reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Masiu hehe:-D:-D:-D:-D
Adunia wit D mozesz jeszcze podawac razem z mleczkiem tzn. jak zrobisz butle i bedzie gotowa to wpusc butli kropelke wit D i gotowe:tak: tak mi radzila pediatra gdyby Misio nie chcial dziobka otwierac ale otwiera:tak:
Lene dzielna kobitka jest z ciebie:tak::tak::tak:
my wlasnie sie zbieramy na spacerek bo ladna pogoda jest:tak:
do potem buziaki

ps. bylam wczoraj u ginki i juz jestem zagojona na zewnatrz i w srodku i juz mozemy sie przytulac i dala mi piguly co bym niespodzianki i prawie blizniat nie miala:-D:tak::tak::tak:
 
reklama
czesc.. mam pytanie kiedy dajecie maluchom witaminki? przed jedzeniem czy to nie ma znaczenia.. pedjatra mi przepisala nie dosc ze k i d3 to jeszcze c.. nie wiem jak mala na nie zareaguje bo jeszcze nie probowalam, na razie spi ale cos tak nie spokojnie.. pozatym nie przepada za innymi rzeczami, woli mleczko mamusi. bede musiala chyba to wszystko w mleku rozcieczyc ;-)
 
Hej kobietki!

Maju fajnie masz już wydobrzałaś, pewnie też ćwiczyć juz można po miesiacu, ja już bym chciała by te fałdy zlikwidowac ale sie boję.

Kasia ja narazie tylko K mam podawać (po 2 tyg) dzisiaj się dowiem co z d i C (chocmysle ze należy sie jej cebion bo ja mam troche kataru)


My dzisiaj na ważanie i na spacer idziemy po wizycie od razu.
 
O maniu nie zła ta twoja mama. kurcze telefon taki ważny... mnie tacy ludzie wkurzają, nie ważne co robią jak komórka zadzwoni dostają prawie padaki. Jeszcze rozumiem jak ktoś uprzedzi, że czeka na telefon, itp. Ale jak ktoś robi larum bo komórka dzwoni. Bosz jeszcze przy tak małym dziecku. No ja bym chyba się wku...... współczuję Adus.
witaminę D dostaje przed jedzonkiem tak koło południa.
Maju no to fajnie z tym przytulaniem.
Choć z ćwiczeniami i większym wysiłkiem poczekaj. Bo u mnie niby też wsio bylo zagojone ale po cc tam w brzuszku są jakieś zrosty czy coś i to musi się wygoić i z tego co ostatnio się dowiedziałam z 3miesiące się goi no u mnie będzie dłużej, bo nie wiedziałam, że trza uważać. Jak mi gin powiedział, że się zagoiłam to zaczęłam ćwiczyć, spacerki, pakowanie itp.
Jutro popołudniu przychodzi ekipa do pakowania. A weekend jedziemy z Leonkiem do dziadków bo mieszkanko będzie malowane na biało tak jak chcą ci ludzie którzy tu będą mieszkać. Trochę mi szkoda tych kolorków. Ale jak się przeprowadzimy to chatkę zrobimy po swojemu.
A dzisiaj jedziemy do szpitala na osłuchanie i ciekawe czy dzisiaj Leo też dostanie jeszcze leki. Jak wszystko będzie dobrze to jedziemy odwiedzić małą Amelkę bo już w domku.
 
MASIU no ja też słyszałam że się goi do 3 miesięcy...więc chy ba zacznę uważac bo też szarżuję za dużo tak myślę....a to dopiero 2 tygodnie po....no nic....weź ta moja mama to mnie do szłu za to doprowadziła....ale mnie wkurzyła....

