reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Silka jak odszedł Ci czop to masz już suche majtki, sorry ale nie wiem, bo wczesniej to śluz był ze szok i podpaska lub wkładka cała mokra a od kilku dni - chyba jak w tyłku mnie bardziej boli sucho i nic 0 upławów, czy to ok??????

moze tez tak macie???

Asiu, nie mam suchych majtek, ale też nie jest tak masakrycznie dużo tej wydzieliny :tak: No i nie mam poczucia MAKRA :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Lady, ja Ci mówię, że Ty nosisz dziewuszkę :tak:;-) Takie jakieś przeczucie mam ;-):-D

Ej, laski, ja też mam takie objawy jak Wy :szok::szok::szok: I okresu nie mam już 10ty miesiąc :szok::szok::szok::szok::szok: Ej... A co to będzie jak ja jestem w ciąży :szok::szok::szok::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Kurde dziewczyny weście nie straszcie tą ciążą :baffled: bo i ja mam podobne objawy, musze poszukać w internecie czy to napewno ta ciąża :-D:-D:-D a co to właściwie jest ciąża ???? :-D:-D:-D:-D:-D
Asiu ja tak zagladam do mojej karty ciąży a tam termin też na 12 :szok: tylko zaglądam do pierwszego badania a tam na 11 :-p a to dlatego że ja nie pamietam kiedy mialam ostatnio okres hahaha no i se tak u jednego ginka inaczej powiedzialam a u drugiego inaczej, aha no i jeszcze u jednego inaczej ale później zmieniłam zdanie hahahahaha :-D ale oficjalnie trzymam sie wersji na 11:-)
Kachurku no i ja jak nie urodze w piatek-sobota to lece na te ktg bo sie kurna już doczekać nie mogie ;-)
 
Brawo Brawo za poczucie humory,ale ja rosne waze 70 kg z 47 kg nie zle co,jestem gruba bella.Ale jak zwykle wszysko jedno olewam to po corach tak mi daly w kosc ze zaraz schudlam jak mi teraz zostanie to sie nie pogniewam ( odrobina:szok:) nie 30 kg.
Zrobili mnie w pracy w nie zle babucho juz musze isc na macierzynski:crazy:.Za pozna na swiadczenia rehabilitacyjne.:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Hej dziewczyny :-) Dzięki za przywitanie wczoraj! Ja dzisiaj pół dnia się snułam niby coś robiąc po domku, a potem pojechałam po dosłownie ostatnie zakupy dla Mikołajka - brakowało nam jeszcze tylko przewijaka na łóżeczko i kubełka na zużyte pieluszki. Przy okazji kupiłam jeszcze oczywiście 3 kolorowe obrazki i dwie lampki w Ikei - taki księżyc żółty i gwiazdka granatowa na ścianę, może widziałyście :-p Dzisiaj zatrudnię męża jak nie będzie mega zmęczony po pracy i kącik dla synka będzie już zupełnie gotowy! Jak porobiłam te zakupy to doszłam do wniosku (w sumie to dochodzę do niego codziennie od jakiś 2 tygodni:sorry2:), że wszystko już gotowe i mały może spokojnie wyskakiwać. A powiem Wam, że jak tak czytam te Wasze objawy i dolegliwości to dochodze do wniosku, że albo jestem przypadkiem, że urodzę totalnie z zaskoczenia albo napraaawdę sporo przenoszę bo mi w sumie nic nie dolega:baffled: Fakt, toczę się jak kulka, brzucho wielki na maksa, czasami twarnieje, napina się i boli ale to w sumie wsio..Także może dla niektórych z Was to będzie jakieś pocieszenie, że Wasze maluchy już naprawdę niedługo będą po tej stronie:tak: Jutro idę na ktg pierwszy raz, zobaczymy co mi tam powiedzą? Tymczasem idę się trochę nacieszyć mężem, wrócił z pracy. Pozdrawiam cieplutko:blink:
 
aA ja jak zwykle przespalam wyniki badan moje bo odbior tylko do 18 a ja wstałam jakies 10 minut temu...i co dalej jestem senna zmeczona jaks niedorobiona co za dzien a moze co za tydzien a mozeeeee co za 9 miesiecy noooooo bede pozniej badzcie tez to se pogaworzymy troszku poplotkujemy ponarzekamy hihihih no to narazicho :):-)
 
