reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Masiu no to Leo ladnie przybiera:tak::tak::tak: no i masz fajne rzeczy terazna glowie... przygotowania do slubu;-) alez to bylo ekscytujace:tak::-p:laugh2::-D:-D:-D
Adus no w sumie Kasia ma racje - nas odrazu pytali czy ktores z nas bylo uczulone na krowie mleko bo jesli tak to maly odrazu musialby dostac mleczko dla dzieci narazonych na alergie czyli np. Nan HA albo Bebiko HA....
Kasiu jak ci to prostowanie idzie co???:-D:-D:-D:-D
my tez dzisiaj mielismy w nocy ameryke .... no w zasadzie do 11-ej:baffled: rano....
a teraz bąk najedZony i lezy w lozeczku i steka:-D kupe produkuje:tak::-D:-D:-D jest tak skupiony ze nie przeszkadza mu ze lezy w lozeczku bo tak to niechce:baffled: ale se rozpuscilam tego mojego synalka:baffled::sorry2::nerd::-p:-D:-D
 
reklama
kasiu bo w szpitalu dostawal nan ha a wez glupia pi.....ze mnie a dzis dostaje bezmleczne ale po jedzeniu dostaje szalu prezy sie i placze jak mam mu pomoc...mam nadzieje ze to jeszcze przez tego nana efekt sie utrzymuje a nie od tego bezmlecznego chcialabym wyjsc z domu porzadnie sie wyplakac wykrzyczec i wrocic
 
Ada daj mu plantex.. zrob cieply oklad na brzuszek z pieluchy albo posusz suszarka tylko uwazaj abys go nie spazyla.. z suszarka to jest niezly patent:-)skuteczny:-)



Maja jeszcze nawet prostownicy w rekach nie mialam:-D:-D:-D


wlasnie gad usnal pzerzucone przez noge... popuszczal baki jak stary dziad i se beknal jak ojciec po piwie i udaje chyba ze spi:-Dczort wie co kmini tym razem:-D
 
dziewczyny ale on jadl nan ha ale ono nie jest dla dzieci z uczuleniem na białko krowie tak pisze nawet na opakowaniu ktore wlasnie doczytalam
 
Asia - NiaNia radziła, żeby berbecia tak owinąć w becik, żeby nie mógł ruszać rączkami. To świetnie zdaje egzamin nawet bez smoka.... tylko trzeba przeczekać minutę płaczu, potem kwili sobie Pati uspakajająco a potem zasypia w try miga... czasem trzeba 3-4 razy powtarzać bo się rozkopuje zanim głęboko uśnie, ale usypia sama - bez noszenia na rękach, bez smoka, bez cyca i tym podobnych gadżetów :)

A ja gości odprawiłam, syna ze szkoły odebrałam i lecimy na spacer bo pogoda genialna !!!
 
dziewczyny ale on jadl nan ha ale ono nie jest dla dzieci z uczuleniem na białko krowie tak pisze nawet na opakowaniu ktore wlasnie doczytalam
Ada no to ja juz nie wiem ......... moze on poporostu potrzebuje twojej bliskosci ponos troche .. zawin ciasno w kocyk ..

edit:
truten spi przynajmniej mi sie tak wydaje ....
 
Ada no ja wiem, bo tak pisZE NA OPAKOWANIU ZEBU NIE PODAWAC DZIECIOM ktore maja stwierdzona alergie na bialko, a ty w sumie nie wiesz czy Amirek ma czy nie ma ale na 100% jest w grupiee ryzyka dlatego nan ha... ale najlepiej bedzie jak zadecyduje pediatra.... moze\ daj mu tego plantexu jak Kaasia radzi zobbaczysz czy sie uspokoi:tak:a bliskosci tez moze potrzebowc zwlaszcza ze nie doi cyca:tak: ale i tak chce byc blisko swojej KOCHANEJ MAMY:tak::tak::tak::tak:

moj zrobil kupe taka wielka ze z pzmpersa na plecy sire wylewalo :baffled::nerd: a teraz udaje ze spi oczywiscie na moich rekach:sorry2: dlatego pisze z takimi bledami bo 1 reka:-p:laugh2::laugh2:
 
kasiu on sie prezy strasznie i placze ja dostaje szalu juz ide juz nie wiem cop robic boze jak ja mu krzydwe zrobilam jakaś


Tak Ada krzywde mu zrobilas..:-)bo go z brzucha wypuscilas:-D
Ada napisz kobieto jak ty sobie radzisz z tym jego placzem jak mu pomagasz nie plakac .. co robisz jak on placze....napisz czy on placze jak go bierzesz na rece???
napisz jak go uspokoisz oczywiscie ..;-)
 
reklama
Ada no ja wiem, bo tak pisZE NA OPAKOWANIU ZEBU NIE PODAWAC DZIECIOM ktore maja stwierdzona alergie na bialko, a ty w sumie nie wiesz czy Amirek ma czy nie ma ale na 100% jest w grupiee ryzyka dlatego nan ha... ale najlepiej bedzie jak zadecyduje pediatra.... moze\ daj mu tego plantexu jak Kaasia radzi zobbaczysz czy sie uspokoi:tak:a bliskosci tez moze potrzebowc zwlaszcza ze nie doi cyca:tak: ale i tak chce byc blisko swojej KOCHANEJ MAMY:tak::tak::tak::tak:

moj zrobil kupe taka wielka ze z pzmpersa na plecy sire wylewalo :baffled::nerd: a teraz udaje ze spi oczywiscie na moich rekach:sorry2: dlatego pisze z takimi bledami bo 1 reka:-p:laugh2::laugh2:


Maja moj ancymonek zrobil taka kupe dzis w nocy .... ze nie wiedzialam jak sie zabrac za mycie pierwsze co mi wpadlo do glowy to pod kran ............ale mam tak zimno w lazience ze chyba by zamarzl od razu..

hehe wlosy zrobilam... teraz walne jakas tapete na paszczu... grzdyl spi na lozku ... oczywiscie na brzuchu:-D
 
Do góry