Mam nadzieję,że ci wizyta wypadnie pomyslnie i se szczęśliwi pojedziecie odwiedzić Amelkę....
 
no aduś uważaj na siebie chyba, że chcesz tak jak ja wylądować w szpitalu;-)
a teraz wkurza mnie ta nie moc, bo cały dzień praktycznie nie mogę nic robić.


piknie. kupiłam na allegro łóżeczko turystyczne i miał je kurier przywieść dzisiaj do południa a jeszcze go nie ma, za 15 minut muszę zacząć się zbierać by zdążyć z małym do lekarza:no:
Aduś ciebie wkurza mama która do ciebie przyjechała, a mnie wkurza to, że moja mnie olała, ba nawet nie zadzwoni i nie spyta co u mnie czy u Leosia. Wczoraj przysłała maila już myslałam, że sobie przypomniała o naszym istnieniu, no przypomniała, bo jej znajoma chce zrobić remont przedpokoju, salonu i kuchni i chcą bym zrobiła projekty bo ona chce mieć wyjątkowe wnętrze. Oczywiście nic nie wspominają o kosztach itp. Ja pier...
 
MASIU mi już przestało zależeć na ich zainteesowaniu zawsze mieli mnie w tyłku to niech tak pozostanie...zresztą mi już nie zależy na tym... ja chcę mieć tylko spokój...

kurczę jak mówisz,żeby uważać to będę bo faktycznie troche se pozwalam....
 
Siemanko Laseczki,ja Dzis Was Pytam O Kupke W Niedziele Zjadlam Szpinak I Moja Niunia Ma Zielona Kupke Czy To Mozliwe???????????????????????????
A JESLI CHODZI O WIT "D" TO ON MAJA TO DO SIEBIE ZE WYLECI TROCHE WIECEJ BO SA TLUSTE I ZAKRAPLACZE NIE SA POPSUTE
 
witam serdecznie

MAsiu Aga uważajcie na siebie, Masiu cieszę się że już wiesz co Tobie dolega i oszczędzaj się
ja mimo że nie miałam cc to i tak do dziś muszę uważac na to co robię i siadac nadal nie mogę tak popruta byłam i tak długo to mi się goi:-(

Wczoraj byliśmy z Jeremim u lekarza na kontroli i co...Jeremi w przeciągu 16 dni przybrał na wadze 1060g, w dniu wypisu ze szpitala miał 3680 a wczoraj 4740, doktorowa powiedziała tylko "aleś Ty upasiony":-):-)pytała czy karmię piersią czy modyfikowanym bo tak wagi nabiera że aż szok, a ja na to że Jeremi wiecznie głodny i wiecznie na cycu wisi:):-)

Co do Mam to ja na swoją nie narzekałam jak była bardzo mi pomogła a teraz teściowa siedzi do piątku tu już gorzej ale też da się wytrzymac, za dużo się nie wtrąca tylko qrde o wszystko wypytuje ehhh

co do wit k to pytałam lekarkę i mówiła mi że jak daję chociaż 1 dziennie butlę to nie muszę dawać K a wit D po skończeniu 4 tygodnia, a i zmienila mi mleko na Bebilon Peti bo maly może miec alergię na mleko więc i ja mam dietę bez nabiałową, masakra i jak tu funkcjonować same zakazy:)):-D

pozdrawiam ciepło:-)
 
reklama
Maju ale zazdroszczę że możecie sobie z mężem pozwolić na barabara. Mnie tyłeczek się jeszcze nie zagoił, wdodatku chyba jeden szew mi się rozszedł bo boli jak tylko trochę dłużej pochodzę.Chyba muszę sie wybrać do ginki żeby to obaczyła.

U mnie jest już tydzień moja mama i muszę powiedzieć że doceniłam jej pomocną rękę. Fajnie jest tak dać sie trochę powyreczać. Generalnie ja karmię a potem tylko wołam: babcia odbij , babcia przebierz, babcia grzdyl płacze... I jeszcze obiadki robi, ciuszki, kosmetyki i inne pierdoły kupuje. No i jak bierze Iwusia na ręce to się jej uspokaja i się do niej śmieje. Aż mamusia jest troszke zazdrosna.;-)
 
Do góry