Witam z zimnego miasteczka.
A wiec krzyz aobolewa,wiesz Reniu tez bym nie chciala byc majowka bo mam komunie i coruni,a ile jeszcze z ym przygotowan.
Mlodsza chora na rumien zakazny,a starsza zmiany krtaniowe siedzimy w domku w ta okropna pogode.
Piszcie cos o tym znieczuleniu zzo, bo tez jestem ciekawa jak to bedzie w tym szpitalu co ja rodze wszystkim daja.Jak dam rade do niego dojechac.
Trzymajcie sie do potem
Sila jak fryzurka??????
A Kucher ma racje nie zle przekrety z tym znieczuleniem tylko kto sie odwazy o tym powiedziec,kazda chce urodzic w spokoju i do domciu.
A dzisiejsza noc byla nie zla wczoraj popralam swetry,kurtki, bo taka ladna pogoda,co wyschlo zebralam ,a kurtki swoje zostawilam ,ok.3 nad ranem wiatr i deszcz spwodowal ze kurtek brak na balkonie,i maz latal w nocy i szukal szok.
Reniu sliczne dzieciaczki widze ze prawie w tym samym wieku co moje,przydalo nam sie te trzecie bo pewnie narzekalas na brak zajecia jak ja (ha,ha,ha).
Widze ze jeszcze An do nas dolaczyla,w trminie porodu.

Majowka byc:-D nie no to smieszne nie jest;-)
to zdjecie Katja jest z przed 2 lat:rofl2: ale moje ulubione to wstawilam:tak:, a w jakim wieku sa Twoje dzieciaczki?
no w sumie to trzecie to tak dla zabicia nudy:-D:-D;-);-)

Asiu przy znieczuleniu zzo do porodu siłami natury to można chodzić, bo to znosi tylko ból ale nie czucie. A to co Ty miałaś to pewnie takie jak do cesarki , że się nic nie czuje od pasa w dół i wtedy rzeczywiście się jest parę godzin unieruchomionym. A do porodu sn to się normalnie łazi z wenflonem w plerach.

A to ciekawe bo ja myslalam ze to chodzic nie mozna:szok::laugh2::rofl2:
Ja rodzilam 2 razy bez ZZO i teraz (nawet gdybym mogla:-)) bym sie nie zdecydowala:tak:
Kachurku ja zeba bez znieczulenia nie wyrwe:szok::no::-D:-D ale rodzic bez znieczulenia no problem;-):-D
I zobaczcie ile oni kasuja co rejon to wyzsza cena, paranoja, to na tej glupiej;-) zagramanicy to jest za darmo:tak:

Ada eee to Ty pewnie w ciąży jesteś haha:-D

LADY myślisz że to ciąża:baffled::baffled::baffled::baffled: fakt okresu nie mam od 9 miesięcy ale myślałam,że to zmiany hormonalne:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D i że to chwilowe i mi to przejdzie:-D:-D:-D:-D:-D


:-D:-D:-D:-D:-D:-D i to sa objawy depresji:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Asiu, nie mam suchych majtek, ale też nie jest tak masakrycznie dużo tej wydzieliny :tak: No i nie mam poczucia MAKRA :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Lady, ja Ci mówię, że Ty nosisz dziewuszkę :tak:;-) Takie jakieś przeczucie mam ;-):-D

Ej, laski, ja też mam takie objawy jak Wy :szok::szok::szok: I okresu nie mam już 10ty miesiąc :szok::szok::szok::szok::szok: Ej... A co to będzie jak ja jestem w ciąży :szok::szok::szok::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:


Sila Ty napewno nie bo w ciazy sie chodzi 9 miesiecy;-);-):-D:-D:-D:-D


A ja sie turlam:laugh2: nic sie nie dzieje, ale czekam bo bylam u kolezanki na kawie i wlazlam na 14 pietro pieszo:-D:rofl2::laugh2:, moze to cos da;-)
 
RENIU hej:-):-):-):-) 14 pietro:szok::szok::szok: serio:szok::szok::szok::-):-):-)

ludzie jak mi się dziś nudzi nie mogę normalnie nie wiem co ze sobą zrobić....
 
KACHURKU jak wiesz to napisz mi czy rumien zakazny jest niebezpieczny teraz dla mnie cory choruja?????????????????????????????

Reniu moje coreczki 9 lat i 7 lat , a te trzecie zawsze gdzies sobie myslalm ze bede miala jeszcze jedno dziecko,i tak sie stalo mowilam do trzech razy sztuka,bo cory to tatusia!!!!!!!:-)I mam trzecia corunie ( tak w serduszku gdzies myslalm o chlopcu ).
 
reklama
Do góry