reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Bo ja chytra nie jestem:-D, bolem glowy tez sie z Toba podzielilam:rofl2:, a co mi tam;-):laugh2:

Maluchy w wannie 5 minut spokoju:laugh2:

Iwonka ja miedzy 1 a 2 ciaza zadnych srodkow anty ciazowych nie stosowalam, na wyczucie;-):-D, bo chcialam miec dzieciaczki z roznica nie wieksza niz 3 latka, to nic (oprocz wyczucia:-D) w gre nie wchodzilo, a spiralke mozna wyjac wczesniej nie ma problemu tylko jak sie ja ma... to sie ma do wyczerpania gwarancji:-D;-)
 
reklama
Ja to nic nie bede stosowac po porodzie spirali może to głupie ale sie boje jakies obce ciało w moim pieknym ciele.....tabletek tez nie chce brać chyba co roku będe rodzić dzieci.....:-D:-D:-D:-D:-D nie no damy radę jakoś:-);-)
 
Katja już na tym etapie ciąży w którym jesteś to na 99% choroby zakażne typu rumień nie maja wpływu na płód. Z tego co wyczytałam to po 24 tyg. ciązy ryzyka prawie nie ma. Ale jak będziesz u gina to zwróć mu na to uwagę. Nic się nie martw.:tak:
 
nie no RENIU cudne jedwabne aksamitne wręcz ale ta spirala we mnie o nie nie mogę wiem wiem głupie ale co zrobisz w końcu mądra nie jestem... :-D:-D:-D:-D:-D a tak serio to nie wiem będziem celowac na wyczucie bo tabletek nie chce spirali itp tez nie no nie wiem zobaczymy....
 
No no Adus wlasnie takie:-D:-D:-D:-D, no ja tak myslalam ze je docenisz:-D:-D:-D, no i w ogole od Twojego nie odbiega:-D, zreszta No my jestesmy poprostu idealne:-D
Smy se poslodzily:baffled::rofl2:-od razu lepiej

No sa jeszcze gumki- tylko lizac lizaka przez papierek?:baffled:;-):-D
 
Tak tak RENIU my w ogóle idealne piekne zgrabne i powabne a piekno tryska z naszych ciał powalających wszystkich z którymi życie nas styka:-D:-D:-D:-D no gumki bleeeeeeeeeee....to wolę co roku rodzić:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Zaraz sie okaze jak Ty znowu chwycisz:-D:-D:-D:rofl2::rofl2:

A gdzie wszystkie dziolchy?

Te rozdwojone czasu nie maja, a te podwojne, czyzby sie rozdwajaly, a tylko my zostalysmy?:szok:
Albo patrza jak solimy;-) glupoty i nawet im sie odzywac nie chce:-D
 
Do góry