reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Witam po długiej przerwie,
Ja jż jestem szczęśliwą mamusią Filipka ur. 20.03.2008 r s.n. w 37 tc. porod 9 godzin, straszne bole krzyżowe, ale sie udalo, Filip dostał 10 pkt i wszystko jest OK.


Moje gratulacje !!! Gosiu!!! jnak ja zazdroszcze jeju tez chce miec to juz za soba i tulic mala......



Wrociłam wlasnie od rodzicow przyjechal po mnie ani slowa nie zamienilismy w aucie...Dominik mu opowiadal tylo co robilismy w koronie i co mu mamusia kupila i ten robot.... a on to fajnie....i tyle gadki jakby nie patrzec to siebie nie widzimy ale on bardziej kuzwa zly na mnie jak ja na niego zaraz wykorkuje chyba.....

No nic ledwo przyjechalam i do Was zajrzalam a jka tam Maja nasz? sa jakies wiesci od niej?? bo ja niesety nie posiadam do niej telefonu???
 
reklama
Dzisiaj o 13 .10 przez cc. urodzil sie Michalek 3210g 54cm i 10 pkt apgar..Nie bylo wogole akcji porodowej po kroplowkach i dalatego cc.Majeczka ma sie dobrze maly tez .. ... MAJA pisze ze maly non stop spi:-)


Gratki dla dzielnej Majeczki i malego Michasia..
 
Dzisiaj o 13 .10 przez cc. urodzil sie Michalek 3210g 54cm i 10 pkt apgar..Nie bylo wogole akcji porodowej po kroplowkach i dalatego cc.Majeczka ma sie dobrze maly tez .. ... MAJA pisze ze maly non stop spi:-)


Gratki dla dzielnej Majeczki i malego Michasia..


Maju moje gratulacje !!! niech rosnie zdrowo i sie dobrze chowa a Ty szybko dochodz do siebie!!!!i wracajcie do Nas!!!

Ale mi ciary przechodza jeju......nie no podekscytowana jestem jakbym to ja bynjamniej zaczynala rodzic ...ale szybko sie rozdwajaja nasze kwietnioweczki....
 
Siedzę i ryczę.

Maju kochana gratuluję!!!!


gulag wielkie gratki dla ciebie:)))

no to zaczęło się na całego:tak: już nie ma odwrotu. Teraz zaczniecie się sypać na całego:-D


 
KASIK nie da się ukryć, że jak się tak polubiło was czyt. starą dobrą gwardię to jednak się przeżywa:tak:
 
reklama
MAJU I GULGAG GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wITAM SIE i ja ale ledwo żywa.....ale się cieszę no znowu będę wyć....:-):-):-)
 
Do góry