i spanie i tu też nim uśnie to się wije nie raz do dwunastej

Od jutra jestem już sama w domu:baffled: boże jak se da radę zakupy obiad itp i mały:baffled: oj będzie ciężko....:baffled:
 
Do